Okvirna cijena web stranice

Možda bi zaista trebalo koristiti SarcMark?

[quote=“tulipanka”]ma dajte. stvarno pretjerujete sa tim ciframa, pa na internetu nema čega nema, al vi to kao sve radite od nule. možda i hoćete nekim ozbiljnim firmama, tipa coca cola hoće novu stranicu, pa nećete joj uvalit free template i joomlu, al svakom običnom smrtniku za kojeg vidite da nema pojma o čem priča, a hoće web stranicu, uvalit će 80% njih neke gluposti i to masno naplatiti…

mislim, kakav je problem izdvojit 10 000kn??!mislim, kakvo je to pitanje, da imam para na bacanje sigurno ne bih tražila odgovore na forumu[/quote]

Mijesas kruske i jabuke!
Ne rade svi sa joomlom … bla bla. Netko krece od nule CTRL+N

Koliko para toliko i muzike

[quote=“gambo”]Možda bi zaista trebalo koristiti SarcMark?[/quote] Ne znam koji je to… :zub:

Imas i kamenja svugdje okolo (bar u Dalmaciji ima), pa jel ides gradit kucu sama? :smiley:

[quote=“tulipanka”]
mislim, kakav je problem izdvojit 10 000kn??!mislim, kakvo je to pitanje, da imam para na bacanje sigurno ne bih tražila odgovore na forumu[/quote]

Tipicni balkanski sindrom. Ne bi ulozili nista para, a zeljeli bi zaradjivati milijune. A da probas igrati loto? :smiley:

I uglavnom … ako sve ima na internetu, sta tu radis? Forum se zove “webmajstori”, a ne “ja-bi-sve-sama-majstori”. :rotfl:

tu fali još sajt besplatna-burza-rada.com, za one koji bi radili badava :DDD

Ugl, ak hoces gurnut biznis u prvi plan i napravit nesto da radi, stvarno treba malog od susjeda upogonit ili nekog ko zna 2 ciste o webu da slozi nesto. Za sicu.
Kad se biznis odrola, pici po prave ponude, jer su prave i vrijede novaca.

Realno gledano, 96% ljudi boli nokit za dizajn i te sve neke pizdarije koje ce se naplatit pri izradi, fakat. Vrlo cesto sve zive boli nokit za dizajn i ono “unutra” sto tako “skupo” naplacujemo. Ako su to potrosaci neki s kojima znas radit.

Klasik. I stvar filozofije. Ako je biznis iza, uz minimalne troskove ides van, to je kul nacin, sve 5 al nema u biti, evidentno, dobru prođu na web forumu.

my 2 cents