Optimizacija wordpress stranice

majstore, ti promičeš SAMO pisanje unikatnog sadržaja… ništa drugo… :))

Renato100 - daj makni te linkove iz potpisa… naškodit će :slight_smile:

A kolega, zašto si quotao onda ovu istinu? U raspravu s ovim kanarincem sam ušao zato što sam pomno proučio što je do sad pisao na forumu.
http://www.webmajstori.net/forum/search.php?searchid=238941

A što bi trebao promicati? Razmjenu linkova, magic submitanje po forumima i blogovima ili nešto treće? Na kužim te. Ako ti je sadržaj unikatan i kvalitetan, pa valjda će ga neko i linkati, preuzeti pa napisati izvor od kuda je ili će ga kopirati :). Zašto želite raditi nešto u što niste sigurni da će za godinu dana biti ok. Kako ćete to objasniti svojim klijentima ako nešto krene krivo?

Mislim da sam već odgovorio na tu temu.

[quote=“renato100”]A kolega, zašto si quotao onda ovu istinu? U raspravu s ovim kanarincem sam ušao zato što sam pomno proučio što je do sad pisao na forumu.
http://www.webmajstori.net/forum/search.php?searchid=238941

A što bi trebao promicati? Razmjenu linkova, magic submitanje po forumima i blogovima ili nešto treće? Na kužim te. Ako ti je sadržaj unikatan i kvalitetan, pa valjda će ga neko i linkati, preuzeti pa napisati izvor od kuda je ili će ga kopirati :). Zašto želite raditi nešto u što niste sigurni da će za godinu dana biti ok. Kako ćete to objasniti svojim klijentima ako nešto krene krivo?[/quote]

Opet nastojiš prikazati gradnju back linkova kao isključivo spamanje raznim alatima. Pa ako smatraš da je kvalitetan link kad ti netko linka tvoj sadržaj zbog toga što je kvalitetan ne vidim problem da si protiv toga da netko to sam radi za svoj sajt. :slight_smile:

A što se tiče reference ne vidim u čemu bi bilo čudo ok kotirati za frazu koja ima točno 170 exact searcheva za RH. Tolika količina searcheva i nije baš neki magnet da bi se itko tom frazom ozbiljnije pozabavio,zar ne? :slight_smile:

Na koju frazu misliš? Ako misliš na stranicu o kulenu…pa jel vidiš tko je radio tu stranicu? Čovjek je rekao da bi htio biti na prvoj stranici za tu frazu i ja sam mu to omogućio. Ja ni jednom u ovoj temi nisam spominjao tu referencu. Ako to negdje nađeš, ispričat ću ti se javno. Zašto ne spominješ parket, parketi, mršavljenje (br.4), organizacija vjenčanja, fitness centar zagreb itd? Šta ste mene sad napali ako promoviram prirodni linkbuilding.

“slavonski kulen”

A “mršavljenje” je 2900 exact. Isto tako s točke gledišta nekoga tko radi sajtove da bi zaradio s adsenseom potpuno nedostatan broj searcheva. S tim da skidajkile.hr ne vidim na prvoj stranici za srodne fraze “čaj za mršavljenje”,“vježbe za mršavljenje”,“dijete za mršavljenje” i slične čime se propušta znatan dio ciljanog prometa sa gugla.

[quote=“iggysick”]“slavonski kulen”

A “mršavljenje” je 2900 exact. Isto tako s točke gledišta nekoga tko radi sajtove da bi zaradio s adsenseom potpuno nedostatan broj searcheva. S tim da skidajkile.hr ne vidim na prvoj stranici za srodne fraze “čaj za mršavljenje”,“vježbe za mršavljenje”,“dijete za mršavljenje” i slične čime se propušta znatan dio ciljanog prometa sa gugla.[/quote]

A ti si stvarno nedokazan. Skidajkile je program mršavljenja koji se bazira na vježbanju a ne na kojekakvim čajevima, dijetama i sličnim stvarima tako da tu čajevima i dijetama nema mjesta. U pitanju je zdravo mršavljenje, ku’iš.

I naravno da je to malo sercheva za adsense, ali to je sasvim druga tema. Možemo i o tome u nekom drugom topicu.

Jeste ga napali, a čovjek u pravu. Sadržaj je uvijek bio i ostaje stavka koja se cijeni od tražilica i posjetitelja.

http://www.webmajstori.net/forum/39296-optimizacija-wordpress-stranice-3#post281369

[quote=“renato100”]A ti si stvarno nedokazan. Skidajkile je program mršavljenja koji se bazira na vježbanju a ne na kojekakvim čajevima, dijetama i sličnim stvarima tako da tu čajevima i dijetama nema mjesta. U pitanju je zdravo mršavljenje, ku’iš.

