Optimizacija wordpress stranice

A da upišeš mršavljenje na google.hr? Za svaku tvoju SEO referencu, odgovorit ću svojom. Pa da vidimo. Ovo više nije samo pisanje, idemo sa činjenicama

Dobar primjer. Meni je za “mršavljenje” prvi blogspot blog sa nikakvim sadržajem u odnosu na blog na kojem si ti radio. :slight_smile:

Prva stranica za pojam mršavljenje je dijeta.net domena.

Oprosti, ali smatram da nisi dovoljno kompetentan na polju SEO da bih polemizirao s tobom.

Znam da ti činjenice ne odgovaraju pa sad glumiš gljivu. Ako ne možeš polemizirati o činjenicama nemoj se tu preseravati kao da si popio svu pamet svijeta. :slight_smile:

…ali vidim da si kompetentan u promicanju lošeg odgoja :slight_smile:

na google.hr?

Lijepo skretanje teme kad ti činjenice ne idu u prilog. Samo to neće promijeniti te iste činjenice niti će promijeniti prvo mjesto za “mršavljenje” na google.hr koje baš i ne ide u prilog tvojim tezama. :slight_smile:

Ma meni ne treba referenca ni reklama skoro nikad nisam piso o SEO na ovom forumu neznam šta mi je bilo da gubim vreme u zadnja tri dana.Sajtove iz potpisa sam radio kad sam počinjao seo i nebitni su mi potpuno ta vrsta linkova iz potpisa je potpuno beskorisna.Maja IP je iz Srbije svi moji sajtovi prirodno slabije rangiraju na Google.hr nego na Google.rs NA Google kom na možeš opet dobiti više rezultata zavisno od podešavanja.Sajtovi su pali posle pingvina ja mršavljenje nikad nisam ciljao taj sajt koji toliko gledaš nije bio moj i bio je na drugom hostu uzeo sam ga jer ima Pr zbog razmjene linkova ja nikada ne ciljam kejvorde sa tako malo pretraga.Iako su moji sajtovi pali posle pingvina možeš da ukucaš Dijeta ili Dijete ili bilo koju poznatu dijetu.Ili Sanovnik kejvord sa preko 300.000 pretraga za koji sam došao na prvo mesto posle samo 100 dana.Rangirao sam sajtove za cheap nike shoes sa 27.000 pretraga…ti samo nastavi slavonski kulen sa 170 i uskoro ćeš biti prvi …imam mnogo posla meni reklama ne treba više neću ovde raspravljati , ti dokazuj da si SEO stručnjak ja odoh da uz pomoć backlinkova zaradim NOVAC!!! Jer ja živim isključivo od SEO…

Pa za sada nije loše ni 4. mjesto. To ne možeš zanemariti

Samo se ti uhvati posla. To ti je pametnije nego trkeljati gluposti ovdje :slight_smile:

Sorry, koristim google.com, na hr mi je na prvom mjestu blogspot

Pa čemu služi sitemap, webmaster tools, razni ping servisi i slično. Za indexiranje sajta potrebno je cca. 2 do 3 dana uvrh glave

Ha ha ha ha ha sad mi je sve jasno nisam pogledao tvoje sajtove iz potpisa , ti nudiš SEO usluge i želiš pokazati kako si SEO stručnjak -REKLAMA- mene bi bilo sramota da ovako nešto pokazujem ha,ha ha kakve reference umrijeću od smijeha.Možda nadješ još idiota koji žele rangirati za slavniski kulen koliko li im naplaćuješ ja bih ovakav sajt rangirao za 5 minuta…ko što reče neko u jednoj od nedavnih tema ljudi na glupostima zaradjuju!!!
KORISTIŠ FORUM ZA SOPSTVENU PROMOCIJU UMESTO DA ZAUZMEŠ NEKU POZICIJU NA GOOGLU KAO ŠTO JE SEO OPTIMIZACIJA I SLIČNO PA DOBIJEŠ MASU KLIJENATA:srceka:

A jebo te, što si se kulena uhvatio ko pijan plota krkane. Čovjeku sam napravio stranicu i odradio SEO i dobro kotira. Ja imam referencu. Imaš li ti ili si je zagubio negdje između Ovčara i Kablara :slight_smile:

I daj se odluči hoćeš li pisati ekavicom ili ijekavicom.

MI SE ODLIČNO RAZUMEMO,
Ne skreći sa teme, ti nas sve ovde zajebavaš svojom pričom pokušavajući da dokažeš kako je samo on page seo bitan a backlinkovi nisu.To je zato što ti na svom sajtu nudiš samo on page optimizaciju,obuku za pisanje članaka,Twiter ,FB profile.Za sve ovo kažeš da je jedino bitno svesno obmanjujući ljude da bi uzeli tvoju uslugu.Ovo je kao kad bih ja prodavao samo čarape i govorio ljudima kupite samo čarape jer vam ove zime cipele neće biti potrbne čak će neko videti da nemate cipele pa će vam ih besplatno dati.
Zbog ovakve manipulacije i samopromocije na većini foruma bi dobio ban od administratora.

[quote=“gagadijete”]MI SE ODLIČNO RAZUMEMO,
Ne skreći sa teme, ti nas sve ovde zajebavaš svojom pričom pokušavajući da dokažeš kako je samo on page seo bitan a backlinkovi nisu.To je zato što ti na svom sajtu nudiš samo on page optimizaciju,obuku za pisanje članaka,Twiter ,FB profile.Za sve ovo kažeš da je jedino bitno svesno obmanjujući ljude da bi uzeli tvoju uslugu.Ovo je kao kad bih ja prodavao samo čarape i govorio ljudima kupite samo čarape jer vam ove zime cipele neće biti potrbne čak će neko videti da nemate cipele pa će vam ih besplatno dati.
Zbog ovakve manipulacije i samopromocije na većini foruma bi dobio ban od administratora.[/quote]

E slušaj ti mene sad krkane. Ja sam na ovom forumu već jaaako dugo. Ako znaš pretraživati forum po kw ili po nekom drugom kriteriju vidjet ćeš da nisam ovdje gljiva i da ne nabijam postove bez veze ali kad naiđem na retardirane tipove, odmah se (kao pravi hrvatski sokol) obrušim na njih. Ovdje su dobrodošli svi koji svojim znanjem, iskustvom i pristojnošću mogu pridonjeti kvalitetnom funkcioniranju foruma. Ako je netko dobar na određenom području, poželjno je da to i dokaže. Ti za sada samo pričaš neutemeljeno. Pokaži rezultate svoga rada i možda promjenim mišljenje. Do tada si za mene samo običan kanarinac.

OK ja sam običan kanarinac ali ti ovde namerno manipulišeš da bi promvisao svoje usluge.Kupite auto bez motora odlično je dizajniran i pobediće u svakoj trci.To je ono što ti nudiš iako znaš da auto bez motora i sajt bez backlinkova nemogu pobediti u nijednoj trci.To što si dugo na ovom forumu nema nikakav značaj niti garantuje da ti bilo šta znaš o temama u kojima pišeš.

Da i što mi možeš. Naravno ništa :slight_smile: Na godišnjem odmoru sam, nemam što raditi i baš fino da si naišao pa imam gdje ubijati vrijeme :yo:

http://kellyjaye.patriotactionnetwork.com/files/2011/10/3bcf4274_n79020_facepalm2028house29.jpg