[Nudim] Izrada web stranica - 100kn

Automehanicar zameni gumu za 10min, pa nesto ne vidim da je menja za litru piva, a 80% ljudi nosi kod njega kad im pukne guma. Jasno mi je da laprdaju ljudi koji nemaju veze s ovim ko milito ali ti rece da se bavis ovim, tuga…

Wow, svaka ti čast! Ubijeđen sam da sam bolji od tebe po ovom pitanju ali dobro, svi ste vi veliki profići u svome poslu ali se opet plašite konkurencije od 100kn :D.

Meni je dovoljno čuti da smatrate ovaj posao da vrijedi stotine eura, toliko o znanju. Drago mi je što ljudi nude prave cijene da bi nestali “profići” kao shimi koji ovo zove znanjem :D.

1 Like

Ne moras da boldujes svaku recenicu vidimo dobro. Kao prvo ne radim WP, kao drugo imam posla za narednih godinu i po dana da ne moram da trazim, kao trece ne bojim se konkurencije od 100kn cak sam decku i ponudio ozbiljniji posao. pozzzz :slight_smile:

Ne vidiš ti, već sam to naveo u postu ranije. Ako ne radiš WP, šta se petljaš u ovu temu gdje je riječ o cijeni wp usluga?

Citko citam samo dobre postove, tako da pola tvog preskocim. Ne radim WP sto znaci da mi on trenutno nije konkurencija, sto ne znaci da ga nisam radio, da ne znam ili da nisam bolji wp developer od tebe. Razumes?

Nemaš dobar argument pa ideš na personalno vrijeđanje iako nikada vidio moje radove nisi. Koji si ti talenat u ovom biznisu govori:

Automehaničar ne mijenja za pivu, ali zato onaj na benzinskoj čisti stakla za 5 kn, a to je usporedivo sa instaliranjem wordpresa u našoj branši.

Koliko si jadan decko to su festivali, ako ti trebaju moje reference javi se, ja nisam izmislio internet pa da moram sve da znam. Ovo nije opste tema u kojoj treba da mi dokazujes koliko znas, pokazi se na drugim mestima.

@fico7489 Jeste skroz isto, wp zna da instalira 0.1% stanovnika a stakla da opere ne zna samo onaj ko nema ruke, ne govorimo o kvalitetu. Smara ova prica vise, nek radi ko sta hoce za koliko hoce, meni to fala bogu ide u prilog jer pravite veliku razliku u kvalitetu, aj uzdravlje

Zašto se dopušta da se dečku zaspama tema tj. oglas, molio bi moderatora da ovo zaustavi ili očisti dečku oglas jer ovo nije uredu s strane drugih korisnika koji mu trolaju temu bespotrebno neka otvore novu i u njoj raspravljaju.

U sta se ovaj forum pretvorio katastrofa.

Posao koji se nudi, radi se za max. 3 sata, to je 3-4$ po satu . Meni je to odlican poslovni pristup. ako imas 2-3 instalacije dnevno , to je veliki broj klijenata mesecno. Svima njima posle treba update ili ce nekome trebati odrzavanje na duzi period .
Ovde je problem sto neki smatraju da je instalacija wordpressa i ubacivanje logo-a dizajnerski posao, i zato se osecaju ugrozeno. Nekome kome treba custom sajt i pravi dizajner, naravno da nece koristiti usluge iz oglasa.

Osobe poput shimija to ne razumiju iako se oni predstavljaju profićima jer znaju instalirati WP i traže velike pare za to :D.

Nastavlja sa strašnim argumentima, zasnovanim samo na personalnim vrijeđanjima. Moja sučut.

Ja bi samo pitao gdje su moderatori ovog foruma. Covjeku ste unistili posao i zaspamali topic. Tko ce mu sad kupiti posao, a lijepo je napisao da mu je od zivotnog pitanja. Da studira i da treba novac da prezivi.

Odmah sam mu napisao da je ovaj topic otvorio na krivom mjestu, ali mozda bi nekog uspio uhvatiti i ovdje…

Ček, lik objavi ponudu, ljudi ga napadnu, ja ga odbranim, dođe neko kome treba ova usluga, pročita prvi post - ako ga interesuje šta su drugi pisali pročitati će ali prvi post je ovdje najbitniji. Spam bi bio da je rasprava o autima a mi ovdje o cijeni ove usluge.

