Najbolji alat za SEO

Meni se to isto desilo, ostale kupci nisu bili kolegijalni pa su sve na sebe potrosili :confused:

Znaci treba cekati i uletiti kad je slobodno.

To je razlika između raznih group buya… meni se do sada ovo nije desilo recimo. No ne znači da neće. Gde ste pazarili?

Ja sam na:

I ja sam na ovom, postavio sam gore link. Cak mi svako dva dana dodje novi mail za registraciju, stalno nesto mijenjaju :smiley:

Dodje li Ahrefs u ovaj basic plan od 9e mesecno ili ?
Ovde da ja vidim ne pise ni u jedan plan gde on dodje…

Moras malo vise citati

2 Likeova


zasto ne stave normalno kako se zove nego ovako…

Kupio sam kod ovih ovaj plan od 9e uredno platio na peypal ali nidje nemam prijavu za program niti nista uzeli pare ja nikakve podatke nisam dobio. @sime1 @Gadafi Zna li neko kako ide ovo?

Jesi li probao da ih kontaktiras preko cheta?

Ma ima onaj online chat niko nista ne odgovara.

Imas i skype njihov pa probaj i tamo.

Meni su se na chat odmah javili i poslali podatke. Mozda se nedjeljom nema nikog na chatu

Ma ne znam sta je, pisacu im sada i na skype imaju i fb grupu pa cu vidjeti.
Cekacu jos sutra a nakon toga cu reci peypalu da mi vrari pare ako ne budu slali podatke…

Ma javit ce ti se sigurno, vjerovatno nedjelja moraju i oni nekada odmoriti.

Javili su se na online chatu, posali mi na mail podatke, moramo sam im potvrdit da sam uplatio slao sliku itd… Ali sada nisam zadovoljan ono sto sam platio i ono sto sam dobio, realno ovde sam dobio samo ahrefs koji je radio 20min i vise ne radi… mogao sam 7$ da ga platim i da na miru sve vidim sta mi treba, na fb pise da se dobija i kwfinder, semrush itd. A sad mi pricaju kako su pormjenili nesto, i to se vise ne dobija nego samo neki programi koji mi i ne trbaju, ja procito fino dobijam semrush, kwfinder, ahrefs i reko to je to vise mi i ne treba, kad ono… :smiling_imp:

Kako ne radi ahrefs?

Pa pise da sam prekoracio limit a nisam istrazio bukvalo nista, tek poceo… valjda daju jedan nalog 50ljudi i onda se brzo to sve istrosi…

Pa pisi im i pitaj sta je problem. Jer realno platio si tako da treba da imas pristup. Oni na sajtu nigde nisu napisali koliko kredita imas, ako nece da ti otvore nalog trazi refund i dovidjenja.

Piso sam im, kazu imas jos 2 mail adrese jedna prodaradi 5min i ponovo isto, realno ja sam ovde dobio 1 program, pisacu im kasnije ako ne proradi reci cu im da cu povuci novac…