MonadPlug.com push/native monetizacija

koje su to zemlje :smiley: mislim da se prije godinu dana digla prašina u latam zemljama zbog toga, navodno su neki fasovali ozbiljne kazne

Italija je jos uvijek aktuelna na 0-click pin submit, Njemacka takodjer odredjeni telekomi. :slight_smile:

kada dodam web stranicu pod Sites, koliko se dugo čeka odobrenje ?

trenutno piše pending

Pozdrav,

Ako je Vas sajt u skladu sa uvjetima, bit ce brzo odobren u toku dana.

LP

1 Like

Zarada je bedna… postoje mnoge druge bolje opcije…

Problem je sto ti imas 2k pregleda dnevno, i sta ti sad hoces 20€ za 2k ??

1 Like

Bez obzira zarada je mizerna hteo ti to ili ne… A i reklame su pola na engleskom pola na srpskom. Ja imam pravo da kažem svoje mišljenje.

Tačno da imaš pravo na svoje mišljenje.
Ako nije problem možeš li napisati koje su to druge bolje opcije?

Pa koristio sam adnow, mediavnus i bolje je nego ovo… A trenutno koristim nativemedia što je za sada esktra.

1 Like

A zasto je Conversions nula u svim zemljama?

Slažem se. Native media za sada mnogo bolja.

Conversion je uracunat kada Custom feed bude Vam aktivan, on bude aktivan kada se zavrsi learning faza Vaseg traffica. Tada klik mozete naplatiti 5-20$ u zavisnosti od konverzije koja se desi sa Vaseg portala.

Pozdrav

Pozdrav,

Mozete li nam u PM napisti Vas nickname na nasoj mrezi?

LP


(link za moju statistiku)

Sve super radi, momci su za 10!

Cena po kliku he 0.0045$, nije li to malo? Na 58k impresija samo 4.8$?

odavno sam prestao sa bilo kakvim reklama sada cu i google adds ukloniti sve to samo odvlaci paznju i posetioce sa nasih stranica za bednu lovu ,meni je bolje da izdam jedan apartman preko mog sajta, nego milion google klikova , grebo ti to sve u tri PM

4 Likeova

Lose mi zemlje zapale. PS. ovo je zarada sa 120 subs za 6 dana

Kod mene klik 0.006 plus dosta unsubscribed…sve ok, ali mislim da cu ih ja maknuti.

Isto sam hteo da pitam, auuu zadnje vreme je doslo ljudi moji…da ti nije neko selo u africi zapalo pa da klik vredi samo 0.004. Mislim, daleko od toga da imam nesto protiv MonadPlug, evo ja naprimer probao Exoclick, na 15000 impresija imam jedan klik od 0.15 dolara. Kao sto rece neko, kriza je uveliko u toku bracale.