Natječaj za povećanje prometa na stranicama

Ma IP adresa nema veze s vezom, evo ti moga ipa http://prntscr.com/n71hfr a trenutno sam u Šibeniku…

Moje ciljano tržište nisu tvrtke pogotovo ne velike.
S njima neću imati posla.
Ciljam na kućne korisnike i male tvrtke koje si ne mogu priuštiti nikakvo održavanje a svakako imaju potrebe za stručnom informatičkom uslugom.

To tako ne funkcionira. Na taj nacin ti prebacujes odgovornost za klikove na mene, a to meni u zivotu ne treba. Ja nudim platformu koja ima odredjenu posjecenost i na koju ja mogu stavit banner ili clanak. Koliko ce ljudi kliknuti na to ovisi koliko je dobar banner ili clanak. Ali to nije moja odgovornost. Moje je da ljudi vide to, a ti se sam brines za sadrzaj. Ako je sadrzaj dobar imat ces dobar click through rate.
A clanak se ne kupuje samo radi reklame, vec kao i backlink i sumnjam da ces za 1 dan PR clanka imat 1000 klikova, a kosta puno vise od 100kn.

E to meni treba.
Vi ste preveliki da bi Vas to zanimalo.
Tražim manje kojima bi platio ono što dosad nisu mogli prodati.

18 godišnje iskustvo ne znači ništa ukoliko za to vrijeme nije konstantno stvarano novo znanje.

Ne, nije uljepšavanje nikakvo nego olakšavanje. Manje je više. Džabe bi jobsu na predstavljanji ipoda bilo da je govorio njegove specifikacije, kad je s 1000 pjesama u džepu rečenicom sv3 obavio. Komp danas zna popraviti svako dijete gledajući yt tutorijale i tu već ne vrijedi to 18to godišnje iskustvo jer konkurencija raste a potreba je manje. Treba pratit tehnologiju ako je to polje za koje se odlučiš i stalno učit i privikavat se na nove trendove. S 18to godišnjim iakustvom mogli ste naučiti i neke druge tehnike internet marketinga ili nešto softverski, osim popravljanja kompova, jer ovako ćete za 3 godine ostat bez posla. Sad, but true.

Pa manja posjeta = manje klikova. Manjim stranicama za 1000 klikova treba 10 mjeseci. Ko ce dat poziciju na stranici za 10/kn mjesecno.
No dobro, ja rekoh svoje, sretno s ovim…

Nije to baš tako.
Još i dan danas ima urara koji žive od svog posla mada većina od nas danas više ne nosi ručne satove.
Isto je i s tekstilom i mnogim drugim tehnologijama koje još uvijek hrane puno ljudi unatoč kineskoj proizvodnji.
Kako se kompjuteri mijenjaju mijenjamo se i mi.
Ne održavamo više Windows 95, niti XP već Windows 7, 8, 8.1, 10 a kad dođe 3d printing u kuhinju tek tada ćete vidjeti paniku.
A i robotima će trebati pumpati gume.

1 Like

a linux?

20znakovaaa

Nisi u pravu.

  1. Ljudi više ne pitaju za cijenu, osim balkanaca, vidiš recimo kvalitetne ženske cipele se proizvode u hr koje u njemačkoj koštaju 800 eura i cvjeta im i proizvodnja i posao. Hlače kupujem od 600 + kn, jer se pokazalo kako hlače za 150 ili 200 kn su šrot. Ako nisi znao kinez nije ništa jeftiniji od hrvata. Znam kakve su tamo plaće itd…

  2. U čemu će biti panika za 3d printing?

  3. Što se tiče robota, neka zanima će nestati , a neka nova će doći. Tako je bilo kroz povijest. Nekad si imao velike centrale gdje su radili ljudi koji su prespajali pozive, došli moderni telefoni, mobiteli, pa opet telekomunikacijske firme zapošljavaju. Ali visoko obrazovane većinom.

A što ako roboti sve zamijene, kako će ljudi zaraditi i tko će onda kupovati robu.
Tako da je to pucanj u prazno.

Biti će potrebe za radnom snagom, samo sve stručnijom i možda za 15-20 godina, više neće biti dovoljna srednja škola za bilo kakav posao koji će se nuditi.

Ja pak smatram da gospodin Đuga u 18g. rada ipak ima neprocjenjivo iskustvo koje vi neki teško možete i pojmiti. Nije lako skupiti 18g. cjeloukupnog životnog iskustva (punoljetnost, jel) …a kamoli imati punoljetno iskustvo iz neke određene oblasti.

Marketing je druga priča, i gosponu to očito nije struka i tu se vidi da je “malkoc” out of date…no kao što rekoh, to je druga priča.

Gospon Đuga, mislim da vam mogu pomoći i rado ću vam pomoći…a vjerujem da ćemo pronaći i simbiozu. :wink:
Javim se uskoro na privatne poruke, trenutno tipkam s mobitela.

Inače mi je izuzetno drago da ste se pojavili na forumu, nedavno sam prvi puta čuo za vas…i “vuk” na vrata :smiley:

Živili.

jedva otvori sajt brate mili, prvo to popravite čika Pavele

Jedan od boljih topica u zadnje vrijeme :smile: :wink:

Nadam se da neće završiti ovako brzo.

Reportaza sa HRT

Prvo riješit dizajn stranice, nije za mobitel i lose izgleda na pc.

1 Like

:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

Dziuz krajst sta je ovo, sajt mi otvara dobrih 20s a nema nis na njemu, to je najbolji primjer kad si neki ljudi ne daju za reci da su malo zastarili u nekom pogledu…
Nebi vam dao da mi pokvareni komp bacite na smece, a kamoli da nesto prckate oko popravka, sve da imate 35g iskustva. Nove klijente odbijate, jer postoje novi standardi u industriji!!!

Očito da čovjek nema pojma ali koji napadi i komentari … forum je zakon :smiley:

1 Like

Dam mu ja 100 kuna nema problema ako ja dobijem barem 1 posao za 300 kn.

Popravljeno.
Hvala na upozorenju.

Nije to baš tako kritično.
Zovu nas svaki dan svih ovih godina.
To je kao da ste rekli da danas više nitko ne čita novine.
Internet je malo precijenjen i služi kao jeftinija dopuna drugim marketinškim metodama.