Odluka o raspuštanju moderatora

c3po je davao utisak malo drskijeg moda,ali kada se sa njim poprica preko privatnih poruka,shvati se da je to samo bila sala i da bi on pomogao ako bi trebalo,sto se mene tice moze se odma vratiti kao mod.
Trebalo bi vise obratiti paznju na duple naloge koji postoje na forumu.

2 Likeova

Malo ga vecina vas pretera, kao da ste jedva cekali da opljunete po C3pi. Jeste da je C3po specifican lik ali bilo bi dosadno da smo svi isti. Slazem se da je sa nekim ljudima trebalo blaze da postupa, ali svi mi imamo neke lutkice. Nije vise moderator tako da nema potrebe dalje pljuvati po coveku… Ne moze svako svakome da odgovara jbg.

10 Likeova

Ja volim kad su svi ravnopravni, ali bih njemu cak i vratio moderatora i dao jos nekima da se ja pitam mada se na zalost ne pitam :slight_smile: Ja sam mozda i prvi imao sukob sa njim, ali sad mi je okej lik on je u svoj neki svijet. Svako ima svoje misljenje i dozivi neke stvari drugacije. Mislim da je njegova greska samo sto je tu ulogu moderatora dozivio mozda previse ozbiljno i to ga je radilo, e sad trudio se lik barem eto ispravljanju tih linkova i toga sto je i potpuno nbt ali zelio je da sve lijepo izgleda ja sam isto perfekcionista pa ga i razumijem. Mislim da treba da postoje moderatori jer ovde fale iz razloga sto je ogroman broj ljudi koji zloupotrebljavaju forum za svoje licne interese. Eto neka ostane to za neku buducnost, tu smo i dalje da napravimo sto vecu i bolju zajednicu i da gledamo svi da doprinesemo. Posto neko spomenu forum, ja prvi sam bio protiv i svidjao mi se vise vBulletin kako vrijeme odmice mislio sam da steel jako grijesi, ali je bio potpuno u pravu tada da je discourse buducnost i to cini mi se da je bio u beti tada. Vjerujte ne postoji trenutno bolji i sigurniji forum od discourse. Ono sto jedino ne bih radio, a vidio sam da se dodaju su ovi dodaci zbog azuriranja i propusta koje mogu da izazovu kao ovaj online sto je dodat to sve bih uklonio jer nista ne treba, nego da ne idem offtopic. Jedino na cem bih poradio to je dizajn, ovde navigacija trenutno ruzi ovu bijelu pozadinu inace mi se ona cak i svidja i dodao bih jos da se prevede forum.

1 Like

Takodjer nikad sa C3po nisam imao problem i skroz okej lik :+1:

3 Likeova

Ja se nadam da ce se C3po vratiti kao moderator,jer ni mi clanovi nismo savrseni.
On je mene prozivao isto ali smo posle sve to izgladili…i onda sam shvatio da on nije los covek nego da je to vecinom bila sala kada me javno isrpoziva…ima ovde dosta duplih naloga,prevaranata,lazova pa mora i mod da bude zesci.

2 Likeova

Naravno da nisi dolazio jer nisam dopustio da hvališ sam sebe na Forumu pišući s drugog accounta. :blush: Ti i jednako tako ili slično cijeli niz tvojih kolega s postova iznad. To su oni koje – nisam banirao, sad pokazuju svoje lice. :neutral_face:
Srdačan pozdrav dragi moji muljatori, spameri, troleri i redom oni koji ne poštuju pravila Foruma, a moderatora najmanje. :-1:

Došlo je i vaših 5 minuta. Svih vas znam, svih se sjećam osobno takoreći, propalice i ponavljači iz zadnjih klupa + par štrebera, društvo bez odgoja i kulture. :grinning:

Moderatora više nema, bal spamera, vampira ili što će već biti, samo naprijed. Uživajte. :man_dancing: :o:

bal

P.S. Hvala vama par zadnjih postova prijatelji. Težak život nas Youtubera, tako sam završavao postove često. :slight_smile:
P.S.2.

Također, svaki post koji pišemo; govori - prvenstveno o nama samima. :blush:
Budite mi svi dobri. Sjetite se ponekad C-3PO-a, barem kad budete čitali moje postove. :grinning:

10 Likeova

Slazem se sa tobom jer sam i sam video da ima mnogo fake naloga koji hvale sami sebe.
Nadam se da ces opet biti mod i pocistiti smece.

1 Like

Da pojasnim još samo ovo.
Nisam rekao da mi je drago to što je činio, nego da mi je unatoč tome svemu ipak bio drag lik. Sa svojim manirima koje je imao.

To ti je kao kada imaš nestašno dijete koje pravi gluposti…dijete će ti i dalje biti drago unatoč tome što ti nisu drage gluposti koje čini.

Mi ljudi nakon što odrastemo, malo teže si toleriramo greške…kao očekujemo da smo do sada morali steči neka pravila ponašanja. Ali na žalost nismo svi bili te sreće… i zato i dalje treba znati praštati i ne mrziti ljude zbog gluposti koje čine.

