Nudim SEO research servis besplatno

Ma moze za android phones. Hm… chinese android phones?

Ima li ista za Playstation 4?

Evo za android phones primjer video i gdje ja objasnjavam sto znaci koji podatak. 43 minute video gdje pricam sve i svasta…

Evo dosao je i taj dan, osvanuo je novi GIG na fiveru:
https://www.fiverr.com/dadaas/do-keyword-research-and-competition-scan

Ako netko zeli mozemo se dogovoriti i preko foruma.

Preporučujem da malo pumpaš koji fake pregled i to čisto malo na početku.

Fake pregled gigsa?

P.S. zasto akd idem otvori u novom prozoru redirecta na pocetnu od fiverra, odnosno jedino otvori direkt moj gig kada kliknem i otvorim u istom prozoru, izgleda da je ovaj forum buged?

I, jesu li ti se počeli javljati (zapitkivati) preko Contact Me forme? :wink:
Moj ti je savjet da nadodaš u gig “What do I have to present to get my keyword research?:slight_smile:

Da svi su ludi? Mislis da ovo dodam u description?

Da, i da odgovoriš na to tamo.
Na osnovu čega ćeš raditi to što nudiš?
URL? Odabrani niche? Keyword? Po izboru? :slight_smile:

1 Like

Aha, da to sam naveo kada naruce da moraju ostavit te podatke, ali da trebao bi to dodat i u subscription. Hvala na savjetu, dobar savjet.

Mislio sam npr platiš nekome 6-7$ i on ti kupi gig da dobru ocjenu itd

Da li jos vrijedi seo analiza. Potrebna mi je za site koji je tek 3 mjeseca online.

https://www.fiverr.com/dadaas/do-keyword-research-and-competition-scan?funnel=47b22e5d-05a4-41bd-84d3-ad5f2ff9e881

Tko je narucio ovaj zadnji SEO na fiverru nek me kontaktira na skype dada-as

Morat cemo komunicirati i riejsiti to tako, jer je skripta custom i nema neke opcije. Dobro necu vise u detalje, ajd javite se cim prije na skype.

Mislio sam jos na fiverru ponuditi keyword steal. Znaci date mi jednu stranicu iz koje zelite da izvadim keyworde za koje rangiraju.

Ako ima tko zainteresiran, prvih 10 besplatno, onda cu nesto smisliti.

Znaci date mi samo jednu stranicu i aj cu izvuci keyworde.

Ja sam zainteresovan imas poruku na PM.

ok napravljeno, javi jesu li dobri keywordi i malo opisi drugima sto si dobio.

Da dobio sam sve za bukvalno 5-10min , dobio sam bukvalno 500kw od sajta koji sam mu poslao da mi proveri, 82kw su mu u top10 na google.com sto znaci da nas zanimaju samo ti kw… Sve u svemu prezadovoljan sam i mnogo mocan alat… Nisam sad mnogo ni proveravao posto nemam vremena al mislim da je sve uredu.

poslao u pp

Poslao PP.

Hvala unaprijed.