Nudi se perspektivan i ambiciozan posao za web developere

Znam kaj si napisao. Ali prva izjava i dalje stoji. Nesto moze biti ne losa plaća za hrvatsku, ali moze biti losa za programera.
Tvoj oglas jednostavno meni ostavlja takav dojam. Dojam du cu raditi za manje para, ali cu jednog dana…

To je tvoj dojam. Puno bolje je onda pitati kolika je plaća…pa vidjeti da li je tebi velika ili mala. Jer je suviše logično da ista plaća može biti nekome velika, a nekome mala.

Evo, ovi u microsoftu imaju prosječnu plaću 40 000 kuna. I to microsoft u Hrvatskoj!

Da sam ja ponudio i 20 000kn plaću nekome od njih, njima bi bila mala!

Tako da se radije drži realnosti, nego svog imaginarnog svijeta iluzije koji si sam predočavaš. Svijet je puno više od toga što se vidi očima…ali se može spoznati pretežno kroz racionalni um, a puno ograničenije kroz utisak koji nam ostavlja svakodnevno iskustvo.

Hihihi, ajde ne filozofiraj previse.
Ti si dao oglas, ja sam dobio takav dojam. To je greska tvog oglasa ne mene.
i fakat volis filozofirat oko svake sitnice… Ako placa nije ispod prosjeka onda ju nemoj spominjat, tocka. I netreba spominjat nikakve buducnosti u kojoj ce netko biti situiran jer ce firma pomocu njega zaraditi milione. Niti si u poziciji tako tako nesto obecavat, niti mozes dati nekakvu garanciju.
99% ljudi trazi posao - tocka. Sve ostale fantazije o rastu, miliunima , buducnosti, nikog ne zanima. Programere zanimaju interesantni projekti, mjesto gdje mogu profesionalno napredovat, tj. uciti nove stvari i pare. To je to.
Sve ostalo sto ti pises je cista filozofija i prodavanje spike.

1 Like

Oke, greška je u oglasu. Ali ja sam htio da oglas bude točno takav, da bi vidio takve koji će razmišljati kao ti.
Za mene onda nije greška u oglasu, za tebe je. Što se mene tiče, štima. :wink:

Istina je također relativna stvar, ali to će fizika tek spoznati. Istina je put. Svačiji put je individualan.

1 Like

Hahaha ajd ok.
Ajd iskreno reci, kolko godina imas? Ja bi rekao da nemas vise od 24-25…

31.g

Drago mi je da ti se sviđa …sjeti se ovoga kada jednog dana kroz svoje iskustvo spoznaš da je istina put koji nas vodi. Pa po tome sudi koliko sam bio star. :slight_smile:

P.S. pišu ti moje godine i u oglasu. Ja sam mislio da si pročitao sve kada si tako samouvjereno uhvatio kritizirati oglas. :wink:

Pa oglas ti zgleda mladjahno :rofl:

To je dobro, zaista znam kakvu osobu želim uz sebe…i vjerujem da će se takva prepoznati u oglasu. Jbga, nije sve za svakoga…to je ok kada tako prihvatimo. Onda nema bad energy tamo gdje netreba bad energy. :wink:

1 Like

Odgovorio bih se i prije, ali nisam se mogao logirati putem mobitela.
Svakako bih bio zainteresiran, samo zadovoljan sam uvjetima, ekipom, projektom i okolnostima tamo gdje radim obzirom na sve nema dugo da sam promijenio tvrtku i ne tražim promjenu.
Trenutno tražim nešto freelance dvadesetak sati mjesečno od doma. Svakako bi htio da se vidimo na pićencu koji dan skoro. Da čujem što se događa i što je novo. :slight_smile:

Ja sam web dizajner ako mogu sta pomoc.

Ako znaš još nešto pored web dizajna, budi slobodan poslati svoje reference na navedeni mail: [email protected]

Naime, ako si dobar sa HTML/CSS mogao bi biti od koristi.

Ako radiš samo dizajn, onda nažalost bi bio većinu vremena besposlen unutra, heh. …ali pošalji reference i ako dizajn samo radiš. Još ako povoljno radiš, zadržat ću kontakt :slight_smile: