Nema mi reklama na web stranici. (Google Adsense)

Kao što sam naslov kaže već par mjeseci imam ogroman problem da često mi nestaju reklame.
Probao sam zamjeniti temu,jedinice oglasa,stalnu vezu.
Ali problem se često vraća…
Do čega je to ?
Google ?

Edit: Samo na francuskoj IP adresi mi imaju reklame. Malo sam se igrao sa VPN-om da vidim da nije do moje IP adrese…

Nisi dobio nikalav mejl od Google?
Odi u Google Web Masters Tool (bivsa Search Console) i vidi imas li nekih obavijesti od Google, npr. da ti reklame leze previse blizu linkova. Ja sam imala taj problem…

Nemas ads.txt na svojoj stranici

Sad sam ubacio i sad ću probat sa novim jedinicama oglasa pa javim rezultat

Morat ces pricekati par dana da vidis da li je sve uredu.

Mislim da te Gogole pomalo blokira zbog sadrzaja koji mas (kopiran, clickbait), jer vidim poceli su raditi isto kao Facebook s reachom

Moguće da je i to…

1 Like

Ma kako to nov mi adsens sadržaj unikatan bez klikbajta i opet se reklame prikazuju samo nekih 6 h dnevno.

Evo i ja danas primjetio napišem nov članak,tek kroz 2 dana mi na istom budu reklame…katastrofa…

Da mozda ne koristis popup skriptu ili auto refresh ?

auto refresh da,ali zar su toliko postali teški…

hahahaha eee drug moj hahaha izvinjavam se na offtopicu, pa pratiš li ove teme? ne da su teški, negoooo

Cim koristis auto refresh onda koristis ili popup ili klikas sam sebi po oglasima sa VPN.
Isti sam ja problem imao koristio sam samo popup i pokrivenost oglasa je bila nekih 5-10% i to iskljucivo EU pregledi i par pregleda iz US.

Predji na neku nativnu mrezu, ako imas pregleda mozes fine pare uzeti :slight_smile:

1 Like

kao naprimjer…ako mi možeš navesti neku

mgid, monadplug, adnow … mislim da i propellerads ima native widgete

NativeMedia odlicna mreza

kakav je monadplug ?

evo pišu po forumu da je dobar, ako ništa možeš naći adresu, idi im na vrata ako te zeznu hahaha

Istu su po pitanju oglasa , i Nativemedia.rs i Monad, jprednost ima NMedia jer isplacuju min 10 eura, dok je na Monad 100 dolara minimalna isplata

NativeMedia:

• Treba ti 10 € za isplatu
  • Zahtjev podnosis kad ti zelis u roku 24h ti posalju novac
  • CPC 0,02-0,03 mozda cak i nekad veci
  • Isplata van Srbije preko PayPala, a za Srbiju mislim na ziro racun, pise to na njihovom sajtu.

MonadPlug:

• Treba ti 100$ za isplatu
  • Isplate npr. za ovaj mjesec je narednog mjeseca 15-tog
  • CPC varira do 0,02 ( barem meni )
  • Push Notifikacije, na 1000 pretplatnika 6-7$
  • Ima vise nacina za isplatu, PayPal, Wire itd…

Ako grijesim negdje, neka me neko ispravi.

2 Likes