Neograničeni internet u Tele2!

uh, svaki tjedan 85kn, to je 340 mjesečno…previše.
I dalje mi nije jasno, može li se normalna bonbon sim kartica ubaciti u usb stick i koristiti za surfanje, a kasnije za razgovor na mobitelu…zna li tko?

Većina današnjih smartphonea ima opciju “hotspot” … Kada to uključiš onda si s mobitelom napravio wireless izvor mreže, pa se s laptopom samo spojiš na kreirani wifi. Vrlo jednostavno i praktično… Jedino kaj malo brže cucla bateriju mobitela dok ti je hotspot ukljucen.

To je još samo kod Samsunga problem.
Inače ja koristim u navratima hotspot i odlična je stvar. Doduše u mene je akumulator u mobitelu a ne baterija pa ne brinem previše.

Nego mi moćna ona reklama kada liku žena ode i odnese pokućni :slight_smile: a ono flat tarifa :slight_smile:

Druga stvar, ne kužim takve probleme da imate u Hrvatskoj. Ovdje u BiH (bez zdrave konkurencije) operateri daju solidne izlaze u svijet, pa i privatnici. Ja koristim Telemach već godinama, povoljno, brzo i stabilno. Preko njih gledam TV i surfam. Telefon nemam, jer imam 2 mobitela u kući pa ne vidim potrebu.

Plaćam 20€ (preračunato) za 50 kanala (ne znam točno) + flat sa 20Megabits download i 5Megabits upload.

vidis ti u njih muke, ipak je bosna klasu iznad, mi smo za vas evropa bolan haha

O cem ti hahahahhahah ja u bhtelecomu koristim mobilni net 4mb download 0.72 upload a bajg po najvecim brzinama… e jest vam brzina…
Inave bhtelecom pljacka narod al hajd suti dobro je dok ne tuku :joy::joy::joy:

haj skontaj malo da se zajebavam xd

suti samo nek ne tuku

Nisam citao iznad gore :’)

Inače za sve ove što spominju neke enormne broje megabajti za siću neka znaju da mi u bosni imamo ČAK MOGUĆNOST KORIŠTENJA 3G ! ( Samo u vecim gradovima)
I ukoliko dune vjetar s’ brda da nemamo neta po sedam dana kući…
I DA NEVJEROVATNO SU POVOLJNI U BHTELECOM-u 3e 1gb mobilnog neta sa najvecom mogucom brzinom interneta od 4mb downloada, i 0.70mb uploada (takodje to je samo u vecim gradovima, ako si na selu moli boga da uploada sliku na fejs za sat ) .
Inače njihov slogan IDEMO PRVI DAJEMO VIŠE (mozda su na cijene mislili ne znam :smiley: )

1 Like

sjećam se prije 5 godina lokalni provajder u mom gradu, pukne grom pola grada nema interneta, mrtve im psuje komplet komšiluk

ali eto pomalo se ide naprijed, sad sam na mtelu ne pamtim kad mi je nestajalo interneta … zadnji put kad su poplave bile

sta ces kad je to sve monopol, sjednu za jedan stol predstavnicii mtela, bhtelecoma i ht eroneta i dogovore koju cijenu mobilne telefonije, fiksne i interneta da drže … i samo puštaju lafo neke akcije da zamažu oči, dobiješ na mostu izgubiš na ćupriji

Prije je Hrvatska bila najbolja u regiji sto se tice interneta, sada medu zadnjima sto je stvarno zalosno.

evo i ja uzeo tele2 pokućni internet. Planiram kupiti antenice za ruter i postaviti ga na pravo mjesto.
Za sada brzine snova za mene Imao sam 10 Mbps download i upload 700 Kbps.
http://www.speedtest.net/result/6273936902.png
Sada radi na 54 Mbps i upload 38 Mbps
Inače živim u provinciji u kojoj je maksimalan žični internet 20Mbps.

A nije ni ovaj mobilni nesto, ja se nadam 150MBPS jer je stup tu do mene u dvoristu skoro, prije smo bili ljuti sto nas zraci, sad je vrijeme da to iskoristimo. Jos cca 75 dana do tcom ugovora da istekne.

Negdje sam pročital da odašiljač ne šalje signal ispod sebe, i da je zato idealna udaljenost 60-100m, tak neš

1 Like

Istina. Ima cini mi se neka slika kak to tocno funkcionira. A ti stupovi su iance stupovi smrti. ne samo da zrace ko blesavi, nego privlace munje. Tu kod mene su 2, ovaj od Tele 2 je udaljen cca 700 metara. A sluzba za korisnike mi je rekla da pokriva podrucje do 2km radius.