Neograničeni internet u Tele2!

Kako nisam? Pa pise mi 4G na mobitelu ili se to treba posebno nekako aktivirati?

To sad nisam siguran, najbolje bi bilo da ih kontaktiraš…

Evo jesam ih i toranj je tu 500 metara od mene ali veza je u K**** 20MBPS, slabo je to izgleda da ipak nece TCOM ostat bez posla.

Na manjim mobilnim paketima ne dobivas full 4G brzinu, ne znam tocno koja su ogranicenja, to moras njih pitati, meni na pokucnom na 4g ide full.

Aha, neznam sta mi nije tako rekla. Imam manji paket za mobitel. A nista morat cu onda probat sa probnim nadam se da ce dat jer je toranj tu 500 metara od mene.

Frend je na Tele2, zamolio ga da testira brzinu preko moba:

Testiranje je obavljeno na krajnjem istoku Hrvatske, ruralno podrucje je u pitanju a ne grad.

1 Like

ajd reci tarifu, ja sam na bonovima 39KN mjesecno tarifa Surf1

Ja sam se zajebao, uzeo prije mjesec dana u VIP-u homebox (ista stvar, spaja se na mobilnu mrezu) dobijem 100gb mjesecno s tim da se od ponoci do 8 ujutro ne broji promet pa tad skidam kao nespasen. Bio u jednom stanu i brzina jedva da je bila 40 mbps dl. Danas se preselim u drugi stan i nadam se sad ce bit veca brzina posto su rekli da ide do 100 mbps a ono…

Pa koliko vidim na njihovim stranicama ta tarifa ti ima 4G do max 21 Mbit/s ( https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/tarife/na-bonove/ )

1 Like

Ohh hvala, nisam ni gledao.
Znaci onda mozda ipak ima kruha, ovaj toranj mi ej blizu pa to bi se trebalo iskoristiti.

Čitam na jednom drugom forumu pa ti evo prenosim ako želiš isprobati za 5kn imaš li barem 75Mbit/s:

  1. Ja nerazumjem ova pitanja na toj stranici jer nikada nisam bio na pretplati. Obnavljam bonom nisam na pretplati mogu li koristiti tu punu brzinu za 5kn?

  2. Sto je uopce puna brzina? Nevidim nigdje koji je mjesecni limit.

Pa limit za podatke je onaj koji imas, ja imam 1GB, ne koristim bas mobile internet kad sam skroz doma, pa ovo za brzi internet mi nije bas primamljivo, samo bih mogao taj mjesecni 1Gb prije spaliti, a vec ga sada palim dosta brzo s ovim limitiranim.

Ja cu uzet mobile internet, pa ako tko uzme prije mene neka napise kako je azdovoljan. Ja cekam da istkne tcom ugovor za 3 mjeseca.

Na bonove slagalica ide do 21mbit/s na 4g, smart ide do 10, treba dodatni paket interneta ili ovo za 5kn za full brzinu uzet…

Ili se prebaciti na pretplatu, tam je u bilokojem paketu full brzina

mene su pecali s tarifama pola godine i nisam niš hteo uzeti pa mi na kraju ponude 3gb, 1000min razgovora za 35 kuna mjesečno na bonove. Jedino ide uspostava poziva 29 lipa.
Gledam sad ta tarifa ne postoji.
No ovo s neograničenim internetom zvuči odlično u odnosu na moje postojeće stanje i lovu koju dajem za 10 mb/s i flat uz fiksni za 145 kn

Više ne postoji, ali tko ju je aktivirao i dalje ju može svaki mjesec koristiti, tarifa se zove “PROMO SMART”.

Izuzev tele2, ako ko zna, zanima me koji pružatelj usluga daje najjeftinije gigabajte na bonove?;, jer mi treba internet preko usb stick-a.

Večerašnje mjerenje.

Imas u HT-u sufranje za turiste ono 85kn tjedan dana neograniceno na bonove 4G brzina. https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia

Sto se tice Tele2 ne znam kak ce to funkcionirat jer koriste dosta baznih postaja od HT-a za pretplatnike i bonase.Sumnjam da ce HT odobrit toliko opterecenje baznih postaja jedino bas njihove postaje.Ovo je dobar potez za Tele2 jer im je poslovanje palo dosta tako da s ovim vratit dosta korisnika,ali sto se tice same mreze pored hta i vipa se nemogu mjerit.Ali vjerujem da ce npr HT odgovorit u skorije vrijeme sa nekom “bomba” ponudom,a dobio sam i info da ce vecina vecih gradova u hrv do 2020 dobit optiku,a time i sela u krugu tih gradova i pocetna brzina ce biti 100/100,a za nesto sitno ce se moc podic na 200mbps.
Ovo sa tele2 ce bit dobro dok god se ne spoji dosta korisnika na jednu baznu postaju i krene opterecenje pa od te 4G brzine ce te dobit 10-20mbps

Tako je to… veci gradovi i sela oko njih dobivaju optiku, a grad koji zaraduje pun qurac love i koji ima super proracun nista od njega… radit cu jos 2 god, otici u indiju i zivit kao kralj!