Nativemedia.rs - iskustva?

Koliko imas posjeta na stranici?

500 k +. … 300 znakova

Koliko zaradiš od native?

Testirao ih oko 7 dana vecina posjeta iz Amerike i cijena klika uzas a samim tim i zarada po nekoliko centi na dan zarada

Prema ovom sto sam procitao na ovom forumu vidim da si ti manjina jer ih jedini ti hvalis, ali vidi ne zelim sa tobom da se ubedjujem ako ti odgovara ok kraj price meni ne odgovara i cao

To sto si cito i zapamtio ti se zove confirmation bias :slight_smile:

evo ne kontam, tvrdiš da je usa publika a monetizuješ sa balkancima… evo ja čuo neki dan mediavine daje brdo para ali hoće samo usa publiku…

Imaju verziju za usa trziste reklame sa tog razloga, nisam znao za ovu mrežu mediavine pokusacu sa njima, meni je 90 % usa publika

U poslednjih nekoliko meseci veoma slabo placaju , CPM mi je na 20.000 dnevnih poseta 0.052 znaci razmisljam da sklonim sve sajtove od njih. Sacekacu jos neki dan i ako i dalje bude bilo ovako nasoj saradnji ce biti kraj. Barem oglasnih mreza ima na tone, pa mozemo da biramo gde cemo.

1 Like

0.02 je pristojno, da li se salis ??? A da tek sam sada skontala da si napisao za cpc , a ne za cpm.

1 Like

Bas su tanki u zadbje vrjjeme i ja kontam da ih maknem

na jednom sajtu imam adnow, neuporedivo vise placaju

Jel fkt, ja sam jendom testirao ali nisam bio zadovoljan nikako, do duse balkansk aje publika…

Pa ovo ti govorim za poslednjih nekoliko meseci, ne znam kako je bilo pre toga.

Koliko imas onih reklama u jednom bloku native-media widgeta?

imam tri puta reklame u dva reda

To je 6 reklama… znaci tebi je cpm na 1000 pregleda zapravo 0.312e

A koliko mi je bio CMP kada mi je umesto 0.5 stajalo 0.145 ??? Jutros bio 0.09 pa poceo da pada, sto vise dobijam preglede CPM sve vise pada , sada trenutno stoji da je 0.03

Zato sto ti je mali ctr odnosno klik i sto vise pregleda a manje klikova ide manji cpm.
Jer ne ide cpm po pregledu nego po kliku.

Fakticki cpm je zarada po 1000 pregleda, a kad nema klikova nema ni zarade.

To je dobro, meni bude i manji jer nemam klikova puno.