Odvratan dan nestala FB stranica sa 15k svidjanja

Gasi mjesalicu, motaj kablove. Il se brane produhovio il mu je neko hakovo profil

Ako nemas firmu, obrt i sl., onda si duzan platiti porez na dohodak.

Zakon o pravnim drustvima koji nisu u sustavu pdv-a ne odnosi se na privatne osobe i to je razlika. Ako nesto radis kao privatna osoba, trebala bi platiti porez, ali onda te oderu.

Ili si ti spamao fejs sa sajta ili bivsi vlasnik.

Gdje provjeriti ?
22222

2 Likeova

Evo sad ušao da to pregledam… i eto slike, to je jedan video koji sam skinuo sa neke američke fb stranice i sutradan mi dođe obavjest da su me prijavili i uklonili (koja brzina da ne povjeruješ)
I šta sad to znači ?

1 Like

Ma meni je tu znalo biti po 6-7 i nista se ne desi sa stranice. A znalo mi je ukinut stranicu koja nema tu nijednu.

Tako da to u biti nista ne znaci

1 Like

Nista to samo prihvatis, to je sistem detekt automatski, da si podijelio snimak ne bi nista bilo a ovako si vjerovatno skinuo video pa uploadovo kao svoj.

2 Likeova

Da, to ima neki filter sto automatski to primjeti, nista bez originala

1 Like

Danas sam dobila informaciju da je facebook obrisao , ali da i dalje brise veliki broj stranica i to u nekim slucajevima bez razloga, a u svim slucajevima bez ikakvog obavestenja. Vecina stranica koje su obrisane u poslednjih nekoliko dana su povezane sa news portalima ili slicnim. Brisu se stranice koje imaju i preko 100.000 svidjanja u koje su ljudi ulozili ogroman trud i novac.

Možeš li konkretno napisati tematiku objava koje si imal ?
Opći news ono od korone do starleta?
Erotika?
Videi koji nisu s yt?

Naprotiv, bas sam izbegavala vesti o koroni, erotika nista, vecina objava je bila politikcke prirode.

e pa to te zeznulo možda … ako si pisala protiv vlasti :smiley:

Ovo je najgore vrijeme za dijeljenje politickih vijesti preko fejsa
I ja sam imao par jacih stranica na fejsu, ista stvar, samo su nestale jednog dana.
Zaljenje i pokusaji kontakta direktno preko maila ne vrijede.

bar dok ne prodju americki izbori

1 Like

Zato svi masovno napustaju i Facebook i twitter i prelaze na mrezu Parler na kojoj je dozvoljena sloboda govora i iznosenja svog misljenja i gde nema cenzure od nekih sumnjivih proverivaca laznih vesti, koji zapravo sami sire lazne vesti za interes farmaceutske industrije. Zato se prikljucite na mrezu Parler i delite svoje linkove bez straha da cete biti cenzurisani od facebooka ili twittera koji su sami sebe ubili brutalnom cenzurom koju su uveli. RIP FB and Twitter

1 Like