I naravno da je to malo sercheva za adsense, ali to je sasvim druga tema. Možemo i o tome u nekom drugom topicu.[/quote]

Kad kažem malo searchera pritom mislim da je to premalo za bilo kakvu ozbiljnu konkurenciju a propuštati ciljani promet s izgovorom da to nije stranica o čajevima mi je pomalo bedasto jer ne vidim niti jedan jedini inteligentan razlog zašto netko tko promiče vježbe za mršavljenje ne bi te vježbe ponudio nekome tko traži neki čaj za mršavljenje. Baš naprotiv! Zaboravi čaj i pređi na naše vježbe! Ali dobro da su vježbe u pitanju je za “vježbe za mršavljenje” sajta nema na prvoj stranici tak da…

A netko ovdje tvrdi suprotno?!?

@iggysick jesi ti kad čuo za SEO contract (ugovor). E pa ako si čuo, onda bi trebao znati što on sve sadrži. Neću ja određivati klijentu koje kw ili fraze upotrebljavati.Mogu sugerirati ali klijentova je zadnja. Dakle to je odgovor na tvoje pitanje o vježbama za mršavljenje. Čaj i dalje ne dolazi u obzir. :slight_smile:

Ja se povlačim iz teme jer mi je skype zatrpan. Sretno s linkbuildingom:)

Pošto si editirao poruku evo da sad spomenem i te druge keyworde.

parket,parketi

prva pozicija s nimalo prirodnim back linkovima osim ako ti ne želiš tvrditi da je prirodno da sajt o parketima i back link s recimo dostavazvuka.com.To je neki festival koliko vidim pa ne znam kakve veze bi festival trebao iamti s parketima. Ili recimo nk-papuk.hr

organizacija vjenčanja

vjencanjanaotvorenom.com - razmjenjeni linkovi s npr pozivnice.hr i alstromeria.hr. Mislio sam da preferiraš prirodan link building i da nisi pobornik razmjene linkova :slight_smile:

fitness centar zagreb

gokyfit.hr mi je ispod onih rezultata s mapom pa s obzirom na 170 exact searcheva mjesečno ne vjerujem da je pozicija na prvoj stranici spomena vrijedna

Dakle klijent koji ima neki centar u kojem se mršavi vježbanjem nije htio biti prvi za frazu “vježbe za mršavljenje”? Šta taj troši? :smiley:

Rekao sam da se povlačim ali ipam moram braniti lik i djelo
@iggysick stvarno si površan. Nisi ni otvorio stranice. Da si otvorio vidio bi da je firma koja proizvodi parket sponzor dostave zvuka i NK Papuk Orahovica. Razočarao si me ali i istodobno i impresionirao kako dobro znaš pronaći povratne linkove. Jel ima neki software za to ili si tražio teleskopom?

Što se tiče organizacije vjenčanja to je vlanik razmjenio linkove a ne ja.

Svaki search je važan. Dok to ne shvatiš, ostaješ na nivou super marijo igrica. I daj se nauči kako postavljati adsense oglase. Znaš igra tu i boja pozadine, fonta itd. Možda uhvatiš koji cent više.

[quote=“renato100”]Rekao sam da se povlačim ali ipam moram braniti lik i djelo
@iggysick stvarno si površan. Nisi ni otvorio stranice. Da si otvorio vidio bi da je firma koja proizvodi parket sponzor dostave zvuka i NK Papuk Orahovica. Razočarao si me ali i istodobno i impresionirao kako dobro znaš pronaći povratne linkove. Jel ima neki software za to ili si tražio teleskopom?[/quote]

Nema veze da li je sponzor ili nije no to je daleko od onog tvoga “ako ti je sadržaj kvalitetan netko će te i linkati”. Isto tako i ja mogu sponzorirati neki sajt i tražiti back link i onda bi ti to ocijenio kao neprirodnu stvar.

Opet,nema veze tko je razmijenio linkove jer su oni tu. Bez njih bi pozicija bila niža i opet to nije prirodno.

Važan je osim ako imaš centar za mršavljenje vježbanjem. U tom slučaju “vježbe za mršavljenje” searchevi su totalno nebitni. :smiley:

Sajt više nije moj pa ću tu kritiku proslijediti novom vlasniku. :slight_smile:
Kad smo već kod igrica ti kao veliki SEO znalac bi čuda napravio u tom fahu pored tolikih samoprozvanih SEO gurua. Ajd dođi na megdan pa da imaš neke reference koje imaju malo više od 3000 exact searcheva mjesečno. :zub:

Za megdane (SEO, verbalne i druge) sam uvijek. Reci kad i gdje i koja su pravila i nagrade. Jedva čekam :slight_smile:

E super! Treba posložiti pravila ajmo pokazati u praksi ono što tu teoretski zastupamo! :slight_smile:
Ja sam za!

Svojevremeno je bila shema web master stimulus ili Sulumits Retsambew contest.

Trebao bi se i ja baciti na te mini searcheve pa da imam neke reference! :smiley:
A da ti mene stigneš za “ben 10 igre” a ja ću tebe za “mršavljenje”? :wink:

[quote=“renato100”]… Razočarao si me ali i istodobno i impresionirao kako dobro znaš pronaći povratne linkove. Jel ima neki software za to ili si tražio teleskopom?

[/quote]
Ha ha ha SEO stručnjak pita jel ima neki software za pronalaženje backlinkova!!! kad otkriješ neki možda i napreduješ u SEO industriji!!!