Novi Facebook update ? Šta očekujete?

@aCa
Slazem se s tobom u vezi placanja, ali opet stranice koje imaju originalan sadrzaj i drze se niche dobro prolaze i dan danas bez placanja. Spama je sve vise i teze se probit nego prije kad si pola milijuna ljudi mogo imat na stranici samo tako. Osobno sam svjedok tome posto sam na facebooku od pocetaka.

Privatnost odavna ne postoji, ti cim se spojis na internet gubis privatnost, to je svima jasno odavna te netrebaju teorije zavjere posto svaki imalo kompjuterski pismeni covjek moze primjetiti da ga svi prate, pocevsi od mobitela na dalje. Naravno nitko te ne tjera na to, ali eto :slight_smile:
Ja sam onog misljenja da nemam sto skrivati od nekog, a ako je nekom bitna slika kako mi je bilo u Bjelorusiji prije dva mjeseca bas mi je svejedno :slight_smile:

Gledam kako stranci ulijecu na nase prostore evrope i uce kako sta funkcionira ovdje fb.
Ima ih dosta na Telegram app , ne znam da li ste se susretali.
Oni vecinom rade politicke sadrzaje i te furke.
Njihov reach je ■■■■■■ i previse , mi smo za njih tite sto se tice reacha :smiley:
Ali samo gledam kako ce i nama ovdje biti sve ■■■■■■■ njihovom politikom :smiley:

Meni je smrad ubio 300-400e dodatnog prihoda i vjeruj da me ko pita, da li bi prije na Bahame ili da njega isamaram pristao bih na ovo drugo.