Održavanje foruma - prijedlog

To si sad izmislila.

Ovo se slazem 1000% evo moj primer je da sam podelio jednu temu i jedan tutorijal gde nisam imao konkurenciju i zaradjivao jako mnogo.Posle toga se pojavila ogromna konkurencija i sa balkanskog sajta je prevedeno na engleski i ja sam prestao da zaradjujem i zivim od toga.Ne bi da kazem koja je tema jer ce se onda znati koji sam bio clan na jednom od popularnijih foruma kao sto je ovaj na nasem prostoru.Nik pod kojim sam na tom forumu ima brdo tutorijala pa ne bih da ovde budem zatrpan porukama kao tamo.
Ovde fale tutorijali o programiranju i pravljenju aplikacija.
Kada sam se registrovao napravio sam temu o push notifikacijama ali sam naisao na osudu kako to odma treba ukinuti te notifikacije,evo sada mnogi sajtovi imaju push notifikaciju i bolje im ide nego reklamiranje na fb,cak je o ovde nova tema sa push notifikacijom…mnogo stvari radim i znam ali mi posle maznu ideju.Ne mislim na ovaj forum i maznjavanje ideje nego uopste.

Da nema programera ne bi bilo ni nas,jer svi koristimo njihove programe ili i sami isprogramiramo po nesto,tako da svi smo mi koji radimo preko net-a pomalo programeri.