Oglašavanje na Facebooku

Dobio sam neke ponude za kupovinu kupona za Facebook. Što tu sad moram pripazit? Postoje li neke zamke kod tih kupona?

Znam da kod Google Adwordsa postoji ono da adwords account ne smije bit stariji od 2 tjedna, da se može max jedan kupon itd.

Ima li ograničenja kod Facebooka?

Postoji li više vrsta kupona? Ako da, koji su i koje razlike…

Unaprijed hvala na odgovorima!

kju & ekipa moze mala analiza grafova? Krenuli smo tek prije par dana sa oglasom i mi smo jako zadovoljni sa odazivom ali me zanima sto iz ovih brojeva mogu iscitati strucniji od mene :slight_smile:
Meni se cini da bi bilo bolje da se prebacim na CPM?

ne kužim, da li se može napraviti profil za neki bar, firmu itd besplatno ili se i to plaća?

tulipanka mozes besplatno napraviti profil za sto god hoces. Postoje samo razlike izmedju privatnih i poslovnih profila u mogucnostima i opcijama ali sve je besplatno osim samog oglasavanja.

dobro je

a jel moram upisati i svoje puno ime i prezime iako se radi o fan stranici?

koliko sam sad gledala, moram. Inače ništa od prijatelja/fanova?

ne, ti pokusavas otvoriti fan stanicu kao osobni profil ;9
odlogiraj se i na glavnoj stranici ispod Sign up imas “Create a Page for a celebrity, band or business.” i to je to sto ti treba

Ovo mi oglašavanje stvarno ne ide u glavo…

OK, dobio neki tamo kupon od 50$ za oglašavanje na Faceu…ukucam ja to sve…ciljam sve korisnike u Hrvatskoj…sve lijepo postavim…

I onda mi se banner prikazuje samo 100 puta dnevno…a ciljam 900 000 korisnika u Hrvatskoj. Bid na $0.11

Ne kužim zašto mi se ne prikazuje banner daleko daleko više?

Digni bid…

Evo dignuo sam na 0.15 pa da vidim ima li značajnije promjene :neznam:

Sve koje zanima oglašavanje pogledajte ovaj site:

http://www.cellphoneblago-pregled.com

isuse kriste di se on stvorio

Više nam treba komunalni djelatnik nego moderator.

[quote=“SandokanX”]Sve koje zanima oglašavanje pogledajte ovaj site:

http://www.cellphoneblago-pregled.com
[/quote]

Obožavam ove web stranice napravljene u Wordu :yo:

rekao bi da je skuplje od Adworda…zavisi i od klijentele koju targetujes…

pozz, nedavno sam napravio kampanju na fejsbuku za jednu fan stranicu - dva dana 5$ impresije… kampanja je završila prije 2,3 dana i još mi fejsbuk nije skinuo tih 5 dolara sa računa, jel netko zna zašto je tome tako i jeli to normalno?

podesio sam plaćanje preko paypala koji je povezan s tekućim računom (kunski)…hoće li paypal automatski, kad fejsbuk zatraži plaćanje, konvertirat kune u dolare i naplatiti? hvala

Je, normalno je. Skinut će ti za koji dan…

Ja imam pitanje u vezi FB ads-a… pokrenuo sam kampaniju al eto vec mi jedno 12h stoji pending review… cak sam pokusao i dici bid… wtf?