Natječaj za povećanje prometa na stranicama

Evo mene na televizoru.
Nije li već to uspijeh?

Evo to se zove marketing a ne internet oglašavanje.

Imate kakvu ponudu ili prijedlog za mene?

Koje su Vaše stranice?

sajt: stavi wordpress+default temu bit ce puno bolje nego sada

instagram: majko mila, pa vi ne znate ni link staviti kako treba. Link baca na https://www.www.hitna-pc-sluzba.hr/

posao: ne budite tvrdoglavi nego telefon u ruke i zovite tvrtke, saljite mailove, kada izadete od nekoga doma vidite ima li neka tvrtka u blizini i pricajte s njima sto se tice odrzavanja

cijenik: nista se ne razumije. Tko ce znati sto vi mislite pod manji kvarovi, pod kvarovi nastali duzim koristenjem ono wtf? To znaci sto si vise koristio pc da ce biti vise kvarova ili duzi popravak? Reklamirate se da je sve gotovo za sat-sat ipo, pa ako 99.99% ljudi ima hdd i rekao bi preko 80% ljudi sa slabijim procesorom i memorijom koji se naravno ne razumiju oko ciscenja virusa kako ce te uraditi full scan sa 1 antivirusom u tih sat ipo-2?

Stvarno ne znam sto vise reci.

Krajnje nebitno na dani moment. Reci cu samo da je stranica ( jedna od) u 40 najposjecenijih u hr prema alexi ( nije neko super mjerilo, ali eto…).

Ovako i onako necemo raditi :slight_smile:, posto se ja necu zamarati s lipicama, jednostavno mi se to ne isplati. A to da li ste vi dobili posao ili ne, mene ne zanima i nemogu to sa sigurnoscu znati

U marketingu to ne ide tako.
Marketing je skup i nitko ne garantira uspjeh, sto vise love, u vecini slucajeva i veca prodaja. To se zove ulaganje, a da li ce se to ulaganje povratiti i nesto zaraditi, to nitko ne zna unaprijed.

Dobar marketing + kvalitetna usluga ili proizvod = uspjeh u vecini slucajeva.

Veliko HVALA na upozorenju.
Bez Vas ne bi otkrio problem.
Još jednom Hvala.

Zato ja moram odlučiti gdje ću potrošiti novce.

Dobro je reklamiranje i na facebook-u.

za 100 kn 268 klikova (0.05 eura po kliku).

Stranica odredišna je strašna, i ako to je nekome dovoljno dobro a cilja na 1000 posjeta dnevno to se zove neupućenost u cijelu priču.
Nastavite dalje plaćati oglase to vam je jedino.

1 Like

Hmm velikodušno,
a ja za jedan sponzorirani članak i link u njemu dobijem 15$ mjesečno (na period od 1 god). Posjeta na dan do 1500 (nekada bilo i do 5000).
Ne bih baš reskirao da mi tvoj link ili banner odvuče posjetitelja, kada taj isti može možda kliknuti na AdSense i donijeti mi veću zaradu (a nije iz ZGB što mi povećava mogućnost zarade). Razmisli malo.
Probaj pronaći način privlačenja posjetitelja preko AdWordsa (Ako već nisi).

1 Like

150 kuna dnevno je više nego 15 dolara mjesečno.

Da, samo u zagrebu zivi 800000-900000 ljudi,
To je oko 200000 -250000 domancistava, s time da 50% njih to ne bi zanimalo, imas potencijalnih 100 000 -125 000 posjeta ukupno od kojih mozda neki ponekad trebaju takvu uslugu, jer vecina vec ima svoj servis u kvartu u koji nosi racunalo. Neki bi se i vratili na stranicu, vecina ne bi , zbog stranice.
Bio sam 1-2 puta na tvojoj stranici i to je to.

Mislim da 1000 posjeta dnevno s takvom stranicom nije moguce ostvariti.

Dobro onda.
Ja Vama platim 15 dolara mjesečno da mi Vi stavite nešto na Vašu stranicu što će mi dovesti najviše posjetitelja
Ili
napišete članak o meni kao najvećem čudaku na internetu sa uvjerljivo najgorom stranicom na svijetu i kako unatoč tome dišem još uvijek nakon 18 godina i pružam ljudima u Zagrebu vrhunsku uslugu popravka kompjutera na opće čuđenje svih web stručnjaka i dizajnera.
Na taj članak možete staviti i neku svoju reklamu ali važno je da ima link na moju stranicu:
https://www.hitna-pc-sluzba.hr
I vjerujte posjeta bi bilo više nego 1000 i Vi bi zaradili i bez toga da Vam ja bilo što platim.
To tražim.
Think out of box and expect virality

i dalje predugo otvara stranicu

čika Pavele, jednostavno stranica nije po standardima 2019. godine

Jel ovo neki vic?
Zasto se sramotis dalje u 2019. god., a stranica ti je proglasena najgorom od sva tri casopisa pred nekoliko godina.

  1. Viruse trazis kroz fragmente
  2. Viruse trazis po nazivu
  3. Sa Linux-om se ne moze na internet (izjava pred jedno x godina)

A linux distribucije koristim od 2001., s kojim uredno sve radim od 2001. god, hoces internet, muzika, video, programiranje, youtube itd…
Stabilniji OS nisam imao u zivotu.
Koristio sam i suse i debian i gentoo i fedoru.

Tvoje misljenje ili izjave.

Novi video :slight_smile: Jel sam ja sad zaradio nešto ako ti dovedem posjetu na stranicu ovim linkom? :smiley:

Još i dan danas nnetko vozi bubu ili Daciu.

Vjerojatno.
Hvala što sve tako vjerno pratite.
Nastavite i dalje.
A kad Vam se kompjuter pokvari…