Online zarada bez uloga?

Imao sam i rx 580 i 1060 gtx 6 gb, kartice su sto se performansa tice podjednake cak je minimalna prednost na strani nvidie. Kod video editiranja (ono sta on treba) tu je nvidia debelo ispred.

Pozdrav Antun,
jel radite preko d.o.o. koji je registrovan u Hrvatskoj?
Jel radio Skril probleme prilikom registracije firme sa ovih prostora?

Što se tice ovih trgovina i slika u prošlom postu… pošto je vidljivo mali promet vjerovatno je prodaja bez plaćenih reklama?
Od kud dolaze kupci na vaš webshop ( SEO, forumi, FB postovi ili cak placena raklama FB ili Google) odnosno kako te nađu?

Pozdrav!

Pozdrav, imam registriran d.o.o. u BiH

Ne, ali dosta dokumentacije su tražili oko tvrtke i članova tvrtke.

Posjedujem 5 trgovina, ove dvije sam naveo kao primjer da se može zraditi bez velikog uloga. Ove dvije trgovine zarađuju od 3.500 do 4.000€ mjesečno kao što se može vidjeti po slikama. Dok ove 3 ostale koje imam više donose zaradu, malo više od 6.000€ , ukupno mj od svih imam 8.500€ - 9.500€

Sve je ovo strano tržište. Dobar SEO, plaćene reklame na fb i adwords i jako dobre reklame na plaćenim videma na youtube, jer se radi o digitalnim proizvodima, kao što su na primjer video igre. Kao što možeš primjetiti porastao je broj gaming ytubera i to sam samo iskoristio. Pričao sam prije 3 godine još ovom na forumu

Ovo nije dropshoping da se odmah razumijemo, sve se kupuje izvorno od tvrtke koja pruža proizvod.

Znači to je affiliate marketing?

Ne, nije affiliate marketing.

odakle je ta tvrtka? digitalne proizvode prodaješ preko webshopa? na koji način dolaziš do tih proizvoda?

Nisi dobro razumijo.

Primjer: Paysafe vaučeri se kupuju od paysafe tvrtke, crypto voucheri od fintegence s.r.o, Netflix voucheri od netflix tvrtke itd itd to su digitalni poizvodi. Znači kupuješ kodove izvorno od tvrtke koja pruža to.

cijeli webshop se bazira na vaučerima i igricama? dakle u suštini kodove prodaješ?

svaka čast bgmi

Da, upravo tako. Te proizvode dobiješ po jako niskoj cijeni na više naručeni.

1 Like

@korisnik9758789 Vidi šta rade susjedi u RH. Ja i ti možemo prodavati omote od igrica, a ja se uhvatio odblokiranja domeni.

@Antun svaka čast, ideja top, ovi naši prodaju po balkane igrice, imaju vala kome i prodat ovdje. To ti je top, strano tržite, reklama kod gejmera, djeca prate, zašto ne.

1 Like

koliko sam shvatio antun ima registrovan doo kod nas u bih :smiley:

eeee koliko bih ja volio da mi je jedini problem kako odblokirati domenu hahahhaha

2 Likeova

Dosta profita se pravi i od virtualni master i visa kartica. S kojima možeš plaćati reklame na fb, instagramu, adwordsu i mogućnost povezivanje na paypal. I većina ti maloljetnika uzima kod mene te virutalne kartice da plaćaju na stranica kao što su g2a ili fortnite, i tako svaku karticu mogu provjeriti svoga kupca gdje je trošio.

Evo primjer da za BiH radi virtualna kartica na paypal:

1 Like

@Antun, svaka cast, samo cepaj :slight_smile: Jel zivis u BH ili si samo tamo otvorio firmu? Corvuspay se prosirio na BH? Osobno ih koristim u Hr, al nisu im provizije toliko male, barem ovdje. Za veci broj narudzbi bolji je wspay gdje godisnji uplatis cca 500 evra i nema vise nikakve provizije s njihove strane.

Živim u BiH i imam bosansko i hrvatsko državljanstvo kao i Mamić hehe :wink:

a

1 Like

Ako si iz Mostara, naleti na kavu :slight_smile:

gdje promovišeš proizvode sa shopa?

Ne znam na koju trgovinu misliš, ali evo ti slike zarade za ovaj mjesec (2mj), gdje prodajem samo kodove za igre, ostvareno je nešto više od 4.000€, a još nije kraj mjeseca. Ovakvu trgovinu promoviršem na YT (plaćanjem reklama ytuberima. 70% od reklama ide na yt), i tu su adwords , fb i instagram reklame. Ove zarade rastu kad su neki blagdani ili neki drugi eventi kao što su black friday itd itd.

Dok na drugim trgovinama gdje samo prodajem gift kartice zarada ide od 1.400€ do 3.000€, evo jedne slika od gift kartica: od 23.01.2020. do 23.02.2020. zarada

I ove trgovine se reklamiraju putem fb i adwords. Samo seo.

1 Like

Antune Maminjo :wink:
jel to koristiš WooCommerce za shop? Koju temu/template imaš?

A oko ove zarade na shopovima - jel to čista zarada ili prodaja/promet?
Ako je ovo ukpuni promet/prodaja - koliko od ovoga su ti troškovi ( reklame, veleprodajna nabava “proizvoda” i slicno), koje treba još odbiti da se dobije cisti profit?

Ako moze neki primjer tipa:

  • koliko platis neki kod za igricu kod tvog dobavljaca i za koliko ga onda prodaš na shopu?
  • i recimo koliko platic neki paysafe card ili virtualnu visu i za koliko onda prodas na shopu?

Neznam jesam pitao/ili je neko drugi - jesu shopovi za balkansko tržište, americko, englesko, EU??

Hvala i pozdrav!

Radi se o prometu.

Tvrtka mi mjesečna zaradi od 8.000€ do 9.500€ od toga mojih je neki 80%

Evo primjer igra Rocket League na STEAM plaformi je 20€, kod mene je 14.99€ a ja taj ključ dobijem za 1.50€ (čaki manje na više količina)- profit = 13.49€. Mi vršimo prodaju ključeve iz zemljama u kojima je početna cijena igre mnogo jeftinija, a zatim prodajemo po cijeni nešto malo nižoj od konkurencije. Profit jako velik.. Zato neki misle da je recimo Instant Gaming scam jer prodaje igre 3 puta manje od Steam ili drugi… Nadam se da si razumijo, tako je za svaki proizvod.

o gift karticama ne želim govoriti sry :wink:

Govorio sam, strano je u pitanju tržište.

2 Likeova

Znaci nesto kao 2GA?