Nova verzija foruma

[quote=“aaaaaa21”]Ovako nesto?

http://imageshack.us/photo/my-images/43/80267691.png/

edit: neradi thumbnail,a ako uplodam sliku na forum gubim kvalitetu[/quote]

Ovo nije los logo, samo treba fixati background ili ga staviti u transparent i fixati dimenzije. Vani sam, nemam PS pri ruci:)

Ljepo izgleda, još samo prjevod rješit i pravi logo i to je to…

Evo navedeni logo u 32b png-u. preuzmite Ovdje.

Mislim da je oko 95% prijevoda rijeseno. Englezi mozete switchati nazad na hrvatski :slight_smile:

Postavljen je, mozda jos samo fixati width za par piksela. Hvala

Evo sada će odgovarati na 249px Download

Dopuna fix lijevo za 3px.

Postaviti ponovno.

Forum ne broji postove.

test test

Mislim da se te brojke ne apdejtau instanto al provjerit cu.

Mislim da se postovi ne broje u određenim dijelovima foruma, možda se varam, ali tako nešto mi ostalo u sjećanju.

U pravu si :slight_smile:

Fixed.

Meni je nakako presvijetlo, možda kad bi pozadina bila malo više zatamnjena, možda kao što je na vrhu onako plavkasto

Lagano se privikavam i na ovo, ali meni je onaj prošli izgled bio jako cool…
Jako mi se sviđala ona pozadina u kojoj se odozdola prema gore ispisivalo webmajstori.net, u onoj plavoj boji što blijedi…, baš mi je žao da toga više nema.
Ali naviknut ću se i na ovo…

Ovaj favicon me podsjeća na drugi korijen… Ko da sam matematičarka, ne? :wink:

I još u vezi logiranja. Prije, kad sam kliknula unutar polja “Korisničko ime”, onaj tekst u njemu se automatski obrisao, a sad ga moram ručno obrisati. No, to ćete vjerojatno još srediti…

Ovaj novi logo gore lijevo je cool. Sviđa mi se i ono gore “Što je novo?”.
I dobre su te plave nijanse na vrhu stranice. Ali na dnu stranice je nekako prebijelo…

Eto, to je mišljenje moje malenkosti…

Dopuna logo-a mislim da neće zamjerit autor, ako odgovara možete ga postaviti.

Download Ovdje

Predpregled: [attachment=1]wmlogo.jpg[/attachment]

normalno da necu zamjerit :slight_smile:

moram priznat da mi više odgovaraju ove svijetle boje foruma od prošlog :slight_smile:
ps. jedino mi bode oči onaj baner za članke (onu izvijenu olovku nikako nemogu svarit’) :slight_smile:

Svidja mi se revizija logotipa, mozes izraditi u dimenzijama (oko 75px height) za footer?

Sto se tice backgrounda, misljenja su podijeljena pa najbolje da otvorim anketu.

Sto se tice clanci.com bannera, moguce ga je ukloniti zakupom te banner pozicije :smiley:

Sve u svemu, jedino mi je presvijetlo, ali doista blještavo. Inače volim tamne boje, da ne kažem crnu.
Također, treba riješiti pitanje Skype ikone.

Sve drugo je stvar navike, odnosno par dana…

Osim toga, je li copyright namjerno ostao isti ili se zaboravilo na footer?

[quote=“Sljaker”]Sve u svemu, jedino mi je presvijetlo, ali doista blještavo. Inače volim tamne boje, da ne kažem crnu.
Također, treba riješiti pitanje Skype ikone.

Sve drugo je stvar navike, odnosno par dana…

Osim toga, je li copyright namjerno ostao isti ili se zaboravilo na footer?[/quote]

Skype cu rijesiti, a copyright je ostao od prije moram ga promijeniti.

Sto se tice boje, mozda stavim i onaj tvoj darkerski sto si preporucio pa da ljudi imaju izbora :slight_smile:

[quote=“SteelMaiden”]Svidja mi se revizija logotipa, mozes izraditi u dimenzijama (oko 75px height) za footer?

Sto se tice backgrounda, misljenja su podijeljena pa najbolje da otvorim anketu.[/quote]

Heh, meni se baš i ne sviđa novi logo, dobar je, ali mislim da to može i bolje :slight_smile: No to sam samo ja.

Nego, ono bitnije, možda ne bi bilo loše postavit dvije verzije foruma, tamna i svijetla, pa da članovi biraju koja im više odgovara. Meni osobno, ovo je presvijetlo. Tako da mi se još to ne sviđa.

Također, osim skype ikone, nema ni reputacije, pa me zanima što je s tim?

Evo skinuto sa footera i ubačen samo logo sa vrha.

[attachment=1]qxsB.png[/attachment] za footer png može za download.