Odvratan dan nestala FB stranica sa 15k svidjanja

pa nisam znala da to moze da se radi, u svakom slucaju sada je vec kasno. A porez hoce da naplacuju svakome ko zaradjuje preko interneta…

Cuj sad salju i obavijesti da su obrisali. Treba se sad paziti pred americke izbore strozije ce sigurno u ovom periodu gledati na sve.

A dobro stranica sa 15k nije neka vrijednosti ni prevelila steta realno. To je gubitak 50tak eura. Kupi drugu i sibaj

1 Like

Ne dam im nista, ja sa svoje 42 ostala bez posla, guglala kako web napravit, 2 godine mlatim glavom od zid sta i kako, sad kad sam malo crkavice pocela zaradjivat jos da im dam pola. E nema sanse, nek me zatvore :joy:

2 Likeova

Znam , ali mi je zao radila sam na njoj vise od godinu dana i bas sam se trudila, volela sam tu stranicu. Na svakom clanku ljudi su komentarisali i bilo je konverzacije. Vezana sam za nju, bas mi je zao sto je vise nemam.

VRAti ti njima mail, zahvali im se na njihovom poslu sto obavljaju i kazi da razumijes, ali da ipak jos jednom pregledaju stranicu, napisi da nisi autor videa, d si podijelila i da ti je zao.

pa pisala sam im vec jutros i ono gore sto sam podelila je odgovor, kazu da je stranica uklonjena. Nema je vise medju mojim stranicama, obrisana.

Zali se svaki dan ja se sjecam kad meni jednom 5-6 stranica vrstise iz cista mira nakon godinu dana :rofl::rofl:.

A samo.su nestale bile. Odvoji 2min dnevno i svaki dan im salji.

Ja sam poslao tad 10-15 zalbi i odustao u tom periodu su mi samo gasili. I onda jedno jutro ustanem vidim te vracene i dan danas su tu.

1 Like

Jel stranica imala los page quality? Ima tamo da se vidi da li imas prekrsaja i mozda si imala upozorenje pred gasenje stranice bez da si znala

Da imala je los page quality, koji su mi stavili nakon tih videa koje sam delila i pisalo je objavljivanje stranice ce mozda biti opozvano i tako je stajalo dugo vremena , mozda 4-5 meseci, ali ja sam i dalje radila bez problema, samo sto mi je domet bio mnogo manji nego pre.

Eto… visilo je brisanje u vazduhu… trebala si ne objavljivati nista na stranici dok ti problemi ne zastare

1 Like

Mozda neko nekad skuzi… bravo

Jedino sto zaista imas su mailing lista, forun, web sajt. Trrba koristiti drustvene mreze za bildanje sajta ali tokiki su ti supci sa fb da npr imas 300k fanova u koje si ulozio, prste te a fb odlucuje ds li ce i koliko njihh vidjeti nessto. Ja se sjecam vremenna 3000 fanova, 2500 preglesa. Ovih 500 neaktivnj :smile:

3 Likeova

meni su isto makeli page, mada nije mi do page-a, svakako sam tek bio poceo raditi tu stranicu pa ni fanova nije bilo nesto puno…

da stranica nebi bila prazna ako neko zaluta ja sam stavio 4-5 linkova koji vode na sajt… a to je njima bilo dovoljno da mi blokiraju url i maknu page

za page, napravicu novi, ali sta za url - kako da ga odblokiram?
isao sam na debuger, pisao im i sada cekam… mogu li jos nesto uraditi?

1 Like

Ocito je url iz nekog razloga flagan na fejsu. Jel to tvoj url ili?

1 Like

Na zaradu ide i porez.
Ne vidim problem.

1 Like

da moj, prije otprilike mjesec sam ga zakupio

Sta si zakupio, web stranicu? Nista ja tebe ne kuzim

Pa naravno, ja cu i da uplatim porez na dohodak gradjana 10% cim budem zaradjivala vise od milion dinara godisnje, kao sto je po zakonu. Nema problema, ali necu placati ove njihove izmisljene poreze od 50% koji sluze za pljackanje.

1 Like

Pitao si za url da li je moj. Kazem da sam taj domen zakupio prije mjesec dana tj. taj isti url…
Sajt prije toga nije postojao a domen je bio slobodan. Uopste nije bio registrovan.

1 Like

Ne vidis problem jer neces da ga vidis kao i oni po drzavnim poslovima sto nista ne rade a plata tacna u minut i sve ostale privilegije vikendi godisnji praznici sindikat ulje brasno secer pola svinje i sve tako u krug

A ko sam se muci od kuce a drzava mu da K>>>C ,taj vidi problem.

Ako zaradis 1000 eura dobijes na stranu karticu ,na svakom automatu ti drmnu proviziju kada dizes lovu ,sta god da kupis skuplje je nego napolju u ex yu drzavama i onda jos famozni PDV na sve od 18 20 22 25 % …dakle od tvoje
1000 drzava LAPA 300 tamo vamo, i ona bi jos a nije ulozila ni cent,

u tome je problem koji ti neces da vidis,a ni drzava ,

3 Likeova