Najbolji alat za SEO

Javi ishod da znamo da ih zaobilazimo.

Evo sad ima obavestenje da ce restartovat ove mailove za ahrefs veceras posle ponoci cini mi se…

Nisi citao gore postove koje smo pisali.

Desava se jbg, sutra ce ti vec biti druga situacija kada je manje raja na tim servisima.

Ja sam dobio kw finder i semrush. Jedino ahrefs zna zezati da se prekoracio limit to je istina i to zna nesvirati.

Kako ja ta 2 alata nisam dobio ?

Slikaj nam onu stranicu sa linkovima da vidimo.

Jel ima nesto kao kw finder da je besplatno? Treba mi za provjeriti svega par keyworda dnevno.

Jeli koristiš ovo? Može i mnogo više. :blush:

Spominjano je i iznad.
A i kwfinder.com koji spominješ nudi 5 free pretraga dnevno. :o:

Stoji na “papiru” ali u praksi se dobije obavestenje ovakvog tipa:

Isprika, točno, taman sam vidio i ja. :neutral_face:
image
Pa, 'ko ih šiša. :smile: Keywords Everywhere je super. :+1: :o:

Ima da se kupi na onim groupbuy sajtovima za 10tak dolara mesecno. Isto kao i Ahrefs i ostali premium alati.

Neka preporuka nekoga tko koristi, za groupbuy seo alata?

Budem pogledao ovo. Kw finder zadnjih 10ak dana ama bas svaki put izbaci da privremeno ne radi.

Što se čeka? :smile: To je “must have”, i bio sam uvjeren da ti kao iskusan Forumaš znaš za to, govorili smo o tome po Forumu, ne samo C-3PO. :blush:
Kad se jednom instalira taj browser addon; nemaš više što podešavati niti otvarati, od tada sve što tražiš u Googleu ili YouTubeu automatski se analizira uz sugestije. :+1: :o:

Eh, duze vrijeme se nije nista radilo, sad me malo adwords, tj google ads poceo zahebavati sa cijenama klika za neke kampanje, pa moram traziti nove ideje.

Probao sam ovo, za neke keyworde koje imam u adwords kampanjama pokazuje 70% premalo, za neke pokazuje 0. Znam da nema skroz preciznog alata, ali kw finder pokazuje ±5%.

Ja ga uglavnom koristim za kontrolu volumena pretraživanja, odnosno koliko je neki kw tražen mjesečno? I čini mi se da je za tu vrstu pretrage vrlo relevantan. :blush: Npr.

:o: