MUP i FINA mi učestalo posjećuju stranicu

Na stranici imam statistiku posjeta i u zadnje vrijeme vidim učestale posjete (zadnji posjet jučer) MUP-a i FINA-e. Trenutno ti posjeti nisu vidljivi jer novi brišu stare. Kako mi je čudno da te institucije nemaju pametnijeg posla nego posjećivati moje stranice raspitao sam se kod žene inače sutkinje. Kaže mi ako je tako kako ja kažem (a je, tako je) da sam osumnjičen pa me pratu. To nema veze sa zdravim razumom. Zanima me jel vas posjećuju te institucije i vaše mišljenje o samim posjetama moje stranice. Hvala!

Kako znaš da te posjećuju baš oni? :confused:

Pa u extreme trackeru piše i mreža s koje je posjećeno. I lipo piše MUP ili FINA. Nema greške!!

Jednom sam cuo za takvu situaciju, toga momka vise nema.

Pogledajte kraj crvenoga

Hmmm… Nije mi jasno radi čega…

Hvala ti na informaciji prijatelju. Molim te napiši OIB tog momka!!

A prošli misec je bija Središnji državni ured za upravu. Ali oni samo jednom.

Šta mislite jel moguće da milicioneri i financi žele zarađivati MLM-om pa su mene odabrali za sponzora?

2 Likeova

dosadno policajcima na poslu traže dodatne izvore zarade. Možda da otvoriš neko savjetovalište

1 Like

Sigurno je to, culi su ljudi da si zgrnuo lovu sa MLM-om pa su odlucili da ne gube vreme u drzavnim sluzbama vec idu tamo gde je buducnost i gde su pare sigurne, a ko bolje da ih uputi u to nego covek koji drzi MLM zaradu u malom prstu. :smiley:

2 Likeova

Ja ću vam samo reći da MLM nije nelagalan i da se izučava na fakultetima ekonomije. A šta se tiče navođenja na uplatu - to radim ali ih ne prisiljavam. Nihova volja, oće li ili neće. I na kraju krajeva, ne uplaćuju meni nego firmama za koje i ja radim.

1 Like

UDBA i ostatak 12345

UDBA to je moja sudba!!
Pokojni stric mi je bija UDBA-š i Titov prijatelj.
A prije UDBA-e je bija OZNA-š, a OZNA sve dozna!

Kopija ove teme je na IZF forumu. Mogu vam reći da ljudi tamo puno pametnije odgovaraju.

Koji si ti kralj, da te nema trebalo bi te izmislit :smiley:

1 Like

Zbog ovakvih i jesam na forumu :smiley:

http://www.internetzarada.org/mup-i-fina-mi-ucestalo-posjecuju-stranice-t-11005.html#pid94937

http://www.internetzarada.org/mup-i-fina-mi-ucestalo-posjecuju-stranice-t-11005.html#pid94918

lol

ma opusti se… ako ne radis nista ilegalno nemas razloga za brigu, moguce da misle da je neka prevara u pitanju pa zato provjeravaju a mozda ljude hoci da zarade sta lose plate… :smiley:

Oddball ja san takav po prirodi da sam stalno opušten. A svojevremeno san iz firme otpušten :slight_smile: Kaže mi žena da očito milicija vrši istražne radnje protiv mene. Možda san nekakav osumnjičenik. Al polako. Svaka sila za vremena. Spizditi će njih moj narod!! A šta god oni meni napravili - moja savjest je mirna!! Ja san takav da san prema svakom dobar. Inače sam hippy. Peace & Love za svakoga!!