Ocito enma moderatora ovdje, ali da te pitam. Otvoris topic gdje nesto prodajes, recimo prodajes Fiat Punto u topicu. I sad ti dodju ljudi i pocnu razgovor u tvojem topicu gdje ti zelis prodati svoj punto za male pare da je Punto sranje, da treba kupiti Ferrari jer oni prodaju Ferrari.

To je spam, ovos u oglasi, u oglasima nema rasprava, ili kupis ili ne kupis, a rasprave se mogu pokretat u birtiji.

Gle ja ciljam na mjesto moderatora, haha (imam previse vremena izgleda)

ne osporavam malom iz susjedstva da prodaje svoje uradke spravljene pod velikim odmorom, no takvim oglasima ipak nije ovdje mjesto

5 Likeova

Ne vidim koja je razlika u nekome tko će za svoj posao naplatiti 500kn, a ja 100. Jednako ću dobro odraditi posao kao i on, i dati svakom klijentu ono kaj zaslužuje (ne govorim da ne postoji razlika između skupljih i mojih siteova, ali do 1000kn sve dođe na isto). Ima na stotine ovakvih postova na ovom forumu, a moj se post ne razlikuje po ničemu od njih, osim u cijeni koja je jako povoljna (iz razloga kojeg sam napisao gore).

Ovaj covek mi je odradio par sajtova moram reci da sam zadovoljan, pre njega sam platio firmi izradu jednog kvaltitenog sajta 220eura, ali ja mislim da ne mogu da se mere sa njim, decko svaka cast imas talenta i znanja!! @domm1 Samo gruvaj i pusti ove ljude da laprdaju :wink:

Gdje si ti bio kad je ovaj forum živio da bi to mogao tvrditi.

4 Likeova

Kvalitetan sajt != 220 €.

To dvoje jednostavno nejde zajedno, a kamoli ovo sa 100kn po sajtu. Bez obzira što je to WP i gotovi template jednostavno nema smisla i nije korektno prema drugima tako raditi.

Iako će vjerojatno nakon nekoliko mjeseci biti topica gdje ljudi kukaju zbog ovih 100kn da im nema sajta i da imaju probleme.

Slično je bilo sa serverima koji su bili jeftini da bi se na kraju ispostavilo da nije bilo dovoljno jeftino kolika je šteta nastala nakon gubitka stranica.

1 Like

Sumirao sam argumente, ako nekome još uvijek nije jasno zašto je stranica od 100kn loša, ne samo za nas, nego i za onoga tko to nudi:

  • što će reći onaj koji je platio sajt za apartmane sa nekom realnom
    cijenom recimo 300-400 eura i kad ovo pročita? Znaš što će napraviti?
    Nazvat će onog tko mu je napravio sajt i naplatio 300-400 eura i reći
    mu da ga je prevario jer isto ima za 100kn, i na kraju onaj dizajner
    ispadne lopov radi ovakvih ponuda. (bugi)

  • Okreni se oko sebe, i preracunaj svoje potrebe u broj izrađenih
    stranica koje moras odradit da bi kupio potrepstine. Koliko web
    stranica kosta tvoj komp? Shvatit ces da sa tih 100kn ne samo da nisi
    u dobitku, nego samim time sta si ziv, i trebas negdje spavati, nesto
    jesti, i imati komp ukljucen u struju, gubis novce izrađujuci web
    stranice za 100kn. (leffe)

  • Ako ne znaš koliko, u novčanom smislu, vrijedi taj tvoj posao koji si obavio za XY firmu onda si u gadnom problemu. Jer ne samo da ne znaš posao koji radiš nego ne znaš niti zašto ga radiš. (creatifcode)

I da ne bude zabune, ja živim od izrade internet stranica i izrade custom web aplikacija.
Za 100 kuna klijentu mogu jedino registrirati domenu.
Izradom stranice nekome za 100 kuna ponizio bih sebe, jer to automatski znači kako moje znanje vrijedi manjenego znanje soboslikara (ne podcjenjujem soboslikare, ali oni su prestali sa učenjem nakon što su izašli iz srednje škole, a ja i nakon 25 godina izlaska iz srednje škole i dalje sam primoran učiti ako želim opstati u poslu).
Iskreno, po meni je ovaj oglas u rangu oglasa na kojem se prodaje FB stranica. Sa prodajom FB stranica krši se TOS, a sa izradom stranica za 100 kn ugrožava se rad onih koji žive od toga.
Da si 10-20% jeftiniji od ostalih, imalo bi smisla, međutim tražiti 5% vrijednsti izrade takvog site-a je bezobrazno prema struci.
Ne brini, nebum te prijavil :slight_smile:

4 Likeova