Natječaj za povećanje prometa na stranicama

Hitna PC Služba traži ponude s ciljem povećanja prometa na svojim stranicama.
Cilj je s kampanjom postići 1000 posjeta dnevno posjetitelja iz Hrvatske s naglaskom na Zagreb.
Za svakog posjetitelja koji dođe samo iz Zagreba plaćamo 0.1 kn. Drugi posjetitelji nam nisu zanimljivi niti nam vrijede nešto te za njih ne plaćamo ništa.
Tražimo geotargetiranje isključivo na Zagreb.
Tražimo posjete preko linkova na blogovima ili sa nekih prometnih stranica.
Zainteresiranim koji ispune očekivane zahtjeve nudimo mogućnost redovne mjesečne zarade.

Kontakt na bilo koji način.

Pozdrav.
Pavel Đuga.
Hitna PC Služba.

Jedan dio posjeta mozes dobiti tako da:

  1. Stvar, sredis stranicu , dizajn i sve ostalo(stranica se ucitava vise od 3-4 s, izgleda kao iz 95’)
  2. Stvar, sredis seo
  3. Stvar, ponudis kvalitetnu uslugu
1 Like

Sve ja to već imam.
Imam i posjete ali hoću više.
Ne bi ništa mjenjao.
Hoću samo posjetitelje iz Zagreba.

Nije ni čudo što ste odriješili kesu. :smile: :o:

Stranica je odlicna, kaj ti brijes…

Kao prvo, cim se otvori stranica vidi se dugovjecnost firme i tradicija iste. Razlika je kao kad udjes u novu office zgradu i katedralu.
Drugo, govori jednu jako vaznu stvar. Ova firma radi stvari iz prve dobro. Znaci nece biti kasnijih prepravaka i dopuna, odmah i odlicno.

1 Like
  1. Dizajn banana, stranica ne optimizirana, ne koristis cms, ucitava se preko 3-4 s, load stranice je 16 s itd. Zahtjevan Webshop 100 x bolje.
  2. Seo banana, jer da nije , imao bi posjeta koliko ti treba.
  3. Kvaliteta usluge – ovo necu komentirati da se ne uvrijedis.

:laughing: (Post must be at least 20 characters)

1 Like

Ako imate neki blog ili stranicu sa koje meni može doći 1000 posjetitelja iz Zagreba mene to košta 100 kn koliko je Vaša svakodnevna zarada koju Vam plaćam a ja ako od 1000 budem imao jedan, samo jedan posao to je 300 kn.
Znači s 1000 posjetitelja možda zaradim 300 kn a sigurno potrošim 100 kn.

samo kaj cjena po kliku nije takva. klikovi kostaju barem 50lipa (preko adwordsa), display kampanje su skuplje.

Zašto bi plaćao posredniku?
Platim direktno Vama za nešto od čega prije niste imali nikakve koristi.

Sa ovakvom stranicom nećeš dobro unovčiti posjetu. Da meni kojim slučajem treba servis ili bilo kome koga poznajem, siguran sam da bih čim se stranica otvori ugasio tab.

2 Likeova

Ne pricam o nikakvim posrednicima, vec o direktnim kampanjama.
Zasto mislis da netko tko moze generirati 1000 klikova dnevno ne unovcuje vec to?
Cjena ti je smjesno mala, ali ovo je slobodno trziste, mozes ponudit kolko mislis da treba.
Sretno s tim lipicama.

Sigurno ne bi.
Kada bi stvarno trebali uslugu ljepota stranice bi i je zadnja stvar na koju ljudi gledaju.
Imam 18 godišnje iskustvo da to mogu tvrditi.
Uljepšavanja stranice je isto kao šminkanje kod žena prikazivanje nečega što nije.

1 Like

Koliko mi Vi posjetitelja iz Zagreba, samo iz Zagreba možete poslati?

Pa neznam kolko mogu poslat. Mogu prikazat izmedju 10 i 100 tisuca impresija, a koliko ce ih kliknut neznam. Zato ne prodajem prostor po klikovima vec po prikazivanju. Banner je ipak tvoja odgovornost :slight_smile:

Hoću link koji ću pratiti i koji ćete Vi prikazivati samo onima iz Zagreba.

Ja narihtam da se prikazuju samo u zagrebu, ali nema tu nekog linka. To je nesto sto se ugradi u banner, pa se prati preko nekakvog svog dashboarda ( moze se napravit google analytics code za to)…

Zar ne bi bilo bolje da sredite web i saljete mailove tvrtkama da nudite odrzavanje kompjutera. Reklame nemaju smisla na netu za ovakvu vrstu tematike jer vi hocete ljude samo iz Zagreba, a isto ne treba zaboraviti da puno ljudi koristi adblock. Svatko zna neki servis gdje moze poslati pokvareni pc tako da nitko to nece ni traziti zato su bolje tvrtke gdje gledaju da izvucu sto jeftiniju cijenu.

Pozdrav iz Kineske Ambasade

Plaćam samo po klikovima ali samo ako dolaze iz Zagreba.
Ne mora biti baner može biti članak u kojem će biti link koji će moći kliknuti samo oni čija IP adresa je iz Zagreba.

A tražiš više posjete? Broj posjeta se veže za kvalitetu ljepote stranice. Jer web stranica je ogledalo firme.
Nisu u pravu za šminkanje.
Realno šminkanje nema veze sa izgledom stranice.