Opomena pred tuzbu zbog loseg reviewa

Ne, nisi uopšte, a kako drugačije tumačiti sve gore navedeno? Šta na kraju ispade da si još i pohlavio proizvod, ali da su sastojci u proizvodu otrovi?

Kako znaš da je Sorbitol korišćen u ovoj zubnoj pasti proizveden od kukuruznog sirupa koji sadrži GMO sastojke? Ne, ti predpostavljaš (nemaš dokaz). Možda perem zube, možda ne sa GMO štetnim sastojkom? Ali moja predpostavka je da ako je 90% od GMO onda je i sastojak u ovoj pasti od GMO.

Evo ti i konkretno šta si ti zapravo uradio: Pod parolom “analiziram sastojke” si toliko nafilovao sve da si jednim udarcem kompletno proizvođača ocrnio na najgori mogući način bez ikakvih dokaza o samoj pasti, o proizvodnji paste, o procesu, o sastojcima koji se koriste, čak se nisi ni udostojio da pitaš proizvođača paste, kako bi što bolje i efikasnije, sa činjenicama napisao tekst.

Na kraju šta traži ovaj proizvođač zubne paste u celom ovom tekstu o sastojcima? Ako si želeo već da pišeš o sastojcima onda si za to trebao pisati poseban blog, a ne dovoditi proizvod sa navedenim sasjtocima u negativnu konotaciju, na kraju je ispalo da je proizvod loš i da firma “možda koristi” suspatnce koje su opet “možda” ali ne mora da znači štetne i opet “možda” ali ja neznam, nisam siguran, nagađam ima štetan efekat na vašu zubnu gleđ i vaše zdravlje.

Da bas sam to i pitao kada se bunio. A Sorbitol se dobiva najcesce iz kukuruza, kako proizvodjac nije tocno napisao iz cega se dobiva onda ja mogu samo nagadjat, nejgova je duznost ako mu je do toga da tocno negdje navede sve sto se stavlja unutra. Naravno, kada bi to uradili onda bi ljudi koji kupuju ove proizvode malo manje kupovali njegov brand jer bi im svjetlila lampica nad glavom da je mozda u njemu GMO sastojak. Dali ti razlikues recenicu Mozda je u njemu GMO sastojak i recenicu U njemu je GMO sastojak?

U mojem reviewu za ono sto neznam a ima indicija da je mozda unutra uvijek napisano mozda ili vjerojatno.

I netrebam ja dokaze da iznosim svoje misljenje. Covjek je napisao da koristi Sorbitol i sada ja mogu pisat o njemu sto hocu. Neki napisu da je unutra Aroma. E kako tek njih operem, kakva aroma? Synteticka ili prirodna. Naravno ja neznam kakva je, oni znaju, i nezele reci jer je to njihova tajna, a onda je na meni da napisem od cega sve ta aroma moze biti, a kada zmija skriva noge onda znamo o cemu se radi.

Da tako je. Nitko nezna, mozda je, a mozda nije, sto nisu napisali javno i dali kupcu do znanja tocno sto je unutra?

Kako onda moje misljenje moze biti krivo kada oni nezele dati tocne podatke, po zakonu ne moraju dati, a po zakonu onda ja mogu nagadjati od cega i kako je napravljeno? Isto tako ispod mojih reviewova psie ako nesto niej tocno nek mi jave i ja cu odmah ispraviti.

Aha, da koristi Sorbitol, a u kojoj meri je Sorbitol u pasti za zube navedenog proizvođača štetan? Koju proceduru proizvođač nije poštovao? Kako je proizvođač doveo u zabludu kupca? Koji zakon je proizvođač prekršio u reklamiranju? Kako ti znaš da na dekleraciji nije naznačeno sve prema USA zakonu (imaš verovatno te podatke), šta je konkretno proizvođač prećutao u svemu tome? Šta je proizvođač lažno predočio kupcu proizvoda i time prekšio zakon u USA?

Da li si ti pre pisanja teksta tražio u elektronskoj formi od proizvođača podatke o proizvodu (poslao pismo namere da pišeš o njegovom proizvodu) i da li je proizvođač sve to prećutao? Nisi tražio uopšte, tekst si napisao onako bez ikakvog povoda, a posle naknadno si rekao da ti je proizvođač dostavio tekst od 1000 reči i objasnio proceduru.

Šta prvo ocrniš nekog, pa onda taj neko treba da dolazi i moli kako biti njemu učinio uslugu i ispravio tekst.

Tvoje tvrdnje o proizvodu daleko iskaču iz okvira “mišljenje” i direktno navodi da je proizvod sa navedenim sastojcima štetan po zdravlje ljudi, da to si ti uradio ako do sada nisi shvatio, a sve si vukao kroz opis sastojaka.

Ti o sastojcima možeš da pišeš šta god hoćeš, ali o sastojcima u proizvodu e pa baš i nemožeš, jedno je generalno pisanje o sastojku, a drugo je pisanje o sastojku u proizvodu.

Kada već pozivaš moderatora/administratora da ukloni podatke, ti podaci nisu izneti iz privatne prepiske, nisu zloupotrebljeni nego su direktno javno dostupni na tvom sajtu. Niko podatak nije ukrao, a podaci o vlasniku kompanije su takođe dostupni.
Javno dostupni podaci: http://www.buzzfile.com/business/Davids-Natural-Toothpaste-949-933-1185

Pošalji mi NDA ugovor koji si sklopio sa navedenim vlasnikom kompanije o zaštiti identiteta i poverljivosti informacija.

1 Like