Najpovoljniji web hosting - tko je to po vama?!

Godaddy Kuponi

Tu ćeš naletiti na kupone, ako se možeš strpiti :wink:

Čovjek je tražio hostgator kupon, ne godaddy :wink:

Evo za godaddy, popust 9,94 USD na hosting: CROATIA994
ili ako neko uzima veći paket, isplati se sa 25% popusta: CROTWENTYFIVE

Preći ću na Welcome to Dollar2Host.com | Unlimited Domain Hosting | Unlimited Web Space Hosting | Unlimited Bandwidth Hosting | Cheap WebHosting | Reliable Hosting | Affordable Hosting | Cpanel Hosting | Linux Hosting | Unlimited Reseller Hosting | Dedicated Ser. To je hosting za mene. :stuck_out_tongue:

E snjim ces se usrecit :slight_smile:

nema smisla govoriti, covek pita za savet i svi mu redom govore jedno a on tera drugo,uopste ne vidim smisao otvaranja teme kad je vec zacrto da mu je jeftinoca jedino i najbitnije merilo kvalitete i gle cuda opet sve “unlimited” za 2$ :slight_smile:

[quote=“VIC”]Imaš hosting koji stoji u mom potpisu, ako ti neki paket ne odgovara kontaktiraj ih i sigurno će ti sastaviti nešto po tvojoj mreri a da opet bude povoljno.

ako ti ovo nije dovoljno za forum onda stvarno

10 GB diskovnog prostora
Flat bandwidth
Besplatna domena

Neograničen broj domena
99,9 % uptime garancija
Dnevni backup
Neograničen broj email računa
PHP, Python, Ruby on Rails
400 kn Adwords kupon

Nema limita u kreiranju email i FTP računa, parked, addon ili pod domena domena, kao niti u kreiranju MySQL databaza.[/quote]

Ja sam trenutno također isto na BSP Hostingu i toblo ih preporucujem, bio sam an Infonet-u, ali cijena mi je igrala glavnu ulogu, pa sam presao na BSP, na kraju sam zadovoljan isto kao i sa Infonetom, a cijene su im povoljnije bar za ono sto je meni trebalo. Takoder brzo odgovaraju na upite.

U priču o takozvanom neograničenom web hostingu možda i mogu da povjerujem, možda, ali za $2 mjesečno i još pritom uz to i besplatni domen nemogu, stoga predlažem guglanje ( :smiley: ), evo i zašto.

My Experience with Dollar2Host - Web Hosting Talk

$2 mjesečno x 12 mjeseci to je $24 što nisu velike pare, ali da te nebi zeznuli, bolje odustani od poslovanja s tom firmom.

Molio bih ljude da mi daju najpovoljnije Hostgator.com kupone jer će to ipak biti moj hosting.

Unaprijed zahvalan.

Ipak ti još koji put odluči, možda su preskupi :wink:

Nisu preskupi i moja konačna odluka je da ću preći na Hostgator. Neka netko nabaci koji kupon…

ja sam 8 godina na ovh.es…28 eura godisnje…jel’ to skuplje od hostgator-a?

Ovo je HostGator kupon za 25% popusta za sve kojima je potreban: SNIZENJE25POSTO
Ovo je HostGator kupon za sniženje od $9,94: SNIZENJE10DOLARA
Slobodno ga mogu koristiti svi kojima je potreban :wink:

Mislim Hostrich.com je velika web host … ja sam jako zadovoljan s njima, jer otkad sam prešao moje web stranice za njih prije nekoliko mjeseci, tamo nije bilo zastoja na sve! Njihova podrška korisnicima je vrlo korisno, čak i oni su mi pomogli sa datotekama prijenosa.

Ja sada razmišljam napraviti još jedan blog na isti račun jer su nam omogućiti da bude domaćin neograničen broj domena na isti račun. Možda ću započeti zaraditi novac online blog.

[quote=“Razor”]Evo, surfajući danas malo internetom nađoh stranicu Website Hosting and Domain Name Registration | Hostrich.com koja mi se čini odličnom za hostanje domena. Pošto mi iPage više i nije tako simpa kao recimo ovaj hosting razmišljam da mi iPage vrati novac i da zakupim kod hostrich.com-a hosting.

