[Nudim] Izrada web stranica - 100kn

Daj mi nekog seljaka koji nikada kompjuter upalio nije, za sedam dana će raditi ovo za istu cijenu. Kakav koeficijent i kojoj struci? Ako si ti stručnjak jer znaš instalirati WP, izabrati temu, snimiti plugin All in one SEO onda se grdno varaš.

1 Like

Ako stvarno znaš ono što ovdje tvrdiš a i na svojoj web stranici i uz to znaš dobro engleski probaj okušati sreću ovdje.

Ja mislim da kurva od 100 evra ne može biti ista kao ona od 400 evra :smiley: a tako sigurno misle i poslodavci

2 Likeova

covece 90 posto ljudi ne zna sta je domen a ne nesto vise. Da si naucio nesto vise od instalacije wordpressa i da si odradio neki veci projekat u kojem nije sve mehanicki nego treba i kliker upotrebiti, poceo bi da cenis svoj rad.

@domm1 Ako vec imas iskustva toliki zasto ne ppcnes da radis na proverenim sajtovima nego se ovde mucis za 10e? Napisi sta tacno znas pa ti mozda nadjemo i posla, ako stvarno znas da radis kao sto pricas.

Imaš pravo u potpunosti. Na kraju krajeva, ‘kolko para tolko i muzike’

Cilj mi je dobit više referenci za početak, i “zadobit” povjerenje ovih ljudi u našoj regiji. Kao što sam rekao imam iskustva s HTML-om, CSS-om, PHP-om, CMS sustavima i grafičkim programima Photoshop / Ilustrator. Imam završenu grafičku školu za web dizajnera, a sada se nalazim i na fakultetu (2 godina).

Čovječe jel ti preskačeš redove dok čitaš ili? U svakom postu govorim da izrada WP sajta i custom cms ne košta isto.

@domm1 Ne treba ti poverenje nasih ljudi odma se bacaj na stranu klijentelu. Evo ako si dobar sa codeigniter-om javi mi se u inbox imam odma posao za tebe.

Ja živim u mjestu od 4 000 stanovnika, mislim da u mjestu WP zna instalirati nas 3-4. I zamisli sad da nekom u mjestu hitno treba sajt, taj mora potražiti nas 3-4, i mi smo majstori.

Isto tako je vjerojatno lako promjeniti cijev kada pukne, samo ja to ne znam pa zovem vodoinstalatera. Iako se to može naučiti za tjedan dana, ne idem sigurno na tečaj za vodoinstalatera kad mi puke cijev nego zovem nekoga ko se s time bavi.

Pišeš samo gluposti koje nemaju smisla.

2 Likeova

Koja je razlika izmedju cutom CMSa i custom teme za WP?

1 Like

Ja sam za to neka sve ide po principu ponuda-potražnja. Šta se čudite građani su sve više upoznati sa informacijskim tehnologijama i za 10,15 godina će možda 20% ljudi znati napraviti ovo pa će i neki od beskućnika znati to napraviti pa ćemo onda u parku pokupiti neku skitnicu na par sati dati mu laptop da napravi stranicu za 2 Litre K+ Pive. Naravno oni pravi developeri i stručnjaci to tek postaju za 5,10 godina i oni će i dalje biti dobro plačeni, traženi i cijenjeni.

Boldirano, 20 znakova.

Automehanicar zameni gumu za 10min, pa nesto ne vidim da je menja za litru piva, a 80% ljudi nosi kod njega kad im pukne guma. Jasno mi je da laprdaju ljudi koji nemaju veze s ovim ko milito ali ti rece da se bavis ovim, tuga…

Wow, svaka ti čast! Ubijeđen sam da sam bolji od tebe po ovom pitanju ali dobro, svi ste vi veliki profići u svome poslu ali se opet plašite konkurencije od 100kn :D.

Meni je dovoljno čuti da smatrate ovaj posao da vrijedi stotine eura, toliko o znanju. Drago mi je što ljudi nude prave cijene da bi nestali “profići” kao shimi koji ovo zove znanjem :D.

1 Like

Ne moras da boldujes svaku recenicu vidimo dobro. Kao prvo ne radim WP, kao drugo imam posla za narednih godinu i po dana da ne moram da trazim, kao trece ne bojim se konkurencije od 100kn cak sam decku i ponudio ozbiljniji posao. pozzzz :slight_smile:

Ne vidiš ti, već sam to naveo u postu ranije. Ako ne radiš WP, šta se petljaš u ovu temu gdje je riječ o cijeni wp usluga?

Citko citam samo dobre postove, tako da pola tvog preskocim. Ne radim WP sto znaci da mi on trenutno nije konkurencija, sto ne znaci da ga nisam radio, da ne znam ili da nisam bolji wp developer od tebe. Razumes?

Nemaš dobar argument pa ideš na personalno vrijeđanje iako nikada vidio moje radove nisi. Koji si ti talenat u ovom biznisu govori:

Automehaničar ne mijenja za pivu, ali zato onaj na benzinskoj čisti stakla za 5 kn, a to je usporedivo sa instaliranjem wordpresa u našoj branši.

Koliko si jadan decko to su festivali, ako ti trebaju moje reference javi se, ja nisam izmislio internet pa da moram sve da znam. Ovo nije opste tema u kojoj treba da mi dokazujes koliko znas, pokazi se na drugim mestima.

@fico7489 Jeste skroz isto, wp zna da instalira 0.1% stanovnika a stakla da opere ne zna samo onaj ko nema ruke, ne govorimo o kvalitetu. Smara ova prica vise, nek radi ko sta hoce za koliko hoce, meni to fala bogu ide u prilog jer pravite veliku razliku u kvalitetu, aj uzdravlje