Okršaj Ivan Martinovic vs Zgubijumf novi topic

Imao je on dublji plan zasto te pustio da potrosis 700kn…jer dok si ti trosio te novce on je nudio nove ponude na forumu i za tebe se povlacio kako ima uspješnu suradnju iza sebe. Ako se dobro sjećam, ti si to i potvrdio…i izgledalo je sve divno i bajno kako je tebi dao odličnu ponudu.

Htio je druge još bolje preveslati na osnovu toga, a tvoj “poklon” je bio samo imagiran.

I meni je bio taj adwords zanimljiva ponuda, ali jako sumnjiva. Kada je nakon toga krenuo dalje prodavati brda i doline…samo sam čekao da vidim u kojem grmu leži zec.

5 Likeova

Sorry, internet Rambo, nismo te prepoznali :wink:

Koji si ti retard :D.

1 Like

Bozoou, vjerojatno je bilo tako.

Naucio si iz gresaka, i nemoj vise obavljati poslove preko ovog foruma…
Ovdje jarane sve neki biznismeni, a jedva wordpress znaju instalirati preko cpanela, ima izuzetaka, stariji clanova, i da je imalo ozbiljan forum, postojali bi voucheri za ovakve poslove koji se odvijaju na forumu, jbte ovdje nit znas ko pije nit ko placa… ili uzeti moderatora/admina, napravit 1 bitcoin akaunt, ili PP, i da ta osoba bude middleman, pa se prvo toj osobi posalju pare i produkt, a ona onda razijesi to sve, a naravno i middleman dobije neki postotak…
Dok god se to ne sredi, ovdje ce biti wild west style :slight_smile:

1 Like

Svaki dan neko nekoga zavrnuo…Zato ja sve sto prodajem/kupujem preko paypal i ukoliko prodajem trazim da kupac tacno napise sta kupuje od mene isto tako ako kupujem precizno napisem sta kupujem i miran sam. Bas sam skoro imao jedan refund jer me je lik zajebao. Rekao da mu je publika samo US i ja platio za promociju kad ono Indija, Pakistan itd. Paypal bez problema odradio refund.

Ma sve je to okay.
Ali kategorija na forumu kada POSTOJI za prodaju explicitno na forumu, ONDA se fcking mora voditi i brige o tome od strane moderatora ili administratora i treb se naći voucher/middleman, jer inače obrišite skroz kategoriju iz liste, jer ne pije nikako vode… naćeš x slučajeva u ovoj kategoriji gdje su ljudi ovdje na forumu scumati, i nemoj pliz sad da mi ko dođe pisati “pa to je do tebe, ti trebaš da vodiš brigu”, aha, a oćel vlasnik ovog foruma vodit brigu o svom korisniku koji putem njegovog vlasništva/ web stranice pravi prevare, jel?

1 Like

Ma bravo Haze, :blush:
tebe smo čekali sva ova desetljeća da nas uputiš što i kako.
A vidiš, ti si školski primjer (s pravom) sumnjivca s Foruma koji se je upisao prije dva i pol mjeseca, već bez problema drži prodike i daje lekcije adminima i moderatorima, a onako usput, eto, prodaje i AdSense account. :frowning:

Gledaj Haze, ja ću kao moderator koji “vodi brigu“ o svojim forumašima upozoriti iste da jako pripaze ulazeći u posao s tobom. Već sam i imao nekoliko upita vezano za tebe, pa evo javno iznosim svoje mišljenje. :frowning:

Poruka za tebe osobno je slijedeća: sigurno neće biti nikakve rasprave između nas, u mojoj si crnoj knjižici čim si došao ovdje iz posebnih razloga, zato dobro promisli što ćeš (ako) napisati u odgovoru. (Znaš što slijedi.) :o:

1 Like

Slobodno baniraj, who cares. :slight_smile: čuj, upisao se prije dva i pol mjeseca, kave to ima veze da sam se i juče registrovo? :slight_smile: Šta to treba značiti, da me prozivaš preverantom? Pitaj svog gazdu steela a i svog hostera krunixa, koliko je Soul to “preverant” :slight_smile: heh

1 Like

Ja i @Haze Haze se znamo od 2009-te godine, mogu ruku u vatru stavit da nece nikoga sjebati.

Nick mu je totalno nebitan, nebitno je i sto je regan prije 2 mjeseca. Njegova uloga u nasem IT svijetu traje duze i totalno je nebitno i nevezano za datum registracije na ovom forumu.

