MonadPlug.com push/native monetizacija

Ja poslao prijavu prije 7 dana jos nema odgovara :confused:

Poštovani,

Za šta ste tačno poslali prijavu? Ako je vezano za sajt moguće je da nije na “https” protokolu i da nije odobren za push monetizaciju.

Podrška za Vas.
Push notifikacije kao i nativni oglasi rade odlicno. CPC se povecava polahko.
Trebate malo optimizovati dashboard za mobitele i ispraviti par grešaka kod statistike, tj. nekada pokazuje nule i nakon par refresha se pojavi prava statistika.
Samo gurajte :muscle::muscle:

Pozdrav,

Hvala na podršci, svaki dan radimo na optimizaciji, sve će da bude sigurno iz dana u dan bolje.
Hvala na sugestijama, dodajemo u backlog bugove :slight_smile:

LP

Pozdrav,
nije mi bas jasna ta prica kako sa allow notifikacijom prosperiraju publisheri i advertiseri…
npr recimo scenarij ja kao publisher dodam kod na svom sajtu i korisnici kliknu na allow i kaj se dogodi?
Di se prikazuju rekame?

npr2 scenarij ja kao advertiser uplatim neku lovu i odaberem kategoriju… di se pojavljuju reklame?
Dali se one pokazuju unutar stranice na nekim mjestima ili kao popup u djelu stranice?

Btw trenutno sam i publisher i advertiser na raznim stranama…

Notifikacije nisu vezane uz webstranice nego uz browser kolko ja shvacam…

Krivo si shvatio, cim korisnik klikne “allow” tvoj sajt nema nikakve veze sa daljnjim procesom.
Reklame se prikazuju na uredjaju u vidu ovakvih “poruka”

Slicno kao i kod messengera itd. Kada korisnik koji se subskrajbo sa tvog sajta klikne na tu notifikaciju ti dobijes $$$$

Bravo! Super objašnjeno :slight_smile:
Kada klikne Allow, mi imamo direktnu komunikaciju sa uređajem, Vaša domena tad može se i ugasiti i dalje neće monetizacija stati :slight_smile:
LP

Sto znaci da mogu i mahinacije da se rade, tj da se ljudi navode da kliknu na allow?

Da, definitivno. Cak i content locker je prihvatiljiv, samo da posjetioc klikne na “Allow”

LP

Lozis ili stvarno?
20 karaktera

Ne, samo je bitno da user klikne na allow, bilo kakva metoda je prihvatljiva ako je i Vama.

LP

1 Like

Forum je dosegao skroz drugi level, svaka cast samo nastavite. :joy::joy::joy:

koliko vidim i propellerads nudi istu stvar

https://propellerads.com/blog/pub-how-to-speed-up-monetization-with-content-lockers/

I sada se opet vraćamo u domenu legalnosti… ili ne :grin:

svako ima mogućnost da se odjavi, da mu više ne dolaze notifikacije

daleko je poštenije od cpa carrier billing offera pomoću kojih su ljudima marisali pare preko telefonskih računa :smiley:

Na pin submit je i danas masna lova, pogotovo za par zemalja na kojima su telekomi u ‘talu’ u tom biznisu pa dopustaju 0-flow subscription. :slight_smile:

Da, shareujemo feedove sa Propeller ads, ali kod nas vidimo daleko bolji RPS ( revenue per subscriber ) nego kod njih. Svakako, treba sve testirati i uvjeriti se :slight_smile:

Koliko dode skripta da korisnik i ne zna da je kliknuo allow push? :stuck_out_tongue:

To nije jos uvijek vidjeno u industriji, mnogi rade na tome, ali jako tesko ce biti probiti chrome na tom nivou ( ne kazem da je nemoguce ). :slight_smile:
A koliko dodje, dodje mnogo sigurno! :slight_smile: