Okršaj Ivan Martinovic vs Zgubijumf novi topic

Jel to u sesvetama kod kolodvora? :smiley:
Da sam znao da je tako blizu dosao bi gledat. Daj stream neki nabaci.

Da to je Korner u Sesvetama. Biti ce stream ako dode :slight_smile:

A jeste našli mjesto gdje ćete dogovarati poslove :slight_smile:

1 Like

Kad počinjete? Baš sam na toj relaciji :joy::joy:

Ostao je jak na rjecima…samo sam htio vidjeti kako ce me napljuskati :yum:

A de zbog cega je sve ovo. Kakvi poslovinsu u pitanju i ko je kome ostao duzan novac i zasto :confused:

To je onaj lik koji je prodavao adw acc za 900kn, a na njemu bilo 600 dolara. Pa sam potrosio nekih 700kn i samo je sve dolare povukao sa acc-a.
Inace on je stari clan na forumu…al neznam koji mu je nick

Moze li iko LIVE na fb upaliti da prenosi OKRSAJ

Ajte lijepo objasnite tko je kome ostao duzan i koliko pa da znademo koja je cifra u pitanju, ovako, po kaficima, kornerima mi ovo izgleda ko da su hiljade u pitanju, a ovako ovo mi se cini kao da skoro pa nitko nije nikog prevario?

Onaj tamo iz Rijeke uzme 100 000 kuna, niko nist, ovi tu se za kovanice susrecu u nekom sumnjivom kaficu…

Mislio sam, Daddas, da barem ti pratiš Forum. Ovako ispada da sam to samo ja i to po službenoj dužnosti. :smile: Cifre su se spominjale, i tko je kome dužan.
P.S. Znam da su mnogi razočarani, ali tučnjave neće biti. :thumbsup: :o:

Pa tko bi to sve pohvatao, ja sam se vise fokusirao na birtiju. Tu sam glavni, haha

2 Likeova

Jedini pravi odgovor. :smiley:

Nebi ni bilo tucnjave, sto sam obecao i klosaru. Dosao sam sa dva policajaca u civilu i cekao smrada da mi dode i stisne samarcinu…

Kaj si ti pička pa dolaziš sa drotovima.da dam ja taj lik našamaro bi tebe i i drotove

Pa jbte kolko imas tih acc-a. Pametnije ti je da pocnes trazit posao…od ovakvih stvari koje radis nemas kruha…

Zbog čega je on ispao pička? Zato, što je pervaren? I zato što se bori tako reći za svoja prava po civiliziranom postupku, sjebeš lika za pare, još se dogoviš sa njim da se nađete, i ti bi ga još usput tukao… Nemoj bit ljakse…
Budi ti sretan što je on tako postupio, da sam ja na njegovom mjestu bio, samo bi ti oružje spas bio, a ne rođaci ili prijatelji :wink: Budi sretan, što postoji još uvijek razumnih ljudi

2 Likeova

Sori opasni

Tako je Haze. Ne pada mi na pamet tuci se sa likom radi 200kn, a i za veci iznos. On je meni prodao acc za 900kn i mogao je povuci 600 dolara istog trena al me pustio da potrosim 700kn, tak da nije ispao totalni smrad. Ova dvojca koji su dosli samnom nisu isli sa planom da ga privedu ili sl nego samo da porazgovaraju snjime. E sad da je digao ruku, njegov problem. Btw, imam njegovo ime i prezime i lako smo mogli doci do njega, al nisam to htio i nadam se da se malo opametio i da nece vise raditi takve stvari…

Znaci za 900 kuna si kupio account sa 600$? Pa ti nije tu ensto bilo sumnjivo?

Covjek je rekao da mu hitno treba cash i nalazimo se na kavi. Ispao je totalno ok i preuzeo acc. Da sam znao da se novci mogu povuci, naravno da nebi pristao…