Nativemedia.rs - iskustva?

Također, još sam primjetio da sve druge mreže osim nativmedia koriste dolar za valutu… I to je nešto što mi smeta…

Meni cpm nije presao 0.06 ubacio ih za test, vjerovatno cu ukloniti.

A cpc je ok sasvim 0.02…

Koliko si imao blokova u widgetu? Ako si imao 3, ispanu ti bolji nego adsese i sa tim cpom

Kako mislis blokova? To je ovo 3x1 native ad block?

Taj sam stavio

Pitanje za one koji drže zajedno adsense i native media oglase na sajtu. Veoma me interesuje, koliko kod vaših sajtova (eventualno) natitve media oglasi utiču na adsense po pitanju klikova to jest, da li native media više “vuče” klikova na svoje oglase od adsense ili je stvar obrnuta? Čisto iz vašeg iskustva ako ko ima da mi odovori . hvala :relaxed:

taj cpm sto vidis je cpm za 1000 impresija po pojedinacnom bloku na tom widgetu… Znaci kad neko vidis citav taj widget, to je tri impresije (u staitistici) na nativemediji, sto znaci da je stvarni cpm tog widgeta zapravo 0.18e sto je sigurno vise nego sto ti google placa po impresiji.

Mislim da ne utice jedno na drugo van zauzimanja pozicije jedno drugom (ja sam npr izbacio googl sa jedne pozicije da bih ubacio native emdiu tu… naravno zarada na google onda opane ali se isplati zato sto je rpm na impresije otprilike 2.5x jaci na nativ media)

2 Likeova

Zz,
Jel kod nekoga od vas ova mreza off od sinoc ?

I kod mene takođe ne radi, pisao sam im na fejsu pa ti javim :slight_smile:

Nativemedia team from IG kaže da će uskoro biti riješeno.
Kaži mi da li znaš kada je najdalji limit za zatraziti withdrawal utorkom ? , Thx for reply man , Bless U :muscle::black_heart:

Stavili su obaveštenje na sajt:

Poštovani, zbog tehničkih problema s platformom, isplata će biti produžena na danas i sutra. Svi koji nisu podneli zahtev mogu to učiniti do kraja dana.

Pozdrav. Nov sam u celoj prici, dobro bi mi dosao koji savet kako da pocnem…
Unapred hvala

Za oglase pitate? Pa probate sa Native media za pocetak. Ja imam malo posjete direktno na web jer koristim Instant articles, tako da vam o zaradi nemam mnogo sta govorit, i sta zaradim samo prebacim za oglasavanje weba, ne povlacim novac uopste. Probate njih, ili Mgid , Adnow, Adsense…

U sustini, probao sam sve to, ali se ne snalazim bas najbolje. Pocetnik sam, pa za sada nrmam svoj domen nego koristim blogger, i precesto mi na drustvenim mrezama blokiraju url bloga, a nema neprikladnog sadrzaja…
Ne znam gde gresim

Mozda spam ? Gdje dijelis, na svoje stranice ?

Daju oni ok cpc ali je mali ctr. Glupe reklame…ostalo je ok

za klik iz npr srbije ili bosne daju kao i google oko 0,02e… a za ostale države daju malo oko 0,033e

Jel ima ijedna mreza da tebi odgovara haha

Nativemedia (nemam cak ni aff link) sa jednim reklamom placa izmedju duplo vise i triput vise nego google sa 2 reklame. Bolje ih drzati nego google ako nemate mnogo mjesta

S obzirom da vuces takva iskustva sa svim boljim mrezama, trebao bi se mozda pozabaviti trafficom koji imas ili samim izgledom sajta

1 Like

pa nije da ne odgovaraju vecini pa ni tebi, nego si ti manjina. Ne bi imali oglasivaca da je tako svi bi terali google i to je to

Ma ok native daje cpc sto kazes 0.02 je sasvim pristojan, jedina je zamjerka te lose reklame jbg. Ne znam kakve vi publike imate ali kod mene tu ctr ocaj.

native radi kao google… znaci kako je vama tako je i njima… (adnow daje fiksni cpc)

ja ovih dana imam 15-20k pregleda… sve fb traffic i jedni te isti ljudi… imam nekih 5e od googla, 12-15$ od adnow i 7-12e od native medie

1 Like