Nezadovoljni klijent prijeti tužbom!

welcome to the club :wink:

@Gosaric i @Praznik Slažem se s vama oko cijene i svega ostaloga, ali ako se ja i vi dogovrimo da ću vam polijepiti 30 m2 keramike za 200€, a stvarna cijena 450€-600€ onad je na meni da ispoštujem dogovor jer sam pristao na to, ili bi vi meni dopustili da izađem iz stana, a da su plčice samo tako nabacane na zid, nisu isfugirane, fuge nisu istih širina, krivudaju, pločice pucaju ako stane netko tko je teži od 55kg itd, itd.

Postavljam se u situaciju klijenta. Ne, ne zanima me ja sam pitao koliko će me koštati, a ti si mi dao ponudu i rekao da ćeš koristiti gotovu skriptu. Super, očekujem od tebe da mi odradiš ono što smo se dogovorili i za što sam te platio. Ništa više ništa manje.

Sve to stoji, ali ne znamo glavnu stvar, a to je - je li postojala dokumentacija kod dogovaranja ili ne? Ako je postojala, koliko je bila opširna?

Nije isto piše li “modul komentiranje” ili piše

“modul komentiranje - samo regani mogu komentirati, ima opciju replya, samo komentiranje izvesti jqueryem, kad se korisniku odgovori stigne mu mail (i to template mail), na zatvorene ponude se ne moze komentirati, filter rijeci, komentari staffova su oznaceni roznom bojom itd itd.”…

Oko komentara ima dosta zezancije, da ne pričam za newsletter koliko ima opcija - od slanja mail() funkcijom pa do integracije mailchimpa itd…

Sve mi se čini da je bilo “napravite mi grupnu kupovinu”. :slight_smile:

Dogovori su bili preko maila,uglavnom između mene i klijenta,i prosljeđeni mailovi
Pixyu.

Nikakva pisana dokumentacija niti ugovor ne postoji.
Uplačivao je novce kao fizička osoba fizičkoj osobi,ne kao firma, iako je web
stranica za firmu…

i meni se tako čini, a koliko sam u gore navedenim postovima pročitao nije postojala dokumentacija na nista (tako u gore postovima barem nije navedeno)

Pa ko onda moze dokazati da je on tebi placao za web stranicu??

ma niko…
uplatu je izvršavao na moj račun,opis uplate samo UPLATA ništa više…
svi dogovori preko mailova,ništa mena pismeno na papiru…
nema na osnovu čega…

Nitko. Pojma nemam o čemu se ovdje raspravlja.

Praznik: ili vrati čovjeku novac i stvar je zaključena, ili nađi nekoga tko mu to može napraviti kako treba i plati. Procjeni što je tvojem klijentu i tebi bolje.
Treća opcija, ignoriraj ga jer te nema na osnovu čega tužiti.

I drugi put to rješavati odgovarajućim ugovorima.

[quote=“Praznik”]Dogovori su bili preko maila,uglavnom između mene i klijenta,i prosljeđeni mailovi
Pixyu.

Nikakva pisana dokumentacija niti ugovor ne postoji.
Uplačivao je novce kao fizička osoba fizičkoj osobi,ne kao firma, iako je web
stranica za firmu…[/quote]

Prvo i osnovno…trebao si se informirati o kooperantu (Pixy-u). Barem ovdje na forumu možeš vidjeti kakav je to lik:nono:. Drugo…sve mi to od početka do kraja djeluje neozbiljno, počevši od vašeg klijenta pa do vas samih koji ste odrađivali posao i sumnjam da će se itko baviti s vašim bussinesom kao takvim. Sve je u sivoj zoni i bilo bi vam bolje da stisnete guzicu i sve zaboravite. Obrazi su pokakani tako i tako a da sad ti ideš kod neozbiljnog klijenta osvjetlati obraz…e to bu te masno koštalo. Po onome što sam ja vidio, stranica je koma i pitam se kako ju je klijent uopće zaprimio i isplatio drugi dio novaca.
Dakle, niti će on vas tužiti niti će Pixy to popraviti, a ti Prazniče ubuduće prouči problematiku posla za koji posreduješ.

