Payoneer kartica - all about

Prebacio sam se na wise , a i ostalima preporucujem isto. Zbogom Payoneer!

A reci mi uplate preko Amazona, jesi do sada na payoneer primao novac. Može li w i s e sa njima?

Inače ono gore što su meni tražili sam poslao pa ćemo videti da li je ok.

Naravno da moze, dodas na amazon virtual bank account od wise.
Ja nisam htio slati iz principa jer je to zadiranje u moju privatnost, ne znam sta si to oni umisljaju.

2 Likeova

Mene su na početku tražili sve te verifikacije, i to je to. Doduše, karticu i imam manje od godinu dana

Ma bilo je tako, ja račun imam oko 6 godina ali izgleda menjaju politiku.

Ja ga imam 10 godina i vec 4 ili 5 puta su me nesto trazili. E pa dosta mi je…

3$ je za neki brzi transfer, a inače je free.

Ako smijem pitati odakle si i da li taj iznos podižeš preko bankomata ili šalješ na banku?

Ja sam sve prebacio na drugu karticu i gdje god sam koristio Payoneer podesio sam koristenje te druge kartice. Sada cekam da mi obrisu Payoneer account permanently.

Moze li objasnjenje kako zaradu u dolarima prebaciti na payoneer karticu koja je u eurima…pokusala sam da konvertujem pise: trenutno ne podrzavamo prenosenje na saldo cija je valuta ista kao vasa lokalna valuta???

Ja sam otvorio 3 računa USD, EUR, GBP pa sam Amazon (UDS) povezao na USD račun. Svi računi bi trebali proći na istu karticu. Nisam probao jer mi je sva zarada USD.

Znaci nije moguce novac koji je legao u dolarima povuci na payoneer karticu koja je u eurima? Sta raditi??dodati jos jednu karticu za dolare??

Moguce je. Idi u withdraw & transfer, convert currencies pa zamijeni. I bolje bi ti bilo ako imas mogucnost primati pare u eurima da tako primas, jer ti je kartica u eurima, da izbjegnes sto je vise moguce naknade za ove konverzije.

Nece da zameni na zalost

trenutno ne podrzavamo prenosenje na saldo cija je valuta ista kao vasa lokalna valuta

To ti bude kad stavis da prebacis iz usd u eur? Nekako mi je cudno, provjeri jos malo opcije, vidi je li onaj top-up ukljucen. Ja prebacivao nedavno iz eur u usd na taj nacin, bez problema proslo sve. Je li bilo transakcija ikakvih sa payoneroom, radi li sve kako treba, placanje online npr.

Koristio sam payoneer godinama. Payoneer account nije u nijednoj valuti nego se na accountu, kako kaže @komentar otvore dodatni računi u valuti u kojoj želiš.

Prestao sam koristiti payoneer i prebacio sam se na wise jer su me svakih par mjeseci tražili nekakve verifikacije. Jedne te iste stvari sam im slao valjda 5 puta.

Mislis na dugme za dopunu kartice, ukljuceno je po ukljucivanju je u roku od sat vremena preneo eure sa racuna na karticu automatski dok se sa dolarima nista ne desava

Ne kapiram znaci da otvorim novi racun u dolarima pa da prebacim dolare tamo pa sa tog racuna na karticu ili mi treba nova kartica, nemam pojma imala sam payoneer pre 10 godina dok sam radila za neku firmu ali se ne secam detalja stvarno

Ako je novac legao na tvoj USD račun, možeš ga povući na karticu koja je EUR.

Nego, odakle si? Jer koliko sam ja shvatio tebi je EUR domaća valuta, možda je tu neki problem??

Unutar Payoneer računa otvaraš račune koji ti trebaju. Sve ih možeš povezati na jednu karticu, a možeš imati za svaki račun i odgovarajuću karticu. Nisam uspio skužiti gdje bi mogao biti problem. Možda ti račun još nije u potpunosti verificiran, ili nešto u tom smjeru. ??