Niche Challenge natjecanje - pratite razvoj affiliate stranica od nule

Pa nije fer prema svim tim webmasterima koji su ovde godinama pisali teme a nisu uzimali ni evro da se naplacuje sad ovo ucenje kako graditi amz sajt.Nemam nista protiv takmicenja ali eto tema YT sad bi ja trebao da naplatim ako napisem da li YT i kako indeksira one robot glasove,ili da naplatim kako da neko napravi adsense i zaobidje ban…pa zato forum sluzi da bi se besplatno delilo znanje.

Da si donekle u pravu jesi- Svako ima svoje mišljenje. Ako pogledaš u TUTove na ovom forumu niko nije tražio da se naplati objavljeni TUT, to je urađeno po sopsvenoj odluci. Tako i za ovo takmičenje je sopstvena odluka, ali ipak je takmičenje čija svrha ima neku draž. Isto kao kad ideš da gledaš neku utakmicu ili šta već, a platiš kartu. Sa druge strane treba podržati takmičare.

Kolega @Novitet21 nije u redu da kvaris topik, da napadas ucesnike i pravila, koja cak nisu ni zakljucena. Ne znam sto toliko potenciras zaradu i nagradu, ko ce pobjediti, sta ce dobiti, sta se dijeli. Ja koliko shvatih ti neces ni ucestvovat. A stvari u vezi amazon aff zarade samo na ovom forumu ima tona i moze se masu naucit pocevsi od @Anteloff tutorijala pa na dalje. Rijetko ko ce rasclanjivat sve i crtat bukvalno kako i sta, ali ukljucis filtere i praksas se pa sta bude, citas slusas na sve strane pa nesta naucis. Ako vec ne ucestvujes mislim da bi bio red da ostavis ucesnicima da odrede pravila kako i sta ce bit i dogovore se sa @steelmaiden kako ce izgledat na forumu (koga ovim putem pozivam da pobrise oftopik).

Predlog, prvi pehar dobija, ostali niko nista. Ionako se ako sam dobro shvatio ne placa ucestvovanje, donacija ako ih bude ili kakve god druge naplate bude skupice se 100-200E u vr glave i te pare nece nikom nista pomoc u zivotu. Ako kome treba za domenu i hosting nek otvara temu i rijesicemo.

Po meni je ovo ko turnir saha pa ko dobije dobija pehar, slavu i zene ®helas ili muske ako kosana dobije. I legitimno pravo da se kūrči. Na jednoj igrici kasparov sah ili tako neka uvijek je poslije partije isla neka kao izjava, izreka protivnika i tako je jedanred kad sam na levelu 4 prosuo neku djevojku ona rekla: Uvijek naucim vise iz svojih poraza no pobjeda. E tako cete i vi.

Najvece pitanje ostaje da li da bude pristup za sve. Mislim da je sve ostalo bitnije rjeseno. Nagrade sam vam objasnio kako cemo :slight_smile:

Nemote mi price puno svakih deset dana izvjestaj. Mora, pa taman izvjestili da ste dvije recenice dodali u about us i 2 mejla poslali dje kumite nekoga za link. Ili da imate 6 impresija vise u wmt. Izvjestaji su srz ovoga. Nemote da na kraj sljedece godine bude nedje 7-8 izvjestaja. Ko bude najdetaljniji dobija lentu mis sarma. Tu cu sebe iskljucit iz takmicenja jer ja em sam najsarmantniji em cu vjerovatno vise izvjestavat no radit na sajtu.

3 Likeova

Svaka ti je zlatna. :+1:

E, al’ nemoj mi one linkove sto sam smislila. Taman sam pomislila, imam sanse da nekako i ja sklepam par beklinkova od kolega

Ne kontam. Pokusavam al mi mozak nekad bas jadno radi.

Mislilq sam na ovo:

  1. :2nd_place_medal: Backlinkovi sa sajtova ostalih učesnika (ako su relevantni i nagrađeni ih želi)

Ispade ta nagrada kamen spoticanja. U biti, sve vise mi se svidja ova ideja:

Realno, sve vas, sta ce bit prva nagrada ne treba da brine :slight_smile:

No odredi ti kako ce to izgledat na forumu, ko sve moze gledat i citat i obavezne informacije oko sajta. Ja ti dajem ovlastenje da ti to odlucis :slight_smile:

Da se ne zanemari derbi začelja.
Nema na čemu.

2 Likeova

:upside_down_face: Loodnica… U nedogled.
Nema nista najgorem, osim sto ce biti naj (gori)
Ako jos neko ima neki bitnih zelja i great ideja, nek napise u komentarima. Napisacu do sutra konacni pravilnik.

To za pretposlednjeg je ekstra ideja. Naravno dobitnik mora biti aktivan do kraja, predlažem da konsenzusom proste većine članova možemo diskvalifikovati učesnika da li zbog grubih kršenja pravila ili neaktivnosti nebitno.

Pošto nema učešća hajde da skupimo onda za pretposlednjeg tu neku simboličnu sumu donacijama, i da ustanovimo ko će biti banka?

Pobrisao sam desetak offtopic postova…

Ja se slažem da bi se ovo natjecanje trebalo odvijati u zatvorenom dijelu foruma kojem bi pristup imali samo VIP clanovi koji vec dokazano doprinose forumu ali i oni koji bi napravili donaciju ka nagradnom fondu za ovo natjecanje. Za donatore mogu kreirati posebnu znacku putem koje dobivaju pristup zatvorenom dijelu foruma.

Evo i ankete da vidimo koliko bi otprilike donatora uopće bilo:

  • Da, rado bih donirao u nagradni fond za ovo natjecanje
  • Ne, smatram da nije vrijedno mojih novaca

0 voters

Znaci za sada nas ima
@hzg
@vodenivuk
@drmrgood
@Emirthestroj,
@strgan
@Olaf
@chronoz
@hellas
@anja1
@Jeronimo034
@Kosana

Kontam da bi od @m1l4n i @Makica imali mnogo koristi. Sta mislite i vas dva da uskocite, znam da nemate vremena ali sto ono kazu na kobaja partijima the more the marrier?

Evo sad mozete tagirati do 50 osoba po postu.

Ja mogu i ucestovati nije problem :slight_smile:
Tako da eto mozete i mene racunati…

I to cu ici sa novim domenom :stuck_out_tongue:

4 Likeova

Nakon visegodisnje stanke od bilo kakvih side projekata, SEO-a, marketinga i slicnoga zelim se i ja prijaviti :raising_hand_man:

Sto se tice nagrade, najbolji natjecatelj(i) kao nagradu ce imati napravljeni site i zaradu od njega :pray: tako da donacije ili planirana nagrada moze ici natjecatelju s najlosijim rezultatima, ali uzeti u obzir trud koji je ulozio u natjecanje - imati ziri ili javno glasanje.

5 Likeova

Pozdrav,
Evo i ja se prijavljujem i doniram :slight_smile:

Otvorena je podkategorija “Niche Challenge” sa sljedećim postavkama:

image

Svi natjecatelji, donatori i VIP članovi dobit će pristup podkategoriji.

Ovdje se nalazi konačni pravilnik kojeg je @kosana sastavila, a koji će od 1.12.2019. biti prebačen u Niche Challenge podkategoriju:

Sad sam, sve ovo gore pročitao. Donirao bih i ja. Nego imali kakvo objašnjenje kako izvršiti tu donaciju? :grin:

Ima, vidi u pravilniku pod “organizacija” dole ispod stoji paypal