[quote=“Riba”]Nitko. Pojma nemam o čemu se ovdje raspravlja.

Praznik: ili vrati čovjeku novac i stvar je zaključena, ili nađi nekoga tko mu to može napraviti kako treba i plati. Procjeni što je tvojem klijentu i tebi bolje.
Treća opcija, ignoriraj ga jer te nema na osnovu čega tužiti.

I drugi put to rješavati odgovarajućim ugovorima.[/quote]

Treća opcija ne dolazi u obzir, ne mogu ignorirati,žao mi čovjeka…željela sam sve najbolje…to i sada želim…
prva ili druga opcija,vidjet ću,ali svakako iako on nema na osnovu čega mene tužiti,
ipak bi da bude zadovoljan,stvar je poštenja,ne novca, ali u ovom slučaju samo novac može dokazati poštenje,bitno je da ću ispravno postupiti.

[quote=“Praznik”]Treća opcija ne dolazi u obzir, ne mogu ignorirati,žao mi čovjeka…željela sam sve najbolje…to i sada želim…
prva ili druga opcija,vidjet ću,ali svakako iako on nema na osnovu čega mene tužiti,
ipak bi da bude zadovoljan,stvar je poštenja,ne novca, ali u ovom slučaju samo novac može dokazati poštenje,bitno je da ću ispravno postupiti.[/quote]

Zamoli čovjeka da ti oprosti, odmah sada vrati onaj dio novaca koji je pripao tebi, a onaj koji si dala pixyju reci da ćeš isto vratiti iz svog džepa kad budeš bogatija, a sad nisi u mogoćnosti.

Riješit ću ja to sa čovjekom, ali Pixy- u prijeti tužba za prijetnje…ima čovjek
napismeno…elektroničkom poštom doduše…

http://groupdealssydney.com.au/

http://www.deals.buenobien.com/

http://www.groo.pl/

Evo par istih skripti, nevjerujem da pixy zna programirati… vjerovatno neka free skripta.

Ista je kao na ovom trećem linku, a uvjeravao me da je to njegov CMS
i da je jako puno na njemu radio…

balkanska posla

i imaš jednu izreku, sjeti je se slijedeći put kad ideš u nekakav biznis:

If you pay peanuts, you get monkeys.

dobro si ovo rekao ;D

Nebi ovaj slučaj nazvao “balkanskim poslom” već uhodanom praksom koja na kraju uvijek dovede do problema.
Mislim da je slučaj i bio opisan u top 10 prijevara vaših klijenata ovdje na webmajstorima.
Doduše to ovdje nije slučaj, ovdje je klijent ispao žrtva.

No kako stvari idu.
Klijent nađe nekog manje iskusnog (u vidu poslovanja sa klijentima), dogovori posao, naravno bez specifikacije tako da se u biti nezna što treba napraviti.
Kad se projekt isporuči nađe se neka fantomska firma (koja je u ovom slučaju našla 40 greška) koja tvrdi da je isporučeni proizvod nevalja.

E sad ne želim reći da je to ovdje slučaj ali priča ima elemenata te priče kroz koji prođu (prije ili kasnije) svi koju su u web razvoju.
Rad bez specifikacije, dostava projekt, projekt nevalja. Što nevalja kad nema specifikacije?
Naravno sve.

Zašto se takve stvari događaju. Zato jer je moguće da klijent dobi za male novce i proizvod ali i novac natrag. To je bit cijele priče.

Naravno ne želim reći da je to ovdje slučaj.

I u biti nikad se u posao nebi trebali upuštati bez specifikacije i ponude jer će uvijek nastati problemi.
I kad počnu radovi van specifikacije treba opet slati ponudu jer to što radite van specifikacije, a niste poslali ponudu u većini slučajeva neće biti plaćeno.