Payoneer kartica za BiH

Koju? Kome povjeriti lovu :slight_smile:

Pa nisam ni ja, a ni ti, ali jeste payonner, nego ko drugi, kako su sad uzeli stvar u svoje ruke :joy:

Možda N26 :smiley:

Ne moze to iz Bosne kazu ba klix forumu.

Čito sam (na grupi Freelanceri iz BiH) da su mnogi odradili. Iskren da budem ja nisam, jer prije neki dan sam saznao. Eto ko prvi proba nek javi. Ništa ne košta probati.

https://blog.payoneer.com/news/payoneer-to-go-public/

Jedni pišu ne može se sa PayPala na Payoneer prebaciti, drugi pišu da može, šta je tačno?

Da li transferwise može da se uveže sa PayPalom?

Pokušajte pa javite može li :grinning:

nekima je prošlo, nekima nije, nekima je radilo par mjeseci pa prestalo …

a zna se desiti i da se uspije povezat pa kasnije limitiraju paypal nalog … ne treba se zajebavat

Neko zna nešto više o transferwise, može li on sa PayPalom?

Moze transferwise USD racun

Sto ne koristite skrill? Manje kosta nego payoneer.

Mi u Bosni nista ne mozemo koristiti nazalost, Revolut ne salje svoje kartice u BiH, isto tako ni N26 i Transferwise :frowning:

Koliko vidim niko ne isplacuje novac na ove servise, to je onda bezveze, meni je skrill pravo dobar jer svi isplacuju na njega, direktno sa njihovom karticom placam svugdje i cak imaju virtualnu karticu.

Salju li karticu u Bosnu? Moze li se povezati sa paypalom?

Skrill je poput PayPala, nema veze sa karticama…

Slican servis, samo on ima svoju karticu a paypal nema

Otkad Skrill ima svoju karticu? Nisam to znao…i izdaju i za BiH? Ona se može povezati sa PayPal?

Skrill ima karticu godinama, to ne znam ja sam vani ali sigurno moze u sve drzave
Evo LINK

Kod registracije ima BiH a koliko vidim za Srbiju ima cak i u dinarima Screenshot by Lightshot

Skrill ima svoju karticu, ali NE MOŽE za BiH

šta ne može, ne šalju karticu u bih ili se ne može skrill koristiti ako iz bih?