Novi FB problemi

ima ljudi kojima je doista greškom domena banana, ali nažalost u večini slučajeva nije greška…

neki dan vidim objavu posta, piše: ovo što je ova žena na plaži napravila…
i slika ženske sa sisama kao baloni…

UPDATE!

Nekako sam uspio dobiti opciju da potvrdim ličnim dokumentom.

Slikao sam ličnu kartu i poslao.

Ima li kakve fajde od ovoga?

1 Like

Meni su vratili 2 profila tako, ali tek posle. Ko zna koliko dana

Znači trebali bi vratiti. Gledam i instant articles mi radi na dva portala koja se povezana sa stranicama na tom profilu.

Imao sam sličan problem… na kraju krajeva, preko svih ispunjenih limita, palo mi na pamet da se prijavim preko pretrazivaca u pitanju je samsung a20 pitao me za otisak prsta i gle srece, vrati me na novosti.

Kako mislis otisak prsta? Probao sam na laptopu, iPhone 7 Plus gdje sam ranije bio prijavljen i samo sam imao opcije da potvrdim preko uredjaja na kojim sam prijavljen sto ne radi i opcija prepoznavanja slika. Ni ona ne radi jer na zadnjoj potvrdi slike izbaci error; Something went wrong. Nekako sam uspio dobiti opciju da posaljem dokument i poslao sam jucer. Cekam jos odgovor.
Uzecu sutra Samsung od prijatelja i probati ovo. Samo ne znam logiku ovoga.

Tako je vecina spamuje pa kad blacklistaju onda ovdje pisu sto mi je ovo, sto mi je ono…

Jel neko imao isti problem ? Profil je moj i star je sigurno 7 godina… Nisam ništa dobio na e-mail od FB-a… Imal način da se vrati? Slao sam preko nekih obrazaca ličnu al ništa…

Mozes li ga pronaci preko ono Zaboravio sam lozinku, kad ukucas mail izbaci li ime i prezime i sliku profila?

Ne mogu… Izbaci mi kad ukucam od profila broj ili e-mail da pretražim kao taj profil je ugašen… Bez bilo kakvog razloga…

Profil ti je trajno ugašen… imao sam isti slučaj, poslao sam pasoš i opet ništa

Znam za samsung da ima opciju da se prijavis preko otiska i nekako na svu srecu vrati me na novosti… razumem sta hoces da kazes jer sam imao isti problem probaj da koristis mobilni pretrazivac mozda ti se posreci

Jedan sam profil danas uspio vratiti. Moj licni jos nece. Poslao sam im licnu, uspio sam dobiti tu opciju.

Ovaj drugi profil mi je izbacivalo something went wrong, ja sam osvjezavao nekoliko puta i isao nazad kad pusti me na newsfeed. Kasnije pogleda mail kad odgovorili na onaj zahtjev gdje sam im poslao licnu i napisali: “Čini se da ste već rješili problem…”

E super, bas mi je drago. A taj mail ti poslali da misle da si rijesio problem vezano za taj licni profil sto ti nisu jos vratili?

Ne, za ovaj sto su vratili.

Ma vratit ce, bas imaju tehnickih problema.