Nogomet ⚽ općenito

Ako ti ista znaci, dobar dio foruma bi se veceras mogoa hvaliti kako je njihov tim pobjedio pobjednika lige sampiona :smiley:

1 Like

Ti vec proglasio Liverpool za pobednika :smiley:

1 Like

Izgubilo se “mozda” u recenici :smiley: Al svakako, ako bi liverpool pobjedio bilo be lijepo vidjet da jedan klub odavde pobjedi sampiona evrope :smiley:

1 Like

Liverpool danas dobiva tj. osvaja.

Ovo ne razume svako! Ovo treba doziveti!
@simeon ako dobiju imacemo argument za narednu deceniju :smiley:

1 Like

biti će 5:5
a onda 6:6


Bonus za odlikaše.

Eto marketinga, nakon tekme preko 1.5 milijuna novih fanova na IGu.

Ne znam kad si gledo, al u ovom trenutku skoro 2 miliona :smiley:

2.3 mol fanova :smiley: E to je posao. Na sledecem finalu upadam na teren!

Kinsey je predivna, već i prije poznata i kod nas. :smile: :o:

Il joj je ugasen instagram sad, il je promjenila onu oznaku :smiley:

opasni ovi iz instagrama hahaha

Profil joj je hakovan. Nije suspendovana, bez brige. :sweat_smile:

Tko je da je, sigurno su protivnički navijači. :smile: :o:

Ova ženska koja je utrčala na teren u finalu Lige prvaka je cura od Vitalya, YT prankera koji je utrčao na finale Svjetskog. Gledao sam njegove prank klipove i dobri su, ali ovako agresivan marketing i prelazak iz zajebancije u ozbiljan biznis mi malo ubija zanimanje za njegove prankove.

Meni ne, bas zbog toga mi je odlican. Decko je hodajuca reklama. Okrenuo je brdo love, a nije nikog pokrao, niti ima crvenu ili plavu knjizicu, kuma, rodu i sl. Jedino su mozda neki u osiguranju dobili otkaz, ali to su si sami krrivi :grin:

Meni je bilo super kad sam ga vidio na terenu u finalu Svjetskog, ali ovo sad i s njegovom curom je malo previše. Zajebancija, sve je to ok, ali preočito je da je sve dobro planirani marketing. I to je ok, ali gubi se spontanost i njegovi prankovi automatski postaju nešto za što znam da je dobro planirano, pa nije niti isključeno da je namješteno, a to je onda razlog zašto gube na draži :slight_smile:

On to i radi da zaradi lovu, ne samo da bi mu se mi smijali. Namjesteno nije sigurno, nebi si u organizaciji dozvolili tako nesto, isto kak nije bilo namjesteno ono na finalu svjetskog u Rusiji. Zastitari se malo opuste i eto. Mada iste stvari je Jimmy Jump radio zato kaj je bio takav, samo je imao ljude koji su mu placali kazne, Vitaly placa sam sebi.

1 Like