Nema mi reklama na web stranici. (Google Adsense)

nadam se da si radio za strano tržište

Ocito ja koji pojma nemam, za 1 dan namlatim eura koliko ti za 7 dana.

jao jao hvala na informaciji, od suštinske je važnosti za temu, lakše nam je sada kada znamo

ma ja ne bih mogao zaspati da nam nisi to rekao

Jel 100k sa refreshom na svako 5sec aaaaaa

Jesi pametan bgmi a u stvari si glup ko *****, bas ono pamet velika treba da varanjem dodjes do €.

Mislim da nije rijec o tome ko je pametan vec ko ima pojma a ko nema pojma, velika razlika.
Kada zivimo u svijetu gdje svi varaju, kreni od toga gdje drzava vara svoj narod, a narod pokusava da prevari drzavu i taj isti narod se zali, sta dalje da ti pricam.

Ovom novopecenom adsenseru necu odgovarati, 100k sa autorefreshom je cirkus…

image

Gdje su ti Adsense reklame, dobila se bananica?
https://regionalne-vijesti.com/

1 Like

kada bi nekim čudom svi publisheri počeli koristiti scripte koje ti koristiš adsense bi se ugasio za 2 dana … jer ekosistem ne može funkcionisati na prevari … ali to je vaše mahalsko plitko razmišljanje

1 Like

To nije moja web stranica, banovi su ocekivani, banove sam na tone dobijao i na tone ce se dobijati, radis na par accounta namlatis novac, jedna isplata ti mora proci.

Kad sam rekao svi varaju, nekako sam sve stavio u istu kategoriju, jer vise je onih sto varaju nego onih sto posteno zaradjuju.
Mi iz BiH smo nista kad pogledas tamo Indiju, Pakistan, Indoneziju i slicne drzave, gdje je osnovni izvor zarade prevara.

Adsense je sad malo zategao svoj sistem, i dalje se moze varati, ali ti je upitno koliko ces dugo varati i hoces li opstati do isplate, zato sam presao na nase domace nativne mreze, sada vise radim, ali sam skoro dostigao istu zaradu koliku sam imao kad sam varao preko adsense-a.

Bez zamjerke jarane, ali ovo mi je “izjava godine” :slight_smile:

Moj nacin varanja i od nekog drugog mozda nije isti.
Kada imas sa autorefreshom lupam 20k-30k pregleda i poslije kad bez njega imas toliko, razlika je ocigledna zar ne ?

1 Like

https://domainbigdata.com/nj/Z5MrxGECvEGPK8zSUEc3FjXWE-UEmjIAmu50vkiXua8

1 Like

Mora da se objavljuju clanci tipa: “Danas je na zalost preminuo poznati pjevac…” itd

Pa nakon sto je FB to stegao, sad je to isto uradio i Google s naslovima.

I zarada na IA je pala 2-3 puta, logicno je da ce Google isto reagovati.

Mislim da je sad malo FB popustio, stranice, tj. moje stranice imaju pa sigurno 3-4 puta veci reach, isto su stali sa blokiranjem domena.
Ono sto sam primjetio da su pojacali filtere za slike, ako objavis neki clanak gdje je zensko u kupacem, ili tako nesta, znaju ubitacno da smanje reach.
Za IA ne znam, nisam jos sa tim radio, ali imam zelju :slight_smile:

Za IA govorim, a za ovaj ostali dio nekada puste Reach, nekada obore, mogu sta hoce…

I meni se reach na 1 str povecao na kojoj samo objavljujem recepte(25k lajkova) a reach na receptu po 3-5k(zna nekad i po 20k kad podjeli 50tak osoba) sto nikad do sad nije bilo.

To se slazem, ali sam nekako iznenadjen duzi period je reach bio uzasan i evo mozda prije 7 do 10 dana je procvjetalo, sad koliko ce ovo trajati ne znamo.

to je istina, čuo sam da je skoro pa nemoguće napraviti nalog iz indije … na dobrom smo putu da nas počnu tretirati kao indijce

znači počeo si da varaš domaće nativne mreže …