Niche Challenge 3.0 je krenuo! (Pravilnik i informacije o pristupu)

Pa ako prijavljuju frizere jer su digli cijenu par centi onda postoji i mogućnost da te prijave i za neprijavljenih par desetaka dolara.

Uostalom, te sve novce će trebati poslati skupno pobjedniku i u tome je problem jer je to već veća cifra.

Što se mene osobno tiče ne trebamo ni imat fond nagrada da bi challenge funkcionirao.
Tu smo više radi razmjene znanja i iskustva rekao bih.

1 Like

Pa ja zato pomislih da ti to :wink:
No dobro, vecina nece kripto, pa treba olaksati uplate da ne bi zbog tog propale donacije

Mislim da je nagrada tj lova pokazatelj da smo ozbiljni, inace lako se sve to ospe. A i donacije koje od tog idu u dobotvorne svrhe pokazuju da smo jedan bas ok forum.

Ovo sto je @steel predlozio na kraju mi zvuci kao skroz prihvatljiva opcija, samo jos da se “ozvanici” tj unese u pravilnik i da se svi prijave sa sumom, da znamo s kolikim fondom raspolazemo.

Bas je cifra, razina jedne prosjecne place. :man_facepalming:

Pa ti primi plaću od svog poslodavca a da ne plati davanja na nju pa ćeš vidjet.

Da, s te strane bi se kripto najlakše opravdao, svi veći gradovi imaju bankomate, do 900 eur se isplati po transakciji bez KYC i ičeg, dobije gotovina. Meni paše kako god i slažem se da donacije treba dodati zbog motivacije, a ujedno i lijepo dođe donirati pola nekom kom je potrebno!

Možemo onda krenuti, ja sam prilagodio ove sekcije:

Ako nešto nije jasno, pitajte…

@d1namic je prvi koji je uplatio za “Niche challenge” pristup iako je kao VIP već imao pristup istom. @petarvu je isto tako platio kompenzacijom usluge. Recimo onda da sam i ja uplatio. @s.perkovic -u izdan račun, sutra će uplatiti.

Ttrenutni nagradni fond za pobjednika je ovakav:

@d1namic 60 EUR (15 EUR otišlo na PDV)
@petarvu 75 EUR
@steelmaiden 75 EUR
@s.perkovic 60 EUR (15 EUR otišlo na PDV)

Ukupno: 270 EUR

Humanitarne donacije idu tek na kraju, pa se oko toga imate vremena odlučiti do kraja natjecanja.

2 Likeova

Jos par stavki koje bi trebao ispraviti @steelmaiden

  1. Gore u prvom postu, nije zavrsena ova bitna recenica:
  1. Kad si vec tu, mozes i ovu sitnicu:
  1. Posto smo i otegli s pocetkom, ostaje pitanje jel ovaj datum odgovara, ili da ga pomijeramo na kraj 2024.?
  1. Da se edituje lista natjecatelja i VIP clanova, ako vec nije…

  2. Prozivka: prijavljeni natjecatelji (21 prijava je bila), otvorite topike ko nije, pa da krenemo:
    @anja1
    @Mentolinho
    @Boxit
    @trnac
    @Brane
    @Amazonac
    @Zdenga
    @cybsec
    @GojaWM
    @Olaf
    @Vladan
    @DonekDon
    @tempoit
    @drmrgood
    @Nikos_Moris
    @fg43085
    @petarvu
    @nelson77
    @Jeronimo034
    @d1namic
    @kosana

U slucaju da je neko vec odustao nek napise ovdje da jest, da ne proizivamo opet.

1 Like

Jel to kao vip član više nemaš opciju za urediti svoj post? Ako je to slučaj, moram ispraviti u postavkama da ne čačkam po tvojim postovima.

Pod grupom natjecatelja su sad samo oni koji su prijavili projekt. Ako zeli jos netko prijaviti projekt naknadno, neka javi pa mu dam pristup. VIP značke sam namjestio da se automatski dodaju i uklanjaju prema zadanim parametrima pa bi ta grupa trebala biti relativno ažurna.

Ne mogu editovati stare postove (sto mi je i logicno). Mogu dok su relativno novi.

Uplatio @MErik

Trenutni nagradni fond za pobjednika je ovakav:

@d1namic 60 EUR (15 EUR otišlo na PDV)
@petarvu 75 EUR (kompenzacija)
@steelmaiden 75 EUR (kompenzacija)
@s.perkovic 60 EUR (15 EUR na PDV)
@MErik 60 EUR (15 EUR na PDV)

Ukupno: 330 EUR

Humanitarne donacije idu tek na kraju, pa se oko toga imate vremena odlučiti do kraja natjecanja.

Ja se ove godine nisam prijavio za Niche Challenge. Valjda je moje ime ostalo u popisu od prošle godine.
A ni prošle godine se nisam proslavio. :sweat_smile:

Uplatio @Brane

Trenutni nagradni fond za pobjednika je ovakav:

@d1namic 60 EUR (15 EUR otišlo na PDV)
@petarvu 75 EUR (kompenzacija)
@steelmaiden 75 EUR (kompenzacija)
@s.perkovic 60 EUR (15 EUR na PDV)
@MErik 60 EUR (15 EUR na PDV)
@Brane 60 EUR (15 EUR na PDV)

Ukupno: 390 EUR

Prirodajem nagradnom fondu i ovo od Ezoic aff linkova.

0.86 + 36.16 + 43.11 + 20.51 + 13.99 = 114.63 USD = 107.26 EUR - PDV = ~ 86 EUR

Trenutni nagradni fond za pobjednika je ovakav:

@d1namic 60 EUR (15 EUR otišlo na PDV)
@petarvu 75 EUR (kompenzacija)
@steelmaiden 75 EUR (kompenzacija)
@s.perkovic 60 EUR (15 EUR na PDV)
@MErik 60 EUR (15 EUR na PDV)
@Brane 60 EUR (15 EUR na PDV)
Ezoic Sep 2022 - Jan 2023 = 86 EUR

Ukupno: 476 EUR

2 Likeova

@kosana @steelmaiden
Jel kasno da se prijavim u ovaj niche challenge posto vidim da je trajanje enormno jos godinu dana. pravim neki web app saas sto je skroz novo za mene i nemam pojma nekad gdje udaram? Nemam jos domenu niti ime projekta ali kontam mozda mi mogu i clanovi pomoci.

1 Like

Super. Sto se mene tice naravno moze

1 Like

Moze i sto se mene tice, ako ostalima nece smetati.

2 Likeova

Što nas je više bolja je zabava. :slight_smile:

2 Likeova

Da li je u planu novi challenge, ili jos ovaj nije zavrsio?

Onaj prije sam pratio kao donator, za ovaj skroz smetnuo, a za iduci bi se i prijavio :slight_smile:

Mislim da ovaj još traje, ima još 3 mjeseca.

2 Likeova