Niche Challenge natjecanje - pratite razvoj affiliate stranica od nule

Nije mozda mjesec dana prekratko ? :slight_smile:
Po meni bilo bi i 3 mjeseca kratko, idealno pola godine i pratimo kako tko napreduje.
Mjesec dana je idealno za black metode, ako te predzadnji dan ne pokosi algoritam :slight_smile:

Lose si protumacio, nije mesec dana, vec godinu i mesec (13 meseci)

13 mjeseci. Jel to trebam da razumijem kao prijavu? Ucestvujes? Jubilarni 10. clan? :slight_smile:

Uf pobrkao sam godine :rofl:
Pa evo usao bi i ja. Samo sto nemrem podici site do 01.12. kad sam u poslu. Ako mogu malo kasniti, tak i tak cu pobjediti :rofl::rofl:

1 Like

Evo i ja se prijavljujem :grin:

Edit:
Da li se na pcetku mora reci micro nicha? Ili je dovoljno health/tech/home…

:+1: Ne moras sajt podici 01.12. I ja kasnim par dana…

:+1: Objava sajta slijedi tek kasnije. Pravila mozes naci gore u danasnjem postu (br. 47)

Ne treba ogranicavat kad neko moze uci u takmicenje. Sto se mene tice ako neko odluci da uskoci u aprilu nek uskoci. Report svakih 7 dana je previse, svakih 15 dana ili cak mjesecno ili kad ucesnik misli da je bitno je ok. Dosta ljudi ce kaciti i cesce svojevoljno.

Nagrade ovo za donacije i dalje mislim da treba ici najgorem takmicaru koji je izdrzao do kraja sa slanjem reporta i pokusajima da uspije sajt.

Ovo za linkove je isto ok. Diploma bolje da bude neka ikona ko ovo VIP.

@c3po did nothing wrong.

Ja ne znam da li mogu krenuti za 5 dana ali cu krenuti nekad tokom 12 mjeseca.

2 Likeova

Uzet domen, tema, hosting😎

Spreman za pocetak, a i za ucenje🔥

Slazem se da izvestaji budu na 15 dana, ali to je na iskusnijim da odluce.

1 Like

A sta ces uciti ako ce biti samo raport bez objasnjenja kako se dolazi do posetilaca,seo pozicije…i ako ce sve biti zakljucano osim za pojedine.
Evo primer moj raport.
Imam native ads od amazona i mesecno zaradim do 100$ u proseku kada neki posetilac klikne na baner i kupi nesto,ovaj mesec sam zaradio do sada 85$,eto sta si naucio iz mog raporta.

Nije nigdje receno da mora biti affiliate. Mozes ako hoces razviti novu mrezu za native adse…

1 Like

Ja ne znam koji je tebi k, pun si negativne energije od samog pokretanja teme… Ako ti se ne sviđa, ne znam zašto pratiš…

4 Likeova

Prvo, to sto ce biti zakljucano za pojedine ne znaci da ce i za mene koji ucestvujem. Drugo, neka svako ko ucestvuje ostavi delic svog iskustva ovde su veliki kao nebo za nas koji smo na pocetku sa amazonom. Pa gde bolje pohvatati konce gde, sta, kako, nego ovde kroz praktičan deo.

Gresis ako mislis da ce ljudi pisati samo tako. Mozda u pocetku ali verujem da ce ljudi deliti nesebicno svoje znanje i vezano za SEO. Na kraju krajeva koliko samo tema oko pitanja vezana za Amazon pokrivaju toliko toga.

Ja prvi necu u izvestajima stavljati samo screen analitike, vec pisati o stvarima kojima sam radio na blogu, menjao, o linkovima koje sam gradio, i promenama koje su se desile. A verujem da ce i drugi.

Pratim jer hocu da ucim a kako cu uciti i ja i ostali,ako je sve zakljucano i nema pravog raporta.
Kao da je nama vazno ko ce biti pobednik,mi zelimo da naucimo kao i sto je cilj takmicenja a to je edukacija.

Pa onda ni ne treba forum ako ce biti otvoren za vas par sto ucestvujete,mogli ste se vec sami medju sobom takmiciti davno,kao na onoj temi gde se samo postavljaju slike i bude par objasnjenja a i to sto kaze @Olaf sta se ja petljam kad necu ucestvovati a i kao da bi i nesto naucio i da ucestvujem,jer bas ce mi konkurent odati svoje tajne.

Nagrade imaju tri. Moze tako - prva najgorem , druga najboljem, treca kome god. To je eto cisto neka ceremonija, kako prilici takmicenju.

Kraj je jasno odredjen, i pocetak. To je okvir. Kad ko uskace, nek uskace.

1 Like

Mogu ja onda odma dobiti nagradu jer sam evo vec oznacen najgori.:smile: mozda cu se onda i ja takmiciti,biti najgori i osvojiti ngradu.Videcu 3 dana pred kraj takmicenja da pocnem.

Ja mislim da nagrada treba da bude najboljem jer je to sustina. Mozda mozemo samo u zavisnosti od iznosa, nagradu da dodelimo u humanitarne svrhe po izboru pobednika.
Treba uvesti da svi koji doniraju imaju pristup takmicenju jer svaka skola se manje vise placa.
Izvestaji yreba da idu na max 10 dana jer je sustina da svi ucimo. Izvestaj je pregled onoga sto smo uradili zadnjih 10 dana. Mislim da svako ko se prijavi treba da shvati ovo ozbiljno i da ispostuje ostale koji ce da uloze vreme i novac u sve ovo.

1 Like

Moj prijedlog je ako je moguce (a trebalo bi da jeste na ovu platformu foruma) da tema kategorija ili nebitno sta, bude zakljucana te da njoj imaju samo pristup oni koji plate neku cijenu od lupam 10$ i da taj novac ide u nagradni fond :sunglasses:

PS. svaki vrijedan resurs ili skola se placa.

1 Like

U pravu si mi smo svi ovde budale sto smo ista dzabe pisali umesto da smo sve zivo naplacivali,eto ja vise uopste na forumu necu nista pisati,kad mogu drugi da naplacuju sto bi ja bio glupav i pisao dzabe.

Ovo vec ode u offtopic, uopste te ne razumijem. Na ovom forumu su bar 80% ljudi sve neki webmasteri koji imaju vec prihode odredjene od interneta,bar ovi stariji sto su dugo tu,a i vecina ljudi koji se tek registruju tu su otprilike da bi istrazili i pronasli nacine kako ce zaraditi. Ovo je nesto sto bar ja koliko znam nije bilo na Balkanu, meni je cijena od 10$ simbolicna u zamjenu za ono sto bi mogao vidjet kroz godinu dana na toj temi a sigurno ce biti stvari kojih nema u temi pitanje o amazon affiliate sajtu.

Pratio sam jedan svjetski niche challenge koji je takodjer trajao godinu dana,potkripljen resursima,nacinima cak i snimcima, pa pobogu ne mora eto ni da bude zakljucano ja necu ni ucestvovat ali cu donirat u znak podrske.

1 Like

Po meni je dobar predlog oko donacije sa mogućnošću da se prati podforum. Bolje da dam npr. 10$ (odredite cifru) nego da ih popijem u kafani i na kraju me još glava zaboli :grinning: