Nagli skok fb lajkova

Imam jednu fb stranicu vec nekih godinu ipo dana, ako ne i vise. Dao mi je prijatelj, imala oko 1400 lajkova i opadalo lagano jer niko nista nije dira. Probam ja prije nekih misec dva samo prominit profilnu sliku i ubacit nesto bezveze da je ozivim jer ce mi tribat za koji misec. Uglavnom, nista se ne dogodi, parlajkova, reach uzas.

Odlucin ja tako napravit neko sranje djecje s onim emotikonima ka glasaj sta ti je draze. E to malo zivne, reach nekih 800, 20-30 reakcija.

Pazi sad ovo: pokvari mi se internet i kako san ima puno posla, nisan ima kad ni upalit komp i zaboravin skroz na sve, sinoc malo bezveze upalim stranicu i pise imam oko 11000 (9500 this week) lajkova!!! Pogledan da nije objava ta isla viralno - nije. Ne kuzin sta se dogodilo, al evo sinoc san samo sharea neki video da vidin sta ce se dogodit i gledan jutros ima tipa 70 lajkova, a sera sam ga oko 2 ujutro sinoc - to je valjda dobro? Ili nije? Neman pojma. Sta dalje, kako ovo zadrzat ili iskorist, ko zna, mozda se dobro napuni, a mozda je ovo bia nekakav jednotjedni boom…
Mozda najbolje da iskljucin internet i nista ne diran, izgleda da mi tako najbolje ide :smiley:

Update: Evo sad vidim da se nesto dogodilo 2.3., ali nikako da zakljucim sta, post engagement samo za taj dan mi je 3765, post reach 275, a 7859 page lajkova, wtf? Ocito je neki bug, ili? Ovako kad gledan postove pojedinacno, najjaci ima tipa 100 engagement pa vise nista ne kuzim

Ako i je bug,onda je vrlo dobar bug :smiley:

Hmm mozda je Facebook Autoliker neko ukljucio.

Kako mislis, sta bi to bilo? U meduvremenu san malo cacka i nasa san negdi da mi je za taj dan reach bia oko 450k, i dalje ne znan kako ni odakle

Ak je tolki reach bilo, neki post mora biti da je puno više pregledavan nego ostali… ili kak @L0WY kaže, možda je neko autoliker uključio :smiley:

Ne kuzin jedino zasto bi to neko ukljucia ako nije njegova stranica, da mi neko u tajnosti napravi uslugu haha… Ili je mozda neko nesto testira pa slucajno na mene naletia
Ne kuzin nikako

Da li ti se povecao engagement na stranici nakon tih lajkova? :smiley: Da li ista sudjeluju na stranici?

Slabo, ali je nesto, na ovaj video koji san stavia ima skoro 100 lajkova, inace je znalo bit max 30. Iako ni tih 100 nije nista specijalno na 11000 al eto. Neko je ocito taj autoliker upalia, iz kojeg vec razloga, ne znan. U svakom mu slucaju hvala, bar lipse izgleda :smiley:

A vidit ćeš kak dalje ide, probaj sliku stavit il tekst… meni inače videi nisu nikad dobro prolazili, a nit ja ih ne gledam baš s moba, mislim si budem kasnije pogledal kad se na wifi spojim i ne pogledam na kraju, i tak uvijek… A neki i samo lajkaju stranicu a da nijedan status ni niš ne lajkaju kasnije

Ne mora da znači da je autoliker ili nesto, meni se jednom desilo da sam napravio stranicu nije to bilo nista unikatno, takvih stranica je bilo na desetine, “Smešne slike i vicevi” nisam nigdje reklamirao samo na svojim stranicama i iz iskustva znam da nmg dobiti vise od 100-200 lajkova za to reklamiranje. Te za par dana je imala 1000like a reklame sa drugih stranica bile su obrisane…Sto se desilo ? Bug neki definitivno…
Evo baš sada gledam reach na stranicama mi je skocio za polovinu prijasnjeg reach-a… Ne na jednoj nego na svim stranicama Mozda nam fb malo pusta ovako da zaradimo koji dinar :smiley:

Nadajmo se :grinning:

Kako uključiti taj autoliiker, dobro bi došlo za moju stranicu, :slight_smile:

Makar su sanse nikakve al mozda ti se dogodilo sto i meni. Ja sam pocela na svojoj stranici koju nisam ni promovirala ni nista dobivat stotine lajkova da bi nakraju skuzila da neka xy fejs stranica koristi moju stranicu kako bi varala ljude cloaking metodom. I ugl posto je u toj njihovoj objavi stajalo da je link koji su objavili sa mog fb pagea su ljudi meni lajkali page a kad bi kliknuli na link su zavrsili na njihovoj prevarantskoj stranici. Ja sam dobila nekih 1000 lajkova na taj nacin al opet su moju stranicu ljudi povezivali s prevarom pa nije bas dobro :smiley:

To je nekada radilo 2012-2013 godine. vise ne :slight_smile:

Radi i dalje, ja i kolega imamo trenutno 50k tokena :smiley:
(ako se lajka direktno stranica postoje sanse da facebook force expire ih i obrise lajkove ali su odlicni za lajkanje statusa)

Lajkanje statusa pomaže u rejtingu stranice, odnosno proizvoda koje stavjam gore? Htio bih povečati rejting svoje web stranice.

Ako ukljucis ovo i nadjes taj program online dobit ces lajkove brzo ali isto tako jos brze ce ti spasti za par dana a nakon toga FB ce te staviti pod LUPU uradisli to jos jednom ide ti stranica - profil, na kljuc pa potom se pravdaj FB a bgm mislim da nikad neces skinuti BAN, rijetki su koji dobiju sansu za unBAN. Lp

Znači bolje ne, ok fala :slight_smile:

Znaci ja mogu uzet svoje tokene i naci nekog koga ne volim i slat mu lajkove dok ga ne banaju?
Nemoj bit smijesan, imam marketplace thread na bhwu gdje prodajem mjesecnu pretplatu na lajkove i nitko jos nije imao problema.