Nema mi reklama na web stranici. (Google Adsense)

Ovaj put bez varanja hahaha, isključivo su oglasi u članku i sidebar.
A mislim da bi te brzo domace mreze skontale da varas, nema toliko publishera, radi se o stotinama a ne o milionima kao sto je slucaj za adsense pa sama kontrola i nadzor je jednostavniji i brzi.

1 Like

Čisto sumnjam. Jednom lopov - uvijek lopov!

Haj efendija zaobidji me

Moze li se kako rijesiti ovo nepojavljivanje adsense reklama. Domena radi 5 dana, (bez popup) i od 3. dana se samo prestale pojavljivati reklame. Sta je u pitanju?

Jel se uvijek logiraš na AdSense račune s istog mjesta, od kuće ili već, pošto Google pamti IP adrese i ponašanje korisnika i na taj način.

Ako si nešto ranije radio nelegalno, jako vjerovatno ti ovo može biti uzrok

Aha, a Jel se može riješiti ili? Neki prate po 3-4 računa na jednom uređaju pa ništa a ja jedan preko istog prije god. :slight_smile:

Posalji link sajta u pm da pogleda čika

Evo da se i ja javim,čuo sam se sa kolegama koji koriste skripte.
Stvar je sljedeća po njihovoj priči…
Neki računi imaju stalne reklame,neki ne…
Čuo sam kao da google bira domene,kao .site daje najmanje reklama…
Moj problem je sljedeći krenu mi impresije ide super. Nabijem oko 1000 posjete bez refresha.
Odjednom reklame stanu. Sad ne znam jel sadržaj,jer nije seksualan,kopiran jeste ali ono izmjenim šta tu i tamo… A znam ljude da copy paste deru i radi im sve…
Očigledno kako te usere mjesec i račun…

Edit. Primjetio sam na francuskoj IP adresi opet da mi imaju reklame hahaahha

Je si li probao da ubacis popup na nativemedia ? Ili imas njihove klasicne reklame ?

Ovo bas nije istina, ako je upitanju balkan. Kod mene na nesto vise od 600 ne bude dnevno ni 1$, sto bi znacilo na 1000 bi bilo 1.2$…

Prijatelj je pokusao, brzo su ga skontali za 1-2 dana i zavrsio karijeru haha.
Samo oglasi u clanku.

Na nekih 1800 pretplatnika, nekad bude vise nekad manje ± 1$ .
90% Balkanski pretplatnici

Na 650. Ne kontam na koju foru rade, ti imas hajde manje od x3 vise pretplatnika. A broj impresija 10 puta vise…

i ja vjerujem da ovdje nešto nije u dure … samo čekam da me banuju hahaha

Update,danas sam dobio mail od googla i policy centar obavjest.
Od 3. spetembra smanjen mi broj reklama.
Razlog : Nov account.
Objašnjene: smanjili su mi broj reklama da bi mogli bolje pratit promet i kvalitet objava. Moje je da nastavim raditi kao i do sada i vremenom kada utvrde da mi je kvalitetan sadržaj i po pravilima budu vratili sve kako treba.

1 Like

Da li je neko imao problema sa “The number of ads you can show has been limited. For details, go to the Policy center.” i kako rijesiti. Lp

Postavi max. 3 reklame i javi rezultate.

Prije ovoga su bile samo dvije reklame,nikada vise od dvije nisam imao na domeni.

@Markovic
@danijel
Jel’ se normalizovalo to s Adsense kod vas samo od sebe?
Od jucer mi je zarada pala naglo za preko 80%.
Nisam nista mijenjala na sajtu (vec godinama iste reklame stoje), 95% posjeta je organsko. Umjesto reklama su uglavnom blank ads. Uzas! :persevere:
Nisam dobila nikakvu poruku od Google.

Jel’ imao neko iskustva s ovim? Da mijenjam nesto ili da cekam da prodje “elementarna nepogoda”, kontam da je neka greska…

Mjenjali su opet “pravila igre” pa vjrvtn je zahvatilo to i tvoj sajt.
Evo mail koji sam dobio pocetkom mjeseca:

Dear Ad Manager Publisher,
In August, we notified current publishers about the upcoming changes to Google’s publisher policies through email and our change log. Effective today, those policy changes have launched across our publisher products (AdSense, AdMob, and Ad Manager). There’s no action for you to take right now, other than to review this email, the Ad Manager Help Center, and the Ad Manager Policy Center to ensure your content remains in compliance.
What’s changed:
As of today, we’ve simplified the way our publisher content policies are presented with a clear breakdown of the types of content where advertising is not allowed or will be restricted:
●Google Publisher Policies, which outline the types of content that are not allowed to show ads through any of our publisher products.
●Google Publisher Restrictions, which outline the types of content that will receive limited monetization.