Okršaj Ivan Martinovic vs Zgubijumf novi topic

@zgubijumf ne vrijedas jer si gospodin a sta si radio u onom topicu ??? Mozes dobiti par samarcina posre kornera sto ces i dobiti u to ti se debelo kunem. Imas tu pm napisi vrijeme… toliko od mene

Javim ti sutra tocno vrijeme. Samo napominjem da necu biti sam. Eto posteno od mene sto sam rekao. Javim ti sutra tocno vrijeme…vidimo se.

Ok onda ja javljam da dolazis u moj kvart ako nisi znao posto si jako veliki papak pa eto. Javi. Ps budi musko za promjernu, u onom topicu do
Mog javljanja si to pokusavao

Ja predlazem da okrsaj bude tocno u podne, sami ponesite svoje revolvere.

Sorry ne prljam ruke. Veselim se susretu, javim ti se sutra tokom jutra pa se dogovorimo. Pozz

Šta če mi revolver za čovjeka koji si mora ponjeti jos ljudi? Budala je za mene čovjek koji se ide prijetit sa drugim ljudima u mom kvartu. Dodem fino elegantno autom prodem, pogledam koliko ljudi. Duplo pozovem , jednog jos da snima dovedem tako da pokazem ljudima na forumu tko je zgubijumf. Covjek koji nema pojma o pojmu o nicemu, koji ocito ne zna ni web sajt napravit a naziva se webmajstorom. I da pokazem tko je klosar

Cek malo ne kuzim ovaj okrsaj, znaci bez revolvera… dobro posteno ipak smo civiliziran svijet, ali sto se gleda tko vise ljudi dovede?

Sta cete imat dance clash?

Dadaas ja sam fino rekao da dode sam,i ja bi ga samog par puta osamario nasred kafica i super. Ali on je poceo pricato o tome a ja budala nisam da sam idem na petero ,sto nebi nitko. Pa brate , ides vodit ljude u MOJ kvart u kojem ZIVIM od kad znam za sebe , pa dobro budi budala.Meni je najmanja stvar okrenut par brojeva ionako su svi na par sto metara

Nece te nitko tuci, samo dodi u Korner gdje smo se prvi put nasli i uzeo mi novce. Ponavljam, nece te nitko taknuti…
I bedasto mi je vise ovdje pisati jer ne zelim raditi predstavu. Javim ti sutra vrijeme i nadam se da cemo se vidjeti.

Ima ovdje Youtubera koji su bez ideje što snimati pa eto. :blush:
Naravno, podrazumijevajući da je sve zafrkancija i priča iz birtije. :wine_glass:
Predlažem da ako netko duguje novac, neka ga vrati i… mir do neba. :smile: :o:

2 Likeova

hahahahahhahahhahah ode sve u tri lijepe, hoce li biti i live prijenos?
napisite o cemu se uopste radi i koji si sad ti Ivane

1 Like

Više nema nikakvih prijetnjii na Forumu! :nerd:
Moderator :o:

Ja bih vas molio samo i da nas izvestite o konacnom rezultatu ovoga. Sa nestrpljenjem ga iscekujem :slight_smile: Vodite racuna samo uciteljica da se ne pojavi pa da vam pokvari druzenji i nedaj Boze da pozove roditelje :slight_smile:
P.S. bez “B 4 2” ja ne bi isao u tudj kvart :smiley:

1 Like

A mozete li napisati o cemu se radi, ko kome duguje novac, koliko i zasto?

Kad bi kako mogli live da oravite susret da gledamo tucu uzivo :joy:

jebi ga sve sam propustio, dodje mi sad da zapalim za zagreb ili gdje ste već

1 Like

Nisi mnogo propustio. Samo jedan post je izbrisan. :frowning:
Ali više neće biti uvreda ni prijetnji jer to nije primjereno našen Forumu. Ni nama webmasterima, valjda. :blush: :o:

A onda bi poslije mogli posjetiti Mirkeca :smirk:

1 Like

Steta.
Trebalo bi malo malo izmjeniti logo i dobili bi odlican MMA forum.

Eto ja dosao a kolko vidim niti jednog klosara u bircu :persevere: