Novo, strogo Youtube pravilo za monetizaciju

Oni menjaju uslove koriscenja kad god im se nakupi previse korisnika.
Znaci hoce da se oslobode nas sitnih grbavih radnika i ostave samo one koji se njima dopadaju.

Tacno tako i svako malo vremena ne može po nesto, samo što više “manjih” igrača da uklone.

Preterali su

Ускоро ћемо објавити измене наших услова услуга које могу утицати на Гоогле услуге које користите. Почевши од 22. јануара 2019, услуге које се нуде под овим условима нуди Гоогле Иреланд Лимитед уместо Гоогле ЛЛЦ предузећа. Правимо сличне измене услова коришћења услуге Дриве, Плаи, ИоуТубе и ИоуТубе. Овде можете пронаћи наше нове услове.

Истовремено, такође ажурирамо Гооглеову политику приватности како бисмо прецизирали да ће Гоогле Иреланд Лимитед бити контролор података одговоран за ваше информације и за усклађивање са важећим законима о приватности. Ова ажурирања ће ступити на снагу ако сте смјештени у Европској унији, Исланду, Лихтенштајну, Норвешкој или Швицарској (осим ако није другачије назначено у обавештењу о одређеној услузи о услугама).

Mislim da bi po pitanju filmova na You tube trebali se prijaviti na amogo.de mislim da prihvaćaju stare filmove tj naravno komplet kanal …istraživao sam …sto se tiče filmova mislim da Ad sense neće prihvatiti al imaju druge kuće koje odobravaju očigledno monetizaciju …sto mi je potvrdio i jedan od administratora na Social B. Pitao sam koje su to partneri tj kuće …kaže: postoje naravno i uvjek će postojati ali neću vam ja govoriti jer stvaramo sebi jedan vid konkurencije :grinning:. Dali od vas neko nešto zna o drugim partnerima za monetu ?