Nova verzija foruma

Aha. Sad svi vide ono što sam pisao da Tvoje obavijesti prelaze u novi red :slight_smile:

[quote=“mrcina”][ATTACH=CONFIG]2001[/ATTACH]

EDIT: Op, op, fixirana širina i novi/stari logo :)[/quote]
Hm da, svaki put kad negdje kliknem, vidim drugačiji logo.
Bio je jedan preveliki koji nije stao u zadani prostor, pa ovaj kojeg je Mrcina screenshotirao, pa stari, pa opet ovaj…
Odjavljujem se dok se stvari ne srede :slight_smile:

[quote=“gambo”]Hm da, svaki put kad negdje kliknem, vidim drugačiji logo.
Bio je jedan preveliki koji nije stao u zadani prostor, pa ovaj kojeg je Mrcina screenshotirao, pa stari, pa opet ovaj…
Odjavljujem se dok se stvari ne srede :)[/quote]

također :slight_smile: nadam se da ce se sve rijesiti do sutra ujutro

Da i ja nešto komentiram, header je u komi logo također od nas forumaša ovdje koji se bave dizajnom bilo bi lijepo da netko složi logo…

Forum bi trebalo po meni povećati ovako mi izgleda sve stisnuto možda postaviti na 80%, kod mene je rezolucija 1920 i bilo bi lijepo složitit na % a ne na px.

Ovo su samo moja zapažanja…

Po meni je širina sad ok. Ja sam zagovornik apsolutne širine, a ne relativne.

Jedan član je u ovom threadu dao svoju verziju logotipa. Ista mi se čini barem 3 puta bolja od svih pokušaja zajedno.

Što se loga tiče, neka se otvori neki natječaj za izradu istog, po mogućnosti da se dobije neka simbolična nagrada, neka se posta 10-ak radova, i neka se napravi anketa da članovi odaberu logo. Do tada je sasvim prihvatljiva verzija koju je postao član u ovom threadu. Ovo je moj prijedlog.

PS: Također se slažem da je bolja tkz. apsolutna širina.

[quote=“gambo”]Aha. Sad svi vide ono što sam pisao da Tvoje obavijesti prelaze u novi red :)[/quote]Ja sam se prebacio na englesku verziju. :slight_smile:

Također :slight_smile:

Nešta u ovom stilu? :slight_smile:

[attachment=1]version1.jpg[/attachment]

Ljepše nego prije, sad se samo treba naviknuti jedno tjedan dana

Mozes ga napraviti transparent?

mene je jutros iznenadio ovaj novi dizajn.

nekako ne odgovara ova nova pozadina, tamnija je bila puno bolja za oci, sad samo bljesti…

takodje, ovaj logo lopta sa kljucem, se nikako ne uklapa.

neznam jeste li primjetili, ali dolje ova pozadine footera je isto fiksne sirine, to bi bilo trebalo postaviti na 100%, ovako djeluje odrezano

[quote=“nike”]mene je jutros iznenadio ovaj novi dizajn.

nekako ne odgovara ova nova pozadina, tamnija je bila puno bolja za oci, sad samo bljesti…

takodje, ovaj logo lopta sa kljucem, se nikako ne uklapa.[/quote]

Znam da se ne uklapa, pito sam samo jel bi htjeli nesta u tom stilu, al sad kad je stavljeno vidim da ne ide okrugli logo nikako xD

Fixing… :stuck_out_tongue:

Odlično, još srediti logo u headeru i ovaj u footeru i po meni je puno bolje nego što je bilo.

btw, ima jos jedan bug, ova ikonica od skype-a ispod avatara se ne pokazuje, izgleda fali slika.

Meni se sviđaju promjene. Zagovornik sam svijetle pozadine. A što se tiče natječaja za logotip, slažem se :smiley:

Baš je fora ovo komentiranje dok je work in progress.
Svakih par minuta nešto se promijeni, pa tko čita starije postove pita se o čemu ovi pričaju.

Što se tiče logotipa…
Volim citirati sam sebe. Fuck yea.

[quote=“gambo”]Bar na ovom forumu ima dobrih dizajnera, pa nek se raspiše natječaj na kojem bi svi članovi mogli dati glas za najbolji logo.
Može i kakva (simbolična bar) nagrada.
U međuvremenu se može koristiti ovaj kojeg daje aaaaaa21.[/quote]

BTW Možda se ne primjećuje, ali nacrtao sam si novi avatar koji me puno bolje prikazuje.
Uvijek sam mislio “Tko će svakih 10 godina mijenjati avatar!”, ali ajde, kad se sve mijenja i ja sam se obnovio.

Baš sam htio napisati da vratiš stari avatar. Ono je bio lik borca protiv pravde.

Počinje mi se sviđat. (osim logotipa - naravno:D)