Nudim SEO research servis besplatno

Ja sam zaintersovan , vec smo radili neke posliče i mogu vam reci da sam extra keyworde dobio a i ostale usluge oko vps. Imas PM.

Hvala

Rijesio sve ove do sada, bilo je malih problema, nisma provjerios to saljem, ali sad iz drugog/treceg pokusaja ste dobili keyworde, ako niste javite.

Imas PP :slight_smile:

Dobio sam keyworde sve je u redu ima preko 1000. Svaka čast i hvala ti.

jos 6 besplatno onda cu morat nesto smislit.

zele je odpao iz igre jer se nismo razumjeli.

Imas pp, tj imat ces za minut hehe

ovi koji se jos nisu javili u topicu a javili su se u PM nek napisu ovdje da su se javili. Pa da mogu zbrojiti, mislim da se javilo 10 ljudi, mozda i vise, svima koji su se do sad javili cu napraviti research, ostali neka pricekaju bozic, hehe

Hvala puno. Brzo, pedantno, precizno :slight_smile:

Javio ti se

Dobio keyworde. Zadovoljan.
Hvala puno.

Javio se

Javila se

Bolesno. steta sta ne znan jos super koristit excel pa ubacit ovo u nekakvu bazu da lakse procitan. Svaka cast i hvala

otvori ga sa notepadom ili nekim text editoriom i dodaj liniju ispred svega toga sep=,

1 Like

Dobio keyworde isto ih ima preko 1000. Hvala

Sve pohvale upravo mi stiglo i jako detaljno napravljeno :slight_smile:

Dobila i ja. Super stvar i vrlo korisno za dobiti ideje o dobrim potencijalnim kljucnim rijecima :slight_smile: 5/5 Ako budes ovo nudio na Fiverru pusti link jer ce mi trebat jos takva usluga :slight_smile:

I meni ce trebat, zato pravi GIG na Fiverru :slight_smile:

https://www.fiverr.com/dadaas/steal-competitors-keywords-and-backlinks

Evo osvanulo na fiverru

1 Like

Super. Jedno pitanje… onaj stupac Difficulty u SEO reportu. Koliki je raspon tog, 0-100? Vecina rijeci mi je između 5-25