A rekao sam i da mi je totalno fora cijeli ovaj scenarij koji se odvio na forumu nama pred očima…to je isto kao da sam rekao da mi je fora film “eksperiment”. Što ne znači da mi je drago što su se ti događaji u filmu zbili (koji je po istinitom događaju pisan, i slična shema se desila kao sa c3pom ovdje, heh)

Nikada loša iskustva sa @c3po nisam imao. Uvijek je bio tu da pomogne, objasni ili ukaže na moje greške. Iz mog gledišta, moderator koji se najviše trudio i održavao red na forumu! :+1:

:o::sweat_smile:

5 Likeova

c3po je obavljao lavovski dio moderiranja foruma. Ni sam ne znam kojim je sve metodama detektirao duple accauntove, sve u želji da što više zaštiti korektne članove foruma.
Složiti ćete se, ipak ovo nije običan forum. Bilo je svakakvih muljatora koji su forumaše olakšali za znatne novce. Između takvih i onih korektnih bio je c3po.

9 Likeova

Recimo to ovako, možda je bio malo stog ali pravedan!

6 Likeova

Da ti pravo kažem imao sam i ja osjećaj taj dok nije planuo na mene iz razloga što nisam sliku stavio u novi red da se prikaže u punom formatu.

Nakon što sam mu objasnio da namjerno nisam stavio, jer baš sam htio da se slika pokaže kao link…i da ne oduzima previše fokusa sa posta…on je nastavo sa maltretiranjem u inboxu.

Inače, kroz taj razgovor sam dobio dojam da je on upravo previše brinuo o “formatu” foruma i ako nije bilo sve kako je on zamislo…to je njega previše izjedalo i frustriralo.

Dobio sam na kraju dojam da svaki puta kada je on za nekim promjenio kategoriju teme…da je on u svojoj sobi nakupio lošu energiju što je to morao promjeniti. A nemaju svi ista razmišljanja…ja sam jednom imao temu koja je spadala i pod biznis i pod marketing (tako nešto) …i stavio je po biznis. On je promjenio u marketing i još nabacio neku ironičnu opasku.

Ja na to odgovorim da sam ja osjećao da tema spada pod biznis…i on opet napao ko bijesan vuk što ja imam sa njime raspravljati, hahahah.

A šta ćeš…

@c3po je OK bio i za mene.

1 Like

E moj @C3PO, trebao si @bozoou, dok si mogao, zbiberiti maksimalno da moze 30 karaktera za poruke :rofl:, ako nista makar za 1. april :rofl:.

8 Likeova

Nije ni cudo ako je c3po bio ljut posle ovakvih dugih poruka :grinning:.
Ja sam dosta nov clan naspram svih vas ali sam video da me je c3po ispostovao posle naseg dogovora iako je bio moderator i mogao je da me ignorise.Ne smem vise da ga hvalim mislice hejteri da mi je platio da ga hvalim ali ja bi ga stvarno vratio jer ne banuje i ne proziva on bas uvek bezveze :wink: vidi on i ko je fake i sve.
Necu vise spamovati

1 Like

Meni pari da si ti upravo njegov klon…u svakoj poruci se na nekakve klonove pozivaš, a poznato je da će upravo lopov prvi reći: “Nisam ja ukrao”.

Rezime zadnja tvoja 4 posta:

Znači u svakom od svoja zadnja 4 posta si spominjao duple naloge, hahah.
A u jednom si čak priznao i da hvališ sam sebe. xd xd xd

2 Likeova

Da li bi smeo da prilozis svu svoju ustedjevinu i da se kladis da sam ja njegov klon evo ja smem da ulozim koliko zelis love a i ti pa cemo se naci negde sva trojica i popiti pice u kaficu.
Stariji si clan ali ako ne primetis da ovde ima jako mnogo fake naloga onda dzaba sve.
C3po je fake naloge najvise prozivao i banovao.:wink:
Gde ja hvalim sam sebe i koji je to moj nalog osim ovog jednog jedinog.Nemam ja vremena da pravim duple naloge i da sam sebi lajkujem i hvalim sebe.
Da sam to radio davno bi bio banovan od strane C3po.

1 Like

Evo ti lajk za ideju…baš mi se da ići ustvrđivati to. Ne kažem da si 100% fejk, ne mogu to znati.
Samo kažem da mi po tvom nastupu pari ta ideja da bi mogao biti…just intutition. A jesli li, boli me kiki.

1 Like

Ja tebe kao clana postujem jer vidim da imas znanje a mrzim ove koji imaju duple naloge i sami sebe hvale to me jako nervira na forumu pa zato to spominjem.
Evo neka admin @steelmaiden kaze da li sam ja klon od c3po.
Nemoj pisati javno nesto sto nisi siguran.

1 Like

Sto se mene tice @c3po je bio sasvim korektan moderator.Sta je s drugim radio i da li je to istina, u to ne zelim ulaziti.

Mozda unosi malo previse sarkazma i podjebavanja u svoje postove ali nema tu neke lose namjere.

Ne sjecam se da sam imao neki konflikt s njim, mozda nesto sitno, ali nikakve opomene nisam dobijao :grinning:

Mirka vise nema na forumu(valjda), neko je ocito zasluzan za to :slight_smile:

3 Likeova