Novo, strogo Youtube pravilo za monetizaciju

Naravno Wolfe, :wolf: tako i samo tako. :fu:
Pogrešno je naravno i razmišljati kako da dođemo do subsribera ali odlaskom na Fiverr :blush: ne, nego odlaskom na Youtube, a prije toga snimanjem i editiranjem videa. :movie_camera:
Zbog takvih intencija se i događa ovo sve. :o:

Sad sam provjerio mail i dobio sam također poruku od njih, sad zasad imam 188,000 minuta do 240,000 mi treba nešto manje od 60,000 minuta i treba mi 500 subova do 1000, kao sto pise u mailu ovo nastupa od 20.2 i imamo fore mjesec dana tako da bi preporučio svima da stisnu dobro miš i bace se na posao ako već imaju neki manji kanal koji je zarađivao…

Evo kako do subova, napravite par kompilacija i teraj, kad dodju subovi vi ih izbrisite :smiley: A jesam li pametan? :smiley:

Meni je nešto bolje onda
1

Lako je to reći, ali moj kanal je specifičan, nije viralan nego idem na masu videa i ne pali to kod mene. Mogu malo ubrzati ali ne puno. Moram pronaći još neko rješenje.

Na koje načine vi pozivate na subscibe? Ja na 2 mjesta unutar videa ubacim tekst poruku “subscibe for more videos”. Ima li neka caka koja daje bolje rezultate. Glasovni dio ne koristim u videima samo pozadinska muzika.

na microworkersu mozete uzeti pretplatnike, ne secam se tacno cena ali sigurno za 0,2 moze po pretplati, sto mu dodje 500 pretplatnika za 100$ .

Samo obavezno stavite sporije prikazivanje vaseg oglasa, odnosno da ne bude odjednom.

Ja im “zapovjedim” tekstualno pred kraj videa : Like it, Share it, Subscribe NOW! :grin:

Uživo o našoj temi: :blush:

:o:

nema zvuka, vidim i u komentarima pišu…

Ima ima zvuka, bila je greška na početku, premotaj malo. :blush:
Sad je gotov live, ali može se gledat’. :o:

Evo bugi upravo sam maloprije dobio ideju kako da dođeš do suscribera ili pretplatnika. Kako mi je klinka maloprije gledala videe na tabletu, između ostalog pojavio se gore u desnom kutu, plaćeni youtube oglas videa sa crtićima. Stisnuo sam da vidim što je to, radilo se o nekom zaista retardiranom crtiću sa nekakvog Afričkog kanala, pogledao sam i njegove ostale videe i prosjek mu je bio od cca. 15-25-50 tisuća pregleda po videu…znači klasika… Ali taj jedan video koji se vrtio u oglasu je imao negdje oko 13 miliona pregleda!
Što je činilo gotovo polovicu njegovog ukupnog prometa na kanalu. Eto…
Ako je itko na forumu plačao Youtube-u da mu reklamira kanal, sad bi bilo dobro da uleti ovdje sa svojim iskustvom…

Uzimat na vlastitu odgovornost
https://www.seoclerk.com/search/subscribers+youtube

A imaju i one webstranice gdje drugima lajkate nešto sherate pa dobivate bodove, možete ih potrošit na youtube pretplatnike youlikehits.com, addmefast.com.

Ja imam dovoljno minuta ali imam 933 pretplatnika, a pošto imam mjesec dana valjda budem skupio tih 1000

Vidis isto razmisljamo, i ja sam o toj opciji razmisljao. Ovih dana najzad treba da krenem sa novim kanalom i bas sam mozgao kako da brzo dodjem do monetizacije.
Treba uzeti u obzir YT,FB,Twitter reklame. Ako je neko imao iskustva sa reklamiranjem YT kanala na ovaj nacin bilo bi dobro da napise iskustva.

Da, ja sam isto počeo dizati ovih dana kanal od nule…i sada ovakva vijest…
Onaj primjer Youtube kanala što sam gore naveo je očito da to funkcionira, i nekako mislim da je to najbolja promocija, na samom Youtube-u…
Jedino neznam kakva je cijena toga svega na kraju…Koliko se dobije za uloženo i koliko sve to košta…

Pozabavicu se ovih dana sa time. Cim naravim par kliopova da ne reklamiram bas sa 2_3 snimka.

Ajde super, pa da imamo ovdje detaljno iskustvo iz prve ruke… :wink:

I Derral Eves se javio u vezi updatea:

Kaže da je ustvari čak i gore (žešće) nego što izgleda iz prve, ali u konačnici i nije negativno, ako ste stvarno dobri. :blush:
Derral mi je bio draži dok je nosio Youtube majicu, ne znam zašto je prestao? :blush: :o:

Znači podjeliti če ostatak love među ovima koji je već imaju i previše, a mi sitni više ni za đeparac… :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možemo lagano u Njemačku na bauštelu… :sweat_smile:

Pa što je ovo moj Wolfe :wolf: i ostali Youtuberi…
Baš gledam i ovo je još jedno vrlo neugodno iznenađenje:frowning:

Izgleda da se više ne može ni postaviti associated website na koju ćeš linkati sa svog Youtube videa ako nisi Youtube partner. :frowning:
Zaludu ti što si dobar Youtuber:
image
ali tako je po novome;

Ali stari postavljeni linkovi na website sa Endscreena rade još uvijek. Što mislite s njima učiniti? :frowning: :o:

To stupa od 20.2 ako nemaš 1000 subs?
Jbt koje sranje, vidim da ja još imam opciju da dodam, idem večeras dodati na sve videe cards i end screen.