[NUDIM POSAO] prodavanje promocija! Zarada najmanje $100 tjedno!

Ovaj anonimac je bas saljivdzija, pa shodno tome evo jednog prikladnog video snimka.

3 Likeova

Njega treba banovat onda zbog 2 profila fino, jer je iskomplekisran cim nije mogao da im odg na temu promijenio profil i mislio zavrsio je nesto sa time, bez ljutnje…

Nene ovo je kolega sto je radio za mene, tako da support, jos vrijedi sve!

Ah, support, da naravno. :blush: Onaj drugi account ti je blokiran, ovaj Anonimni je ostao jer je stariji. A oba topica su spojena, tako da imamo na jednom mjestu… :o:

Ja ne znam zasto ste ga suspendirali? Sta je lose napravio ostalim clanovima osim sto im je ponudio posao?

I tebe će, samo se nastavi ovako ljepo izražavati…
Kužiš, neee…?!

2 Likeova

U legalnost neću ulaziti, ali ako je legalno da lav proždere srnu, što se neki toliko ustručavaju živjet. :slight_smile:

Meni se dopada kako su raspisani neki detalji oko uleta reperima. Podsjećaš me na vuka s wallstreeta…tako je on učio ljude prodaji i digao na tome ogromne pare. A prodaja je zanimljiva stvar, slušao malo o tome…ima tu interesantne dubine. Ispada da se može naučiti i onaj koji svlada skilse moći će prodat bilo što onom tko to najmanje treba xx. A kamoli ako se prodaje nešto imalo korisno.

Jedino mi nije jasna prodaja kanala od nekidan…to mi malo smrdi na fake news, tako da suptilno prezentiraš kako vrtiš veliku lovu. I onda opet dolazimo do tvog inovativnog načina da nešto prodaš…u ovom slučaju ne kanal, nego unaprijed si malo pripremio podlogu da lakše prodaš ovu ponudu za posao.

Zanimljivo i sorry ako sam malo rasvjetlio taj dio. Kako god okreneš, i ako je istina što sam pretpostavio…opet ti to nije minus. Ako stvarno rasturate lovu, ljudima bi trebalo biti gušt ići za vukom i učiti od njega. A ako valjaš fake obećanja…ionak će to brzo saznati oni koji se odluče na suradnju.

Kako god, već sam ti u onoj temi rekao sretno…ponovit ću i ovdje. A nekako mi se čini da ti sreće i ne treba, da dobro znaš što radiš. :slight_smile:

I ako može javno pitanjce…koliko u prosjeku zaradi ekipa kod tebe koja radi tipa tako 2h dnevno?
Ne mislim na novake koji se uče, nego oni koji su ušli u štos? Unaprijed fala na odgovoru. :wink:

Dok je ovaca bice i vune, sve dok mozes ovako da radis samo uzimaj pare. Ima ekipa koje su milione zaradile na laznim pratiocima, lajkovima, pregledima itd. Samo mislim da ne treba niko radit za tebe i zaradjivati 30% kad mogu sami pokrenuti ovaj posao i uzimati svu zaradu

Nije bas lako imato kanal sa 235.000 subsa koji vole da slusaju ove repere u pokusaju.

Pa vidiš da mu ih nitko i ne sluša kad im mora kupovati preglede… :joy:
Bez obzira na to, sama ideja mu je dobra i za to ima like! :+1:t2:

Da ali ti prodajes kako sam razumio lazne preglede, subscribere, lajkove itd… mislio sam da to moze svako da radi i ne treba mu kanal ni tvoja pomoc, potrebno je samo naci nove ovce koje ce u 2019 to i dalje kupovati.

2 Likeova

Ali to reperi ne znaju jer im nije objasnio kao nama ovde na forumu i oni misle da kanal od 235k subsa stvarno daje mnogo pregleda.
Kada vide neki kanal sa 1k subsa nece sigurno misliti da moze da ima mnogo pregleda neki video.

Znači nama je priznao da mulja, pa je sve u redu? :thinking:
Ne kužim samo koji je tvoj motiv, Novitet, u ovoj priči? :blush: :o:

1 Like

Ma naravno da nije u redu nego nama je priznao da mulja pa mi znamo da mulja ali ko ne zna,misli da je sve posteno a svrha mog pisanja je da kada bi ja imao kanal od 235k i napisao da placam reklamiranje,pre bi se odazvali na tom kanalu nego na kanalu od 1k,to je bila poenta mog pisanja,jer je oddball napisao zasto bi neko radio za osnivaca teme kad moze sam pokrenuti posao,pa sam hteo da oibjasnim da nije lako pokrenuti posao…

Samo ako je naivan, bez iskustva, i niti nema Youtube account. :blush: :o:

1 Like