Nogomet ⚽ općenito

Slažem se, ja i dalje vjerujem da mogu proći dalje, daleko su bolji.

A hebiga. Po pravilima je to penal, iako je stvarno glupo da se takve stvari sude. Ajde da je to spriječilo da lopta uđe u gol ili da je baš očito bilo da bi došla do nekog solo igrača koji bi onda lako zabio gol, ali ovako je baš glupo.

Baš šteta, dobili smo samo taj gol iz penala, a nama poništili jedan zbog zaleđa od pola koraka još tamo oko centra. Muči me taj njihov gol u gostima, ali nema predaje!

u uzvratu Dinamo nema kaj izgubiti. neka malo slobodnije igraju, i onda se možemo nadati pobjedi :slight_smile:

Nisam ga puno gledao, ali to malo što sam vidio podsjeća na Bokšića, i po to malo igre što sam vidio i po konstituciji, a i plav je :slight_smile: Je, teške riječi, ali vidjet ćemo :slight_smile: Naravno, pod uvjetom da ga Šošo i slični ostave na miru i da ga ne prodaju već na ljeto. Govorim o malom Biuku iz Hajduka :wink:

Počelo jeeee :smiley:

Nikako mi se ne sviđa ta turneja po cijeloj Europi pa ispada kao da se igraju kvalifikacije u gostima, ali što je tu je.

Forza Italia! Naježiš se i osjetiš tu historiju i ponos iza pjevanja te himne iz 1847.:
https://www.youtube.com/watch?v=vzYjHAg9V5A

ni meni, bas sranje…

Tek je počelo, ali nije gušt kao inače. Smeta mi to igranje po cijeloj Europi, a i ta “polu publika” na tribinama. Nema one prave atmosfere. Na trenutke djeluje kao da gledam neku nevažnu prijateljsku utakmicu. Onda još i to da se Euro20 igra 21., ali to je manji problem od ubijene atmosfere.

ja nisam pogledo nijednu utakmicu. realno meni je prerazvodnjeno ovo ovako. ču utakmice danska finska ili vels švajcarska.austrija makedonija i još iz grupa od 4 prolaze uglavnom 3. ne sjećam se jel tako bilo i prošlo ep, ne znam jesam li to uopšte pratio, ali nekako mi je previše ovo reprezentacija. treba na ep da bude malo koncentrisaniji kvalitet (al jebiga pare), i 16 ekipa je više no dovoljno za kontinent od četrdesetak država računajući tu i one male države tipa san marino. ima i do tog da srbija fala bogu ne igra pa mi manje interesovanje. ali kako igraju i bolje da ne igraju ep, samo živce kidaju. ja ću vjerovatno pogledat par utakmica po grupama i onda pratit od četvrfinala. ovo što se igralo i igra danas sem hrvatska engleska bukvalno me ne vuče ič da pogledam, nekako ne mogu gledat danska finska i takve utakmice.

Otkako je korona, jedva sam se natjerao pogledati poluvrijeme finala LP, nogomet me prestao zanimati. Cak ni nase danas protiv Engleske ne dozivljavam nesto previse. Nisam ni znao do prekjucer, kad igraju uopce. :smiley:
Da me neke app nisu maltretirale notifikacijama, nebi ni znao da pocinje EP.
Kog briga ima vaznijih stvari u zivotu od gledanja 22 lika koji trce za loptom. :smiley:
Who cares :stuck_out_tongue:

Glupo mi je da su neki domačini, dakle ako igra Rusija-Belgija - neka se igra na neutralnom terenu.

Sinoć gledam rusi zvižde na onaj potez prije tekme za ravnopravnost rasa, sramota. Lukaku im onda zabije 2 komada i uopšte im ne odgovara, a zaslužili su. Lukaku naprotiv šalje poruku ljubavi i podrške svome saigraču Eriksenu.

1 Like

Je malo razvodnjeno, ali više mi smetaju prorijeđene tribine, katastrofa!

Ja inače gledam doslovno svaku tekmu na Euru i na Svjetskom, ali evo sada je ova naša današnja prva koju sam cijelu pogledao. Dobro da sam gledao doma da se ne napijem bezveze jer smo bili žali Bože. Jesmo igrali protiv Engleske na njihovom Wembleyu. Jedno je poraz, a nešto drugo je ovako bljutava igra, posebno kad si viceprvak svijeta. Znam da može bolje, a da li bude bolje vidjet ćemo.

Pogledao sam malo kraja Švicarska - Turska jer Dinamo konačno ima igrače po raznim repkama pa sam mogao gledat Gavranovića, sad uskoro Ademija (i Ristovskog :wink: )… Velim, inače sve gledam, ali ovo prvenstvo je čudno i nema atmosfere pa ću valjda dosta propustiti (iako možda i ne :slight_smile: ). Ako velim da sam 2014. gledao i cijelu Japan-Grčka, valjda najgoru utakmicu u povijesti Svjetskih, onda je sve jasno :slight_smile:

Ako nekog zanima, Dinamo je na HNTV.

Hebo mater i HTVu i Areni kad moram 10 minuta tražit tko prenosi. Počinje Dinamova sezona, hebeš ovo korona leteći cirkus euro prvenstvo bez ikakvog pravog doživljaja.

Evo već i makedonče za prvo ovosezonsko golče :slight_smile:

Niko nista ne komentarise. Ok.

1 Like

Ceka se prvo ova tekma da se prodje :smiley:

Jako dobre sanse za dugo iscekivani susret. Sta prognoziras?

Ja iskreno mislim da bi trebalo biti nesto kao protiv Milana

Odracemo ih :slight_smile:

Bice neki penali uz dva iksa onako nenavijacki gledano. Il ce bit 0-3 i 0-3 pa penali

:relaxed:

:joy: :joy: :rofl:

Svašta :smiley: Nije Dinamo Čukarički :wink: Niti je Zvezda što je nekad bila, a pogotovo ne za Dinamo :wink:

1 Like

@mitok mislim da su kvalitetom tu nedje, da ni Dinamo ni CZ nemaju neku osjetljivu prednost, pa ce utakmicu odluciti druge stvari, kakvi su mudači i kako ce se izboriti sa pritiskom, motivacija, forma, fizicka sprema, trener…

oli primit vakcinu da mozes na stadion? ako te fudbal ne ubjedi za vakcinu nista nece :slight_smile:

1 Like