Znaci ako se ja danas registrujem na Ebay i pokusam prodat nesto, automatski dobijem tiket da sam scammer jer sam clan samo 24h na tom sajtu? dafaq

He he he, :smile: svaka čast, ova ti je dobra. Vi ste dva prijatelja iz moje crne knjižice. :blush: :o:

Evo da se javim, danas sam se cuo sa Hezijem, imali smo deal oko adsense-a, covjek mi je dao svoj nalog prije uplate tako da sam bio 100% siguran da nece biti prijevare i sl. Malo se oduzilo jer smo imali transakciju putem BTC-a (na sto ja nisam imao wallet pa je malo cekao) ali eto sve je obavljeno kako se inace obavlja kupoprodaja naloga (provjerio sam svaki moguci detalj na accountu). Ne bih htio da sada covjek zbog sumnje da je Mirko bude na losem glasu jer je momak 100% siguran i od rijeci…moje preporuke @Haze

1 Like

ako je Haze ustvari Soul sa ljuske onda je to ozbiljna priča :smiley: btw kad su te pustili iz zatvora? haha

predlažem administraciji da ga sklone sa foruma dok vam servere nije prcno :smiley:

Nece haze nikog prcati, nit bilo kome servere ddosati, nit je haze u tim vodama, nit hazeta boli dupe, ja ne znam sta sam covjeku skrivio, da me svrstava u isti kosh sa onim osmanom, ako sam ti c3po nesto skrivio, javno ti se izvinjavam, ali nema potrebe buraz, da se tako ofiras… no offense at all

Ne ne, nisam ja rekao da si ti Mirko.
(sad pravi Mirko blokava od smijeha) :slight_smile:
Nemojte to raditi (nasmijavati Mirka). :o:

Haze je prevarant znam ga ja on je neka vrsta mirka al samo sto je on gluplji

Zasto ovoliko hejtanje ljudi??? Danas smo imali deal i uredno mi je poslao sve sto je bilo potrebno za kupoprodaju. Napisao sam gore ono sta mislim za ovog covjeka. To sta nekom nije po volji nije razlog da se doticna osoba ovako blati.

Nit znam ko je purgeraj nit me bas boli briga, izgleda sam mu danas povrijedio feelingse kad sam mu odgovorio “srry rambo, nismo te prepoznali” pa je sad dosao kakit na moj racun, ko me zna, zna VRLO dobro, da ja NIKAD nisam nekog prevario, naprotiv, cak sam dobre duse i volim cak i pomoci i bez da naplatim ponekad :wink:
Najzad sto se ja uopste pravdam nekom randomu iz vukojebine? Sine, ja kad sam harao internetom i radio poslove ti si tad molio starce purgeraj da te prebace sa dial up konekcije na adsl, kontas, pitanje je dal si tad uopste imao internet, i sad si dosao ovdje vredjati sviju, znas, internet ne zaboravlja nista, i meni je reputacija bitnija nego 50-100€ :wink: Tako da idi šišaj gliste, i mani se mene više, i hvala ti @tim121 na podršci.

I dečki, offtopic smo, ajmo razlet…

Ljep pozdrav, voli vas vaš Soul :v::v:

Ma ti si prevarant neki su mi to rekli da si ih zajebo… al kladim se opet da zaradjujem vise… ja ne prodajem tu neke racune za 50 eura da bi se nahranio… tako da ljudi izbjegavajte ga… nece on svakog sjebat kao ovog gore

Ja nigdje nisam naglasio da zarađujem bilo od koga sa ovog foruma više, nit mene boli dupe koliko ti zarađuješ, ili bilo ko drugi, iskreno? Čak bi mi i drago bilo da zarađuješ dobro, hvala Bogu ako je tako kako tvrdiš, i ja ne znam što si ti spoopao na mene, ti čovječe mene uopšte ne poznaješ, čak nemaš ni dokaze sa kojima možeš argumentirat te svoje tvrdnje da sam ja preverant, ja ne znam stvarno koji je tebi k? Jesi ti na nekim tabletama?

I mojne sad uzet prepravljat tamo neke text logove i pejstat ovdje, već daj skrinšotove transakcija, i slično.
Momak, kada kriviš nekog, onda ga krivi sa spremnim dokazima, a ne tako da mlatiš praznu slamu.
Inače prezirem bilu koju vrstu vrijeđanja, ali ti si dokaz da je čovjek postao od majmuna, u bonobo…