Vas molim za savjet je li to dobar hosting i postoji li možda nešto još kvalitetnije i povoljnije po cijeni sa UNLIMITED opcijama?

Hvala![/quote]

Evo, ako može povoljnije od ovog: :slight_smile:

FatCow: Let Us Win Back Your Business!
(to mi stiglo na mail, ne znam šta su ove get varijable u linku, ne radi bez njih)

Ukratko:
$1 prva godina (inače $71.4)
Unlimited sve, naravno uz fair usage, prostor, bandwith, domene, mysql baze…

Hostrich.com je savršen za vas.

Nikakve informacije nisam našao o njima, tko su oni?

Registration Service Provided By: HOSTRICH.COM

Domain Name: HOSTRICH.COM

Registration Date: 10-Mar-2011
Expiration Date: 10-Mar-2013

Status:LOCKED

Name Servers:
ns1.hostrich.com
ns2.hostrich.com

Registrant Contact Details:
PrivacyProtect.org

Domain Admin ()
ID#10760, PO Box 16
Note - All Postal Mails Rejected, visit Privacyprotect.org
Nobby Beach
null,QLD 4218
AU
Tel. +45.36946676

Administrative Contact Details:
PrivacyProtect.org
Domain Admin ()
ID#10760, PO Box 16
Note - All Postal Mails Rejected, visit Privacyprotect.org
Nobby Beach
null,QLD 4218
AU
Tel. +45.36946676

Technical Contact Details:
PrivacyProtect.org
Domain Admin ()
ID#10760, PO Box 16
Note - All Postal Mails Rejected, visit Privacyprotect.org
Nobby Beach
null,QLD 4218
AU
Tel. +45.36946676

Billing Contact Details:
PrivacyProtect.org
Domain Admin ()
ID#10760, PO Box 16
Note - All Postal Mails Rejected, visit Privacyprotect.org
Nobby Beach
null,QLD 4218
AU
Tel. +45.36946676

hostrich.com WHMCS Nulled Under Progress WHMCS Ticket #806591

Sumnjam da su dobar izbor, neću dalje kopati jer svašta bi se dalo izgleda iskopati o njima.

Dragi VIC, morate studiju, Hostrich.com dobro poznata tvrtka svojim hosting ja sam koristeći od tri godine pa nadalje. Ova tvrtka web hosting uključuje u svjetski poznatih hosting tvrtki. Ovaj put podatkovni centar ove tvrtke je Softlayer sada ste genij vi stvarno razumjeti o svojim vrhunskim performansama.

Mene zanimaju podaci o dotičnoj tvrtci, tko iza toga stoji? zašto koristiti whois protection na domeni? Zašto se skrivati? Zašto koriste nulled (nelicenciranu skriptu) WHMC a sami u Uvjetima korištenja su naglasili

[quote=""]Banned Scripts:

The following scripts are banned from use on our servers and may not be uploaded or run. Reasons for banning them include adverse effects on server load, invitations to hackers/spammers/criminal activity, etc.
IRC egg drops
Proxy servers
Mail bombers
Anonymous mailers
IP spoofers
Port scanners
Hivemail
Telnet or SSH Access Scripts
nph-proxy (and other scripts what operates like proxy)
UBB (Ultimate Bulletin Board, all versions)
lstmrge.cgi
phpShell
FormMail.cgi, FormMail.pl from Matt’s Script Archive are not allowed.[/quote]

Ja kao korisnik ili budući njihov korisnik bi trebao znati te osnovne informacije zar ne? Tko meni garantira da ću za male novce imati sve UNLIMITED (to ne postoji i nikada toga neće biti sve je OGRANIČENO)

I nemam povjerenja u njih jer koliko sam vidio domena je registrirana tek 2011. godine, a ti si kod njih 3+. godine?? Da li su bili na nekoj drugoj domeni? Da li imaš informacije o dotičnom hostingu? Uvjeri me u to.

Ali ovo je otišlo daleku raspravu pa ću ja sa ovime i ovdje stati.

Dragi Petter,

Zašto od ukupno 3 posta koja imaš, sva 3 su reklama za navedeni hosting ?
Nema nekog drugog načina da doprineseš ovom forumu ?

Dragi @VIC i @dev_masta - Da li ste shvatili da Petter koristi Google translate? :slight_smile: Tako da je verovatno on i vlasnik iste :